Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Професія - фахівець з контекстної реклами - Netpeak Blog

  1. Яким повинен бути PPC-фахівець?
  2. 1. Аналітичний склад розуму
  3. 2. Витримка і схильність до монотонної роботи
  4. 3. Наполегливість
  5. 4. Уміння чітко і грамотно викладати свої думки
  6. 5. самообучаемость
  7. 6. Многозадачность
  8. Що потрібно знати і вміти, щоб стати сильним PPC-бійцем?
  9. 1. Семінари і курси контекстної реклами
  10. 2. Офіційна довідка - ваш кращий друг
  11. 3. Корисні канали на YouTube
  12. 4. Де почитати про контекстну рекламу?
  13. 5. Користуйтеся чек-листами
  14. 6. Де вам допоможуть?
  15. Практика
  16. висновки

  Пройшли часи, коли SEO-шники «на здачу» створювали контекстну рекламу - ринку PPC потрібні грамотні фахівці. У цій статті ми відповідаємо на питання, які хвилюють багатьох новачків. Ви дізнаєтеся, які особисті якості необхідні для роботи з контекстною рекламою, а також знайдете корисні поради та посилання.

  У першій частині Юлія Наконечна - викладач курсів «PPC: контекстна реклама» - допоможе позбутися від ілюзій і зрозуміти, чи підходить вам така робота. У другій я розповім, з чого почати вивчення PPC і якими джерелами варто довіряти.

  Яким повинен бути PPC-фахівець?

  Яким повинен бути PPC-фахівець

  Знайти справжнього фахівця з контекстної реклами не так просто :)

  Контекстна реклама - цікава і багатогранна сфера, де можна застосовувати і аналітичні здібності, і креатив.

  Щоб зрозуміти, як працює PPC-фахівець, уявіть собі програміста, який пише код і при цьому римує рядки ямбом. У контекстній рекламі потрібно підлаштуватися під обмеження рекламних систем і створити оригінальну рекламу, яка сподобається потенційним клієнтам і буде виділятися серед конкурентів. У цьому складність і красу нашої роботи.

  Фахівці з контекстної реклами не тільки впливають на те, що користувачі побачать в пошуку, - вони допомагають бізнесу залучати нових клієнтів і віддавати старих. Хороші фахівці допомагають клієнтам виявити і виправити проблеми, а значить - роблять цей світ трошки краще.

  Ще одна перевага роботи в сфері PPC - це динаміка. Ви досить швидко побачите результат своєї роботи, і в більшості випадків не доведеться чекати півроку, щоб зрозуміти, чи ефективна ваша стратегія. А в плані саморозвитку - просто не зможете стояти на місці: сфера постійно і швидко розвивається.

  А в плані саморозвитку - просто не зможете стояти на місці: сфера постійно і швидко розвивається

  В першу чергу необхідно розібратися, якими особистісними якостями ви повинні володіти. Після тестового завдання і успішного проходження декількох співбесід почнуться трудові будні, так що потрібно бути морально готовим.

  1. Аналітичний склад розуму

  Створити і запустити рекламні кампанії - третина шляху. Головне, щоб реклама приносила клієнтові результат, а для цього необхідно регулярно оптимізувати кампанії. Спеціаліст повинен висувати гіпотези і шляхом аналізу великого обсягу даних (з рекламних акаунтів, систем аналітики, від клієнта) шукати їх підтвердження або спростування.

  2. Витримка і схильність до монотонної роботи

  За результатами аналітики фахівець формує план робіт в рекламних акаунтах. Найчастіше цей список складається з монотонних завдань: перегрупувати ключові слова, розширити перелік Таргет для Медійній мережі, виключити інформаційні посилання в динамічних пошукових кампаніях тощо.

  Крім того, існує пул необхідних щомісячних робіт: розширити список мінус-слів пошукових кампаній, виключити нерелевантні мінус-майданчики в медійних кампаніях, оновити банери.

  А якщо мова йде про великих рекламних акаунтах, то все це займає чимало часу.

  3. Наполегливість

  Часом в роботі бувають ситуації, що перепробував всі можливі варіанти, а результату немає. І тут починається найскладніше: переробляти в сьомий раз, наприклад, медійну кампанію, шукати нестандартні підходи, експериментувати і при цьому намагатися критично дивитися на виконану роботу.

  4. Уміння чітко і грамотно викладати свої думки

  Це помилка, що фахівця з контекстної реклами не потрібно спілкуватися з людьми. Так, спілкування менше, ніж у Project або Sales Manager, але все ж фахівця необхідно комунікувати з колегами, технічною підтримкою рекламних систем, програмістами, дизайнерами, клієнтськими маркетологами, а часом - брати участь в скайпколлах і зустрічах з клієнтами. Тому слід навчитися чітко формулювати думки, грамотно писати, аргументовано відстоювати свою позицію.

  5. самообучаемость

  Сфера контекстної реклами дуже швидко розвивається. Те, що здавалося новинкою два місяці тому, сьогодні вважається повсякденною річчю. Щоб працювати ефективно і максимально використовувати можливості реклами, треба стежити за оновленнями рекламних систем, новими інструментами і тенденціями ринку.

  Спеціаліст повинен швидко розбиратися в тому, що бачить вперше в житті: нові рекламні інструменти, системи аналітики, CRM клієнта. При цьому доведеться працювати з різними тематиками - твердопаливні котли, LED лампи, лазерна косметологія.

