Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Практична порада: оптимізація NVIDIA Hairworks під відеокарти AMD

  1. оновлення

  Ще до офіційного виходу гри Відьмак 3 (The Witcher 3) від розробника CD Projekt в ігровому співтоваристві почали з'являтися тривожні повідомлення Ще до офіційного виходу гри "Відьмак 3" (The Witcher 3) від розробника CD Projekt в ігровому співтоваристві почали з'являтися тривожні повідомлення. Перше стосувалося графіки версії для ПК - висловлювалися припущення, що вона істотно занижена, щоб здаватися не надто хорошою в порівнянні з версією для приставок. Друге - NVIDIA перешкоджає команді розробників драйвера AMD оптимізувати під різні функції GameWorks.

  Після виходу гри Перша побоювання виявилося марним, патч першого дня забезпечив додаткову красу графіки в ігровому світі The Witcher 3. Але по другому побоювання ситуація сумна: якщо включити підтримку Hairworks на відкритих AMD, то вона втратить більшу частку продуктивності, ніж відеокарти з "зеленого" табору. В наших тестах гри "Відьмак 3" ми більш глибоко досліджували дане питання.

  Геральт

  Якщо ви використовуєте відеокарту AMD і активуєте Hairworks, можна зробити невеликий трюк в AMD Catalyst Control Center. Спочатку потрібно створити власний ігровий профіль для гри "Відьмак 3". Потім необхідно примусово виставити рівень тесселяції між 2x і 16x. Найкращий компроміс між продуктивністю і якістю картинки спостерігається при рівні тесселяции 8x.

  NVIDIA між тим пояснила причини низької продуктивності Hairworks на відкритих AMD: графічні процесори "червоної" компанії просто дають набагато меншу продуктивність тесселяції, ніж GPU "Maxwell".

  Налаштування 16x дає хороші результати за якістю графіки, але і падіння частоти кадрів виявляється досить серйозним.

  оновлення

  Є ще один спосіб оптимізації Hairworks під відеокарти обох виробників. Досить змінити налаштування в файлі rendering.ini в каталозі The Witcher 3 Wild Hunt \ bin \ config \ base.

  Файл містить параметр HairWorksAALevel, який можна виставляти в значення 2 або 4. Менше значення призводить до збільшення продуктивності Hairworks.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»