Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Приклади впроваджень готових рішень Market + і Turbo Shop на UMI інтернет-магазин (на прикладі інтернет-магазину косметики)

  Середня конверсія інтернет-магазинів в категорії косметика і парфумерія, за даними дослідження Online Store Base, становить 3,2%. І це досить високий показник для інтернет-магазинів, середня конверсія яких в Росії становить 1-2%.

  Тож не дивно, що багато хто цікавиться цим напрямом e-commerce, налагоджують поставки косметики певного бренду і починають займатися реалізацією через свій інтернет-магазин. Основні кроки на шляху запуску свого магазину косметики або засобів по догляду за тілом і волоссям:

  • Вивчення держстандартів на косметичну продукцію, яку ви хочете продавати
  • Вибір своєї ніші на ринку косметики (рекомендується знайти баланс між попитом товару і рівнем конкуренції на ринку)
  • Створення інтернет-магазину з продажу косметики та наповнення каталогу
  • Організація доставки косметики по регіону Іллі всій Росії, налагодження процесу доставки в бажані терміни (про те, як можна заробляти на терміновій доставці)
  • Пошук постачальників косметики
  • Реєстрація підприємства та оформлення всіх необхідних документів
  • Організація робочого місця вашого відділу продажів (відділу обробки замовлень)

  В яких випадках замість розробки сайту під ключ приймають рішення купити готовий сайт (інтернет-магазин) ?

  • коли новий магазин потрібно запустити швидко (немає часу на узгодження дизайну, проектування, налаштування)
  • коли старий дизайн інтернет-магазину перестав влаштовувати, але не хочеться вкладати кошти на розробку дизайну
  • коли хочеться протестувати нішу і більшу частину наявного бюджету планується виділити на ведення контекстної реклами

  Розглянемо два приклади впровадження готових рішень UMI інтернет-магазин. В обох випадках сайти працюють на UMI.CMS, платній системі управління сайтами, що надає високі гарантії безпечної роботи сайту та зручне управління своїм інтернет-магазином.

  Інтернет-магазин елітної косметики для волосся з Кореї HAU hairpack на базі рішення Turbo Shop. Зверніть увагу, як за рахунок банера на білому тлі, грамотно підібраного контенту і зображень шаблон трансформується для конкретної сфери (елітна косметика). Вся продукція HAU проводиться виключно в Південній Кореї.

  Клієнт хотів оперативно оновити старий дізанй сайту і отримати сайт під ключ. Інтернет магазин Turbo Shop на UMI був узятий за основу. На момент запуску інтернет-магазину в асортименті магазину мало всього чотири (4!) Продукту, за якими велося цілеспрямоване просування. З цієї причини на головній сторінці лівий фільтр прихований за бажанням клієнта (фільтр працює тільки в каталозі).

  Наповнення сайту товарами і описами, наповнення головного меню, меню в футере і основних тематичних сторінок здійснювали співробітники на стороні клієнта.

  З іконок соцмереж клієнт вирішив залишити три ключові: Вконтакте (перша за популярністю мережу в Росії), YouTube (специфіка продукту, косметики для волосся, передбачає активне використання відео-формату при просуванні) і Instagram (ведення аккаунта в Інстаграме клієнт приділяють багато уваги, оцініть стратегію публікації постів і загальні колірні рішення).

  З іконок соцмереж клієнт вирішив залишити три ключові: Вконтакте (перша за популярністю мережу в Росії), YouTube (специфіка продукту, косметики для волосся, передбачає активне використання відео-формату при просуванні) і Instagram (ведення аккаунта в Інстаграме клієнт приділяють багато уваги, оцініть стратегію публікації постів і загальні колірні рішення)

  Детальніше про те, як купити інтернет магазин під ключ на базі Turbo Shop на UMI

  Інтернет-магазин японської косметики JAPMAGIC на базі Market + (Сайт працює на UMI.CMS).

  Інтернет магазин орієнтований на продаж елітної японської косметики! В асортименті представлені засоби по догляд за обличчям, тілом та волоссям, парфумерія, продукція для здоров'я та окрема лінійка чоловічої косметики і парфумерії. Сайт працює на UMI.CMS.

  При вивантаженні був обраний червоний колір елементів інтерфейсу.

  Всі фотографії товарів витримані в одному стилі: білий фон і однаковий кут зйомки для кожного товару з косметичної лінійки JAPMAGIC.

  Всі фотографії товарів витримані в одному стилі: білий фон і однаковий кут зйомки для кожного товару з косметичної лінійки JAPMAGIC

  Виконані доопрацювання за бажанням клієнта:

  • індивідуальний фон (зверніть увагу на ніжні кольори, які не відволікають покупця від представленої продукції з Японії). Фон розроблявся окремо по ТЗ від клієнта.
  • доробка шапки сайту (зміни розміру логотипу і додавання великих телефонних номерів)

  На базі тематичних сторінок клієнт самостійно створив розділ програми лояльності.

  Детальніше про те, як купити UMI інтернет-магазин Market + і що він вміє

  Хочете дізнатися більше про ці рішення? Залиште заявку нижче або зателефонуйте нам:

  +7 (812) 603-48-25

  +7 (495) 120-36-25

  Залишити заявку на сайт


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»