  6. Многозадачность

  Завдань та інформації буде багато. Контекстна реклама приносить швидкий результат: сьогодні запустили рекламу - завтра вже є перша статистика для аналізу. Рішення потрібно приймати швидко, кількість завдань на день зростає в геометричній прогресії.

  Якщо перераховані вище пункти вам близькі або ви наполегливо розвиваєте ці якості, сміливо переходьте до наступного питання.

  Що потрібно знати і вміти, щоб стати сильним PPC-бійцем?

  Що потрібно знати і вміти, щоб стати сильним PPC-бійцем

  Роботодавець охочіше візьме на роботу претендента, у якого, крім бажання і палаючих очей, будуть базові знання.

  Вивчайте теорію. Якщо щось хочете налаштувати вперше, уважно читайте довідку і публікації по темі. Не довіряйте своїй інтуїції і не ведіться на оманливу простоту інтерфейсу - одна підступна галочка в настройках може зіпсувати результат вашої роботи.

  Уявіть Семена, який почав вивчати контекстну рекламу. Він зайшов в інтерфейс рекламних систем і досить швидко в усьому розібрався. Не гаючи часу, Семен пообіцяв одному Колі налаштувати ремаркетінговую кампанію для реклами аптеки. Коля замовив у дизайнерів банера, Семен витратив час на настройку, і, коли в черговий раз його рекламу відхилили, дізнався, що ремаркетинг для медичної тематики використовувати не можна. В результаті все розчаровані. Семен і Коля посварилися.

  Інформації про PPC можна знайти дуже багато, головне не загубитися в цьому потоці і зрозуміти, що вам потрібно. Основні напрямки, на яких варто зосередитися:

  Базові знання ви можете освоїти самостійно, або на спеціалізованих курсах. Розглянемо обидва варіанти.

  1. Семінари і курси контекстної реклами

  Не йдіть на курси, де навчатимуть «як налаштувати рекламу за 5 хвилин і заробити мільйон». У контекстній рекламі немає готових універсальних рецептів, завжди потрібно враховувати багато факторів: з яким проектом потрібно працювати, сезонність, пропозиції конкурентів і так далі. Якщо ви хочете отримати вакансію і стати хорошим фахівцем, не женіться за гучними обіцянками, а серйозно підійдіть до вивчення основ.

  Навряд чи можна скласти єдиний рейтинг, але виділю чотири школи, де можна пройти платні курси по контекстній рекламі:

  • Нетологія - дистанційні відеокурси;
  • WebPromoExperts - дистанційні курси і набори груп в Києві;
  • EMPO - дистанційні курси;
  • I-Marketing.ua - проводять курси в Києві, більше зосереджені на таргетування реклами в соціальних мережах.

  Безкоштовні курси по контекстній рекламі регулярно проводить агентство Netpeak в Одесі і Харкові. В недалекому майбутньому варто очікувати курси і в Києві. Пройти відбір можуть тільки новачки, які зацікавлені працювати в компанії. Щоб не упустити можливість, стежте за нашими соцмережами і оновленнями на сторінці освітнього центру .

  Безкоштовні онлайн-курси найчастіше створюють команди рекламних платформ:

  Також варто звернути увагу на безкоштовні лекції для новачків від сервісу eLama.ru. У них добре структуровані основи контекстної реклами, є питання для самоперевірки і відповіді на них.

  Кілька корисних порад:

  1.1. Підпишіться на розсилки і соціальні мережі, якщо вас зацікавили якісь курси. Часто передплатники отримують приємні бонуси у вигляді знижок, промокодом або інших булочок.

  1.2. Не ігноруйте практичні завдання, які будете отримувати на курсах. Ви повинні вміти застосовувати свої знання, розуміти що і навіщо використовується.

  Ви повинні вміти застосовувати свої знання, розуміти що і навіщо використовується

  1.3. Не соромтеся задавати питання викладачеві: показати, що ви щось не зрозуміли, не так соромно, як потім злити рекламний бюджет.

  1.4. Не розраховуйте, що на курсах ви отримаєте абсолютно всі знання, необхідні для роботи, - це тільки база, на основі якої ви зможете розвиватися далі.

  2. Офіційна довідка - ваш кращий друг

  Завжди спочатку шукайте інформацію в офіційній довідці. Якщо не можете знайти в довідці або там складно написано - звертайтеся до інших джерел.

  Офіційні довідки найпопулярніших рекламних систем:

  Повернемося до Семена. Цього разу він вирішив налаштувати рекламу в Facebook і знайшов хороший пост з докладним описом можливих таргетинг. Надихнувся ідеєю таргетингу на ID Facebook-аудиторії і ретельно відібрав потрібних користувачів. Ця історія також без хепі-енду - таргінг на ID користувачів вже давно не можна. Якби наш герой перевірив цю інформацію в довідці до початку роботи, то не втратила б багато часу даремно.

  Рекламні системи стрімко розвиваються - опублікована рік тому стаття може бути абсолютно неактуальна сьогодні.

  3. Корисні канали на YouTube

  Новачкові просто загубитися серед довідкових пояснень: інформація не завжди викладена зрозуміло, а важливі нюанси можуть бути заховані в примітках до приміток. Один з найбільш зручних способів навчання - відеоролики.

  Якщо ви шукаєте відповідь на конкретне запитання - просто введіть його в пошуку YouTube, але завжди звертайте увагу на дату публікації і авторитетність лