Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Продаж треків. Огляд майданчиків для продажу треків

  1. iTunes Store - один з найбільших магазинів цифрового товару
  2. Google Play Music
  3. Bandcamp
  4. Яндекс.Музика

  Рано чи пізно кожен виконавець замислюється про те, щоб почати продавати свою творчість і заробити на цьому капітал. Деяким щастить більше: їх помічає рекорд-лейбл, пропонує контракт і вже самостійно розкручує і продає музику. Музиканту залишається лише писати музику і отримувати свій відсоток з продажів. Мінусом в даному випадку є цей самий відсоток. Як правило, він досить низький, щось близько десяти відсотків з продажу. З іншого боку можна зосередитися на творчості і не забивати голову комерційними питаннями.

  Але не всім щастить потрапити під крило лейбла. Багато виконавців, навіть з хорошим матеріалом, залишаються в тіні. У них є свої слухачі, і вони навіть дають живі виступи, проте не можуть зацікавити компанії звукозапису. Благо в наш час, коли інтернет - магазини поступово витісняють реальні, у таких музикантів з'являється реальний шанс продати свої композиції і отримати чесно зароблені гроші. Мова, звичайно, піде про популярних майданчиках, на яких можна продавати свою музику.

  iTunes Store - один з найбільших магазинів цифрового товару

  За статистикою магазином Itunes користуються порядком півмільярда осіб. Щодня від туди викачуються мільйони музичних композицій. Число користувачів і продажів зростає щодня. Сьогодні зустріти людину, яка б не чула про iTunes Store просто неможливо. Навіть якщо ця людина ніколи ним не користувався. Тому логічно звернути увагу на цю західну майданчик для продажу музики.

  Незважаючи на те, що плюси і переваги iTunes Store очевидні, у майданчика є свої мінуси і недоліки, які, можливо, відлякують більшість музикантів. Розглянемо спочатку переваги.

  плюси

  Перше - величезна аудиторія. Кому-то буде складно в це повірити, але в ряді країн люди купують музику просто для ознайомлення. Вони не знають виконавця, ніколи не чули його творів. Але вони куплять альбом і якщо він їм не сподобається, залишать довгий і неприємний відгук на офіційній сторінці музиканта в iTunes. Тепер уявіть, скільки людина з маси в 500 мільйонів, можуть завантажити Ваш альбом для ознайомлення? Навіть тисяча покупок буде приємним сюрпризом і непоганий надбавкою до зарплати.

  Друге - автоматична розкрутка. Користувачі iTunes, як втім і будь-якого іншого великого онлайн - магазину, люблять залишати відгуки та коментарі. А немає реклами краще, ніж рекомендація одного. Виставивши свій опус в iTunes можна в кілька разів підвищити число своїх слухачів. Вони будуть приходити за рекомендацією друзів і товаришів, ті в свою чергу порекомендують Вашу музику ще кому-небудь. Запускається ланцюгова реакція. Успішна розкрутка неминуче веде до підвищення числа продажів, а відповідно і прибутку.

  Третє - надійність. Магазини типу iTunes уважно стежать за своєю репутацією. Випадки обману або шахрайства тут близькі до нуля. І навіть якщо по якомусь жахливому непорозуміння Вас кинуть, компанія Apple відшкодує всі збитки. Виплати проводяться строго за розкладом і зручним для Вас способом.

  Четверте - захист авторських прав. Ви продаєте треки абсолютно легально. Розміщуючи музику в iTunes, Ви можете з гордістю заявляти, що це Ваша музика, і вона продається.

  мінуси

  Перший - вибірковість. Слід розуміти, що розміщення своєї музики в iTunes Store - мрія будь-якого музиканта. Охочих тисячі по всьому світу. Само собою, компанія Apple не хоче, щоб терабайти другосортною і третьосортної, а також хорошою, але маловідомої музики були в їх престижному магазині. Тому виконавці проходять строгий відбір, за яким модератори вирішують, викладати чи треки чи ні. Відверто кажучи, мимоволі туди потрапляють лише світові виконавці, чиї імена постійно на слуху. Вони здатні гарантувати високий рівень продажів і більший прибуток для компанії. Іншим же доводиться розраховувати тільки на свої сили і гаманець. Але засмучуватися рано. Потрапити в iTunes Store можна, але доведеться викласти гроші. Є компанії, які можуть допомогти з розміщенням. Вони візьмуть певну суму. Також потрібно буде заплатити і самому магазину. Тариф у них йде помісячно або річні. За ці гроші Ваш матеріал буде перебувати в магазині протягом певного часу. Як стверджують знаючі музиканти, всі витрати окупаються після першого кварталу.

  Другий - формат треків. iTunes пропонує своїм покупцям музику в форматі AAC. Тобто в основному вона призначена для людей гаджетами Apple. І хоч таких у світі багато, такий підхід розрахований на вузьку частину користувачів. Прослухати її на звичайному ПК або перекодувати в зручний mp3 можна, але це ряд зайвих дій. Більш того, бітрейт в iTunes Store змінний. В основному 256 Кбіт / сек. Не дуже чесно по відношенню до слухачів.

