Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Прибуткова робота з радниками форекс

  Майже всі трейдери намагалися здійснювати торгівлю на Форекс самостійно. Подібні спроби нерідко завершуються надзвичайно швидко і плачевно, так як щоб валютну торгівлю зробити стабільним джерелом доходу, потрібна чітка торгова стратегія і мінімум пару років наполегливої ​​роботи по її реалізації.

  Альтернативою ручної торгівлі служить торгівля за допомогою радників. Тут все набагато простіше. Необхідно встановити термінал MetaTrader, підключити радник, а через деякий час перевірити скільки прибутку він приніс. На перший погляд такий метод отримання прибутку на Форекс виглядає дуже привабливим. Однак незважаючи на плюси, які надає торгівля за допомогою радників, багато трейдерів примудряються зливати свій депозит. Давайте з'ясуємо чому так відбувається - визначимо головні причини невдач.

  По-перше, це неякісний радник. Всі радники назвати прибутковими не можна. Приблизно 95 відсотків радників, які можна безкоштовно дістати в мережі інтернет, не в змозі приносити прибуток на дуже довгому відрізку часу. Зазвичай такі радники не мають хорошого алгоритму реалізації торгової стратегії і не враховують правила мані-менеджменту. Ці помічники з високою часткою ймовірності зіллють ваш депозит.

  По-друге, неправильне налаштування і оптимізація радника форекс. Купуючи радник, трейдери прагнуть швидше запустити його і швидше отримати прибуток, не звертаючи ніякої уваги на його параметри. Своїм легковажністю вони підписують своїм депозитом вирок. Багато в чому проблема зливів криється в беззастережну довіру до реклами. Хоча, що цікаво, такий радник стане зливати ваші гроші, а не ту людину, який рекламував його. Тому перше, що необхідно зробити, придбавши радник, протестувати його на історичних даних. Витративши на це конкретний час, ви напевно дізнаєтеся, чи варто його налаштовувати під себе або негайно поставити на ньому хрест. Випробування радника - дуже важливий етап. Деякі люди в тому числі і з чудовим радником примудряються зливати гроші. Тому не треба лінуватися, а необхідно зробити оптимізацію робота, приділити належну увагу його ключових параметрів і налаштувань. Щоб досягти максимального ефекту при оптимізації найкраще проводити тестування на одному тайм-фреймі і вибирати відповідні для нього значення індикаторів. При зміні валютної пари також бажано проводити тестування і оптимізацію, підбирати нові параметри.

  Коли радник правильно протестований і оптимізований, він може полегшити працю трейдера, автоматизувати його роботу і приносити стабільний дохід до депозитом, не обнуляючи його.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»