Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Приватне пошукове просування сайтів: отримання прибутку :: ІП, Москва

  1. стандартна помилка
  2. Але чи треба просувати, чи можливо це?
  3. Просування сайтів: аналогія
  4. терміни
  5. Портфоліо
  6. Приватне просування сайтів
  7. початок

  Пропоную свої послуги з просування вашого сайту в результатах видач пошукових машин як фахівець, як зареєстрований ІП, давно професійно працює в цій тематиці і має свою відпрацьовану технологію:

  • Працюю в цій тематиці з початку 2000-х років, за цей час бачив як змінювалися вимоги пошукових систем до сайтів і правила їх ранжування.
  • Працюю сам, без підмайстрів, працюю вдома і нікуди з дому не втечу, на відміну від деяких компаній офісних: часто сьогодні вони є, а завтра вже й з'їхали.
  • Чи не прагну набирати велику кількість замовлень на шкоду якості і намагаюся не міняти замовників як рукавички: дорожу клієнтами заради високопродуктивного довготривалої співпраці.

  Мої зусилля спрямовані на отримання вами максимального прибутку, а не збільшення відвідуваності, дзвінків і начебто замовлень: це все накручується як би фахівцями Мої зусилля спрямовані на отримання вами максимального прибутку, а не збільшення відвідуваності, дзвінків і начебто замовлень: це все накручується як би "фахівцями" .Або пропонують просування по нікчемним фразам. Саме отримані вами гроші - ось істинний критерій успішності! І будьте обачні, уважні з різними пропозиціями: " диявол криється в деталях "!

  Різні рівні конкуренції в різних тематиках вимагає різних зусиль: не буває універсальних цін і в вашій тематиці теж, що веде до абсолютно різних нашим зусиллям, абсолютно різними цінами. Тому мене дивують люди, які не вникаючи в ситуацію, відразу називають вартість просування.

  Пошукове просування вимагає витримки з боку замовника: пошукові машини не швидко враховують зміни на самому сайті і повільно враховують зміни у наших донорів. Повний облік може тривати до півроку-року (в складних тематиках), на відміну від контекстної реклами ( Яндекс.Директ , Google AdWords і інших), яка починає працювати відразу. Однак контекстна реклама сильно програє в грошах в порівнянні з пошуковим просуванням, не раз переконувався. І ви зможете.

  Працюючи віддалено я утвердився в переконанні, що все крутиться навколо одного і того ж: відповідно просуваються сторінок сайту пошуковими запитами і їх авторитетність в Інтернеті. Та й з ростом інтелектуальності пошукових машин вони враховують думка людей про вашому сайті, не кажучи вже про різноманітні нові штрафи з їх боку.

  Ставлення пошукових машин до нинішньої Прірві сайтів ви можете побачити у Яндекса тут , А у Google - тут .

  Раніше я міг вивести ваш сайт в Топ без вашої участі. Але часи змінилися, і я цього не можу робити без вашого унікального контенту . Якщо ви не можете його надати (натурою або грошима), то нам неможливо досягти успіху. Однак можу надати копірайтера і, можливо, прикупити оригінальні картинки, які також важливі для пошуку по зображеннях.

  стандартна помилка

  Вона полягає в тому, що комерційний сайт спочатку роблять і тільки потім замислюються, як монетизувати його, яка повинна бути структура і наповнення. А треба б навпаки! Виправлю.

  Але чи треба просувати, чи можливо це?

  Але для початку треба з'ясувати: одержите ви прибуток або отримаєте суцільні збитки? Просувати сайт за обраними вами, нами фразам або це сенсу не має? Чи стане він продає? Я можу допомогти в цьому - см. Сторінку Розрахунок економічної ефективності від просування конкретного сайту з формою для вашого початкового набору фраз. З'ясую і доповім вам.

  Просування сайтів: аналогія

  Це як у спорті: часто перемагає не той, хто «швидше, вище, сильніше», а той хто допускає менше помилок. Тому я знову звертаю вашу увагу на підводні камені пошукового просування сайтів. Не допускайте цих помилок (з моєю допомогою) і буде нам (вам і мені) щастя!

  терміни

  Зазвичай терміни виведення в бажаний Топ видачі становлять від кількох місяців до року (в найважчих випадках), в залежності від рівня конкуренції. Більш короткі терміни можливі в найменш конкурентних дешевих запитах . Якщо треба негайно, то використовуйте на перших порах дорогу контекстну рекламу, можу з цим допомогти, як доважок до починається моєму просуванню.

  Портфоліо

  Мені довелося працювати з сайтами багатьох тематик: від суниці і камчатських крабів до клінінгу, дозволів на роботу, квитків в театри, миючих засобів, Автоюрист, напівкоштовних ювелірних виробів, закордонних паспортів, харчового обладнання, туризму, продаж риби і так далі і тому подібне.

  Однак цього я підтвердити не можу: для цього потрібно, щоб на клієнтському сайті стояла гіперпосилання на мій сайт. Однак клієнти опирається цьому з двох причин:

  • Не хочуть вказувати, що їх сайти просуваються напівлегальними способами.
  • Щоб мене не перехопили їх конкуренти.

  Часто бачу, що в якості підтвердження багато хто використовує копії подячних листів. Але це обман: намалювати можна що завгодно! Тільки гіперпосилання з сайту, який просувається може служити реальним підтвердженням.

  Приватне просування сайтів

  Стану вашим «позаштатним» співробітником, який «приходить» і працює тільки тоді, коли це треба вашій справі і який не витрачається на накладні витрати, економлячи ваші гроші. Форма оплати - будь-яка (можливі варіанти). Оплата хоч в рублях, хоч в доларах або євро, хоч в шекелях. На мій погляд, набагато надійніше мати справу з тим, хто займається приватним просуванням у себе вдома, ніж з конторою , У якій є тільки мобільний номер телефону і знімний офіс.

  Віддаю перевагу працювати з сайтами в традиційних, стандартних HTML-кодах, чому -Дивіться мою статтю Зло систем управління сайтом (CMS) . Але якщо у вас є повна команда, яка працює з вашим програмований сайтом (проектувальник, дизайнер, верстальник, програміст, системний адміністратор, контентщіков), то можу просто виставляти вказівки що треба змінити і перевірю як змінилося.

  початок

  Перш ніж вирішуватися на просування вашого сайту, пропоную визначитися: чи будуть виправдані ваші витрати на просування чи будуть суцільні збитки. Визначтеся для себе що вам важливіше: мінімізація витрат або максималізація прибутку. Для моєї оцінки для вас заповніть хоча б 10 осередків з можливими фразами на сторінці Розрахунок економічної ефективності від просування конкретного сайту . Після цього приймайте рішення.

  Давайте обговоримо проблеми вашого сайту і прийдемо до плану їх вирішення!

  Або телефонуйте. або пишіть .

  PS Звертаю вашу увагу, що на тих картинках, які позначені знаком лупи в правому нижньому кутку, при кликання по ним ви побачите додатковий текст з поясненнями, часто дуже корисними. Там де лупи немає, все одно можуть бути корисні підказки.

  PPS Якщо інформація мого сайту вам допомагає, хоча ви і не вдаєтеся до моїх послуг, то поставте де-небудь посилання на нього - в знак подяки.

  • http://sushkadoma.ru/index.php Мені потрібен серйозний чоловік - який буде займатися моїм сайтом. Мене цікавить ціна в місяць. Дякуємо. - Віктор · [email protected]
   16:50 · 11 березня 2018 р
   Привіт, Віктор! Щомісячну вартість оцінити вкрай складно поки ви не надали список своїх фраз на просування. Крім того, потрібні разові роботи на приведення сайту в задовільний стан з точки зору пошукових машин. Пропоную вам заповнити форму на сторінці http://www.nartov.ru/profit.htm - Андрій Юрійович
   19:17 · 11 березня 2018 р
  • Доброго дня! Для вашого агентства ми даруємо промо-код на 500 руб в сервісі: TopSlon.ru Сервіс допоможе вам заощадити не мало коштів на просуванні клієнтських проектів, а також поліпшити позиції існуючих! Ваш промо: 13201A1B8E71129 Для реєстрації перейдіть: http://topslon.ru Проінформуйте своїх SEO оптимізаторів про сервіс. Якщо будуть питання з радістю вам допоможемо! З повагою, TopSlon.ru - Сергій · [email protected]
   18:29 · 14 травня 2016 р

  Але чи треба просувати, чи можливо це?
  Але для початку треба з'ясувати: одержите ви прибуток або отримаєте суцільні збитки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»