Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Правильна оптимізація та подальша розкрутка сайту

  09.06.2013

  Після проведення оптимізації сайту є ймовірність, що деякі запити просто опустяться в рейтингу Після проведення оптимізації сайту є ймовірність, що деякі запити просто опустяться в рейтингу. Будь-яка розкрутка сайтів - це цілий комплекс процесів, які потрібно виконувати тільки на професійному рівні з урахуванням вимог і можливостей.

  Причини провалу позицій можуть бути в тому, що після проведення оптимізації сайту, було відкориговано семантичне ядро, і тепер запити, які працювали до оптимізації, будуть «рухатися» на більш релевантні сторінки. У підсумку, можна буде отримувати як плюси, так і мінуси.

  Отже, припустимо, що є неоптимізований інтернет-магазин меблів, запит «комп'ютерні столи» працює, але у видачі в Google або Яндекс, буде показуватися тільки головна сторінка сайту, а не відповідна категорія про столи.

  Після проведення правильної пошукової оптимізації за запитом «комп'ютерні столи» буде показуватися не головна сторінка сайту, а відповідна категорія сайту. Але, позиція в результаті буде набагато гірше, тому що пошуковим системам попередньо потрібно розуміти, що відбулися зміни в структурі самого сайту. Пошуковим системам поступово потрібно звикати до того, що після написання конкретного запиту потрібно у видачі показувати абсолютно нову сторінку, хоча раніше пошуковій системі вона була знайома.


  Як поліпшити поведінкові чинники?

  Як поліпшити поведінкові чинники?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»