Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Правила оптимізації

  З кожним роком значно збільшується кількість інформації в мережі і веб-ресурсів. І очевидно, що пошукова оптимізація - це ключ до залучення якісного трафіку, а на виході побудова і зміцнення бренду. Якщо ваш сайт не видно користувачам в пошукових системах, в такому випадку, який в ньому сенс?

  Методи пошукової оптимізації (Seo), звичайно ж змінюються і удосконалюються, але існує якийсь звід нескладних "золотих правил оптимізації", які ви можете почати використовувати вже сьогодні!

  1. Соціальні мережі
  Різноманітний контент з соцмереж все активніше індексується і буде продовжувати це робити такими пошуковими системами, як Google, так і іншими. Фахівці вважають, що це обов'язково призведе до розмиття кордону між «Інтернетом» і «соціальними мережами» з точки зору значення їх для SEO. Так що настав час відкинути всі сумніви і якщо вашого бізнесу ще немає в соціальних мережах, то настійно рекомендуємо починати розкрутку. Наповнювати бізнес-сторінки в Google +, Facebook, ВКонтакте і Twitter'е цікавим контентом з посиланнями на ваш сайт. Також подбайте про всіляких соціальних віджети на вашому веб-ресурсі.

  2. Відеоконтент
  Фахівці Quicksprout.com пояснюють, що з точки зору органічного ранжирування в Google, відео в 50 разів ефективніше в порівнянні зі звичайним текстом. А дослідження Relesoo.com показують, що ctr пошукових запитів по відео на 41% вище ніж у тексту.
  Відеоконтент - це не тільки відмінний інструмент по залученню користувачів, а й хороший спосіб просування вашого сайту через пошукові системи. Розділи "зображення" і "відео" знаходяться в топі Google.
  3. Мобільна версія сайту
  Типовий споживач і потенційний клієнт будь-якого бізнесу на сьогоднішній день не прив'язаний до комп'ютера, він не сидить на місці.
  Потрібно з цим змиритися і прийняти той факт, що відсоток перегляду і пошуку веб-сторінок на мобільних пристроях постійно зростає. Адаптивні під мобільні екрани сайти - це не розкіш, а необхідність. Враховуйте, що пошукової алгоритм Google приділяє більше уваги для тих сайтів, які mobile-friendly :) Це означає, що сторінки з правильною мобільною версією ранжируватимуться пошуковими машинами вище, ніж ті, у яких немає мобільної версії.
  Просто задайте собі питання - чи подобається вам використовувати мобільну версію сайту вашої компанії?
  4. Створіть блог на своєму сайті
  Трохи пізніше ми обов'язково розповімо вам про всі нюанси внутрішньої оптимізації сайту. Як правильно писати статті, щоб вони приносили користь.
  А поки просто варто запам'ятати, що це важлива деталь. Цікаві та корисні статті власного виробництва з унікальністю в 100% (перевіряємо тут: http://text.ru/ ). Розміщуємо у себе, а також на інших сайтах, пропонуючи новини. Окремі абзаци постити на тематичних форумах. Головне, щоб з посиланням на джерело;)

  Ми зібрали основні і нескладні пункти для поліпшення оптимізації вашого сайту. Їх нескладно дотримуватися, зате користь від них дійсно буде помітною. Пізніше ми заглибимося в різноманітні методи залучення трафіку і просування вашого бізнесу від контекстної реклами до таргетингу в соц.сетях.
  А ви поки діліться думкою, чи була ця стаття корисною і що б вам ще хотілося прочитати?

  Якщо ваш сайт не видно користувачам в пошукових системах, в такому випадку, який в ньому сенс?
  Просто задайте собі питання - чи подобається вам використовувати мобільну версію сайту вашої компанії?
  А ви поки діліться думкою, чи була ця стаття корисною і що б вам ще хотілося прочитати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»