  Google Play Music

  Якщо одна половина людство сидить на iTunes, то інша на Google Play Music . Постійна конкуренція дозволяє постійно покращувати ці два сервіси, розробляти нові функції і як наслідок спрощувати життя, як для користувачів, так і для музикантів. В цілому принцип схожий. Є деяка різниця в функціоналі.

  Треба відзначити, що Google Play Music став першим західним цифровим магазином, який став доступним вітчизняним слухачам. Тому для наших людей він в деякому плані рідніше. На території СНД користувачів і покупців в Play Music набагато більше, ніж в iTunes і в цьому вигідна перевага першого.

  Інша перевага в форматі. І якщо iTunes пропонує рідкісний AAC, то Play Music поширює музику в звичному всім форматі mp3 і з бітрейтом 320 Кбіт / сек.

  Тепер про недоліки. Було відмічено, що в Play Music сортування треків за жанрами виконана, м'яко кажучи, дивно. Серед альтернативи може виявитися електроніка, а серед металу дабстеп. Вам, як музиканту, такий розклад навряд чи припаде до душі. Якщо Ви виконуєте реп, а композиції потраплять, скажімо в поп, то навряд чи це сподобається слухачам, так і Вам.

  Парадокс, але формат треку може стати і недоліком при розміщенні в Google Play Music. Наприклад, Ви вирішили завантажити свій альбом в iTunes, який, як ми з'ясували, відповідно до своєї політики знизить якість запису. І якщо ви з iTunes завантажте свою музику в Play Market, то серед високоякісного матеріалу, Ваш буде звучати на порядок нижче. Це навіть не мінус, а скоріше застереження.

  Bandcamp

  Можливо, назва даного сервісу Вам ні про що не скаже, але його можна сміливо рекомендувати тим, хто всерйоз вирішив зайнятися продажем музики. Так, він менш розпіарений, ніж вищезгадані гіганти індустрії, але ігнорувати Bandcapm не варто.

  Важливий момент - це не зовсім магазин в звичному розумінні. Всі функції стору присутні, однак є ряд відмінностей. Ви викладаєте свої треки, оформляєте свою унікальну сторінку і отримуєте під неї власний домен третього рівня. За свою музику ви самі встановлюєте ціну. Мільйонів і навіть тисячі доларів там не заробити, але отримувати якийсь прибуток можна.

  переваги

  Сервіс пропонує легко настроюється унікальну сторінку для кожного виконавця. Ви самі встановлюєте ціну за свої треки. Ніяких модерації та перевірок на якість, що звільняє від зайвого головного болю. Єдина умова: завантажувати музику потрібно тільки в форматі wav. Весь функціонал абсолютно безкоштовний. Не платите сервісу за те, що Ваші треки висять у них на ресурсі. Зняття відсотка з продажу, звичайно, ніхто не відміняв.

  недоліки

  Відносно невелика популярність. Творці над цим працюють і досягають хороших результатів, але поки факт є факт. Через це мінімальна виручка з продажів.

  Яндекс.Музика

  Найпопулярніший і прибутковий ресурс для продажу своєї музики на території СНД. Йому далеко до західних конкурентів в плані функціоналу, однак, це один з найбільш потужних рітейлових інструментів на пострадянському просторі. Як і у випадку з iTunes, у Яндекс.Музика теж жорсткий відбір. Потрапити туди вкрай складно навіть за гроші. Величезна кількість простору зайнято великими продюсерськими центрами.

  Викласти свою музику на сервіс можна через партнерів Яндекс.Музика. Всі вони представлені на сторінці допомоги. Якщо вдасться з ними домовитися - Ви в шоколаді. Другий варіант, який пропонує компанія, підходить тим, у кого вже є контракт з лейблом. Але, як було сказано на початку, якщо Ви підписані на лейбл, розміщення музики в магазинах не буде для Вас проблемою.

  До мінусів можна віднести те, що на Яндекс.Музиці немає добірки за жанрами. Ваші треки можуть і обов'язково загубляться в загальній масі. Щоб якось лавірувати між гігабайтами композицій, користувачі повинні вказати сервісу свій смак: самим вибирати і слухати улюблену музику. Поки цільова аудиторія вийде на Вас, може пройти досить багато часу. Відповідно від прибутку Ви також будете далекі.

  Успішно розмістивши свої треки в вищевказаних магазинах, Ви можете бути впевнені, без доходу не залишитеся. Але завжди пам'ятайте про якість матеріалу. Чим вище якість, тим більше продажів. Не варто зациклюватися на грошах. Якщо почнете злитися на те, що музика взагалі не продається, то послухайте виконавця з Вашого жанру, який знаходиться в топі продажів. Почули різницю в звучанні? Якщо трек звучить брудно, тихо (або навпаки дуже-дуже голосно), ріже вуха, то Вам слід вивчити основи мастерингу, а так само спробувати звернутися за допомогою. Всього за день ми перетворимо Ваш трек і жоден магазин не відмовить Вам в його продажу. Удосконалюйтеся і успіх не змусить себе чекати!
  Тепер уявіть, скільки людина з маси в 500 мільйонів, можуть завантажити Ваш альбом для ознайомлення?
  Почули різницю в звучанні?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»