Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Прес-релізи та маркетинг статей, чи потрібні вони?

  1. Новини та путівники, де опублікувати що
  2. Навіщо публікувати новини або посібники в інших місцях?

  Найважливіше називати речі, інакше ми все так само називатимемо. Сьогодні «щоб бути точним» ми намагаємося разом побачити відмінності між прес-релізами та маркетингом статей ... і, можливо, ми намагаємося запитати себе, якщо і скільки ще має сенс використовувати ці інструменти, щоб подбати про видимість в Інтернеті корпоративного або особистого бренду. Найважливіше називати речі, інакше ми все так само називатимемо

  маркетинг і прес-релізи

  Прес-реліз в Інтернеті - це текст, який повідомляє новину про компанію, асоціацію, одного професіонала, установу тощо.

  Маркетинг статей - це інструмент розповсюдження в Інтернеті, який стосується змісту, який часто пов'язаний з логікою до, а не обов'язково включаючи новини.

  Новини та путівники, де опублікувати що

  Одна новина стосується нещодавньої події: важлива подія, як нова торгова угода, запуск нового веб-сайту, нова корисна послуга для користувачів, фотовиставка в Трентино, конференція з маркетингу в Неаполі тощо. за умови, що це комусь корисно і є елемент новизни .

  Стаття (не газета) пропонує вміст, не обов'язково пов'язаний з поточними подіями. Не згадується про те, що відбувається або збирається відбутися, але про експромтованих темах, таких як теоретичні погляди, особливості роботи інструментів, способів та практичних посібників. Такі статті часто зустрічаються в блогах, подібних до моїх або більш авторитетних, таких як у Tagliaerbe ( http://blog.tagliaerbe.com/ ), Giorgio Tave ( http://seoblog.giorgiotave.it/ ) від Alessandro Sportelli ( http://www.alessandrosportelli.it ) тощо.

  Прес-реліз, як правило, публікується на спеціальних порталах, таких як "історики" Informazione.it або comunicati-stampa.net і (принаймні на цих двох) вони підлягають перегляду, а це означає, що якщо немає новин або якщо вміст занадто рекламований, рецензент може відхилити його.

  Стаття замість цього публікується на порталах, спеціально призначених для маркетингу статей у вигляді вступного тексту плюс посилання на оригінальний сайт, з якого він зроблений, або саме через публікацію всього тексту на даному порталі. Гарний Список сайтів маркетингу статті Я дам його вам тут.

  Навіщо публікувати новини або посібники в інших місцях?

  Якщо у вас є хороший контент, але дійсно хороший, чому б не опублікувати його на своєму сайті? Насправді, якщо у вас є хороша історія, щоб розповісти і внутрішній блог, на якому його можна опублікувати, не думайте про це і покладіть його туди. Також роблять це, щоб скористатися перетворювальними пристроями, такими як банери з викликом до дії та різними кнопками, щоб підштовхнути користувачів до бізнес-контенту . Випущені релізи та статті можуть бути корисними для підвищення якості та кількості посилань і згадок до вашого веб-проекту, але замість того, щоб виробляти сигнали відповідності, шукаючи сайти, доступні для публікації, зазвичай низької якості, я пропоную вам робота над брендом і змусити мережу говорити про вас. Статті та прес-релізи повинні згадувати вас природно, тому що ви фіко, а не штучні, тому що ви платите (мало).

  Як? Ви думаєте, що ви не фіко? Так чому замість того, щоб інвестувати свій час, щоб стати одним, ви намагаєтеся обдурити Google, щоб вірити, що ви є? Ви дійсно думаєте, що це найшвидший спосіб?

  Google є більш чутливим, ніж будь-коли, до онлайн-розмов про компанії та людей, які роблять певні речі . Набагато більше, ніж у минулому, якщо компанія добре зарекомендувала себе на Google, то це через розмови, які вона може викликати у своїй цільовій аудиторії. Старі статті та оголошення на спеціальних веб-сайтах зберігають свою корисність, особливо на етапі запуску, для створення першого рівня згадок (хоча і штучних), але коли ви хочете змінити ситуацію, залиште цей тип створення посилання та працюйте над ним правда, між вами і людьми.

  Ви робите добре, це не гра.

  Навіщо публікувати новини або посібники в інших місцях?
  Якщо у вас є хороший контент, але дійсно хороший, чому б не опублікувати його на своєму сайті?
  Як?
  Ви думаєте, що ви не фіко?
  Так чому замість того, щоб інвестувати свій час, щоб стати одним, ви намагаєтеся обдурити Google, щоб вірити, що ви є?
  Ви дійсно думаєте, що це найшвидший спосіб?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»