Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Про семінар "Просування сайту і інтернет-реклама" або "Як створити бізнес без кордонів»

  Якщо мене запитають про винахід, яке змінило моє життя, я, не замислюючись, відповім, що це інтернет. За двадцять років свого існування Всесвітня павутина непомітно обплутала своїми мережами мільярди людей, проникнувши практично в усі сфери життя. Тепер спілкуватися, робити покупки, просвітлювати, і навіть непогано заробляти, можна не виходячи з дому. Інтернет зробив наші можливості практично безмежні.

  Грамотно і ефективно використовувати ці можливості - це наука, якої навчалися підприємці Інгушетії 14-15 листопада в Коворкінг-центрі «Станція МЕТРО».

  Про те, як краще продавати через інтернет товари, послуги або інформацію, як збільшити обсяги продажів, вийшовши за рамки регіону, ділився з учасниками семінару "Просування сайту і інтернет-реклама" Магомед Чербіжев, Генеральний директор компанії SEOintellect.ru і співвласник навчального центру SearchEngineEducation .ru.

  Захід був приурочений до Всесвітнього тижня підприємництва. Це міжнародний проект, що охоплює понад 150 країн, спрямований він на створення сприятливого середовища та культури підприємництва, а також на залучення молоді в бізнес.

  Організатори семінару Асоціація молодих підприємців Інгушетії і Благодійний фонд з підтримки малозабезпечених і безробітних «Своя справа» спільно з Навчальним центром SearchEngineEducation.ru не в перший раз влаштовують тренінги для активних жителів Республіки. Велику підтримку в реалізації програми проведення навчальних заходів для представників МСП надає постійний партнер АМПІ керівник Регіонального фонду підтримки підприємництва і розвитку конкуренції РІ Юсуп Зурабов, який допомагає компенсувати витрати проведення подібних заходів.

  Тематика семінару була обрана не випадково, просування сайтів та інтернет-реклама - це досить актуальне питання для широкого кола фахівців, серед учасників тренінгу були підприємці, вебмастери, маркетологи і програмісти.

  Якщо перший день семінару був повністю присвячений теоретичним основамінтернет-маркетингу, то в другий день учасники змогли побачити, як на практиці працюють методи просування в мережі Якщо перший день семінару був повністю присвячений теоретичним основамінтернет-маркетингу, то в другий день учасники змогли побачити, як на практиці працюють методи просування в мережі. Голова АМПІ Ахмед Бузуртанов познайомив гостей з можливостями комерційного використання соціальної мережі Facebook, а Заур Галаєв, співзасновник інтернет-магазину ZetZet.ru, розповів про те, як зароджувався їх проект. Досвід успішного інтернет-магазінавизвал величезний інтерес і чимало питань в учасників тренінгу. Даний приклад показав, що немає нічого неможливого, і цілком реально, не маючи практично жодних коштів вибудувати бізнес, далеко простирається за межі Інгушетії і Росії.

  Про те, як виникла ідея проведення семінару, розповідає Ахмед Бузуртанов, голова АМПІ, Генеральний директор ТОВ "Група Магас".

  «Спілкуючись якось в Facebook зі знайомим фахівцем з бізнес-тренінгаміз Москви, натрапив у нього в коментарях на інгушську прізвище Чербіжевих. Так як мій знайомий людина серйозна, бездіяльно час в мережі не проводить, я вирішив дізнатися, що спільного у нього з Магомедом Чербіжевим. В результаті з'ясувалося, що Магомед є керівником успішної московської компанії по оптимізації сайтів і просування в Інтернеті, а також є співзасновником і тренером навчального центру. Ця випадковість згодом вилилася в низку зустрічей і заходів ».

  Так навесні цього року Магомед Чербіжев абсолютно безоплатно провів два вебінару для молодих підприємців, що займаються інтернет-проектами. Згодом учасники вебінару мали можливість отримувати індивідуальні професійні консультації.

  Продовженням співпраці АМПІ і компанії «СЕО-інтелект» став дводенний семінар, що пройшов в минулі вихідні.

  «Але це далеко не всі можливості, - каже Ахмед Бузуртанов, - ми з Магомедом запланували один цікавий і масштабний проект з навчання нашої молоді, що забезпечить їх в майбутньому можливістю заробляти, не вдаючись до класичної форми працевлаштування. Ми маємо намір інтегрувати нашу молодь в загальносвітову систему дистанційної зайнятості. Завдання не проста, але цілком реалізована ».

  Про актуальність теми та ефективності семінару найкраще свідчать коментарі учасників в соцмережі Facebook:

  • «Дуже сподобалася структура тренінгу, - ділиться враженнями підприємець (власник домашнього фермерського господарства та бренду« Молоко «Яндаре») Рашид Євлоєв, - Презентації з інтерактивом і наостанок практичні завдання сприяли кращому закріпленню матеріалу. Загалом, недорого і корисно ».
  • Расул Тімурзієв, відзначив хорошу організацію семінару. «Час даремно точно не втратив, було багато корисної інформації. Не знаю як у інших, але для мене прояснилися деякі моменти в області просування сайту Іінтернет-реклами », - говорить Расул.
  • «Все було здорово! Гарна атмосфера, невипадкові люди, - розповідає підприємець Ліна Барахоева, - Дізналася для себе багато цікавого. З нетерпінням чекаю семінар по продвіженіюбізнеса, орієнтованого на надання послуг ».
  • Магомед Аушев, представник фірми «IngTrade», вважає, що подібні семінари слід проводити частіше. «Хотілося б, щоб таких тренінгів було більше і за різними напрямками, зокрема, щодо малого і середнього бізнесу, щоб люди вже пройшли цей шлях ділилися своїм досвідом у вирішенні різних проблем. Було б неплохоорганізовать онлайн-трансляцію для тих, хто не може приїхати в Інгушетію, наприклад, для жителів сусідніх республік », - каже Магомед.

  Попри кризу і прогнозам скептиків Інгушетія розвивається, з'являються нові фірми, здатні конкурувати на загальноукраїнському ринку. І тут важливе значення має підтримка фахівців, які досягли високого рівня професіоналізму в своїй сфері, які готові ділитися досвідом з активною молоддю Республіки.

  Маліка Бацаева

  Джерело: http://ampi.pro


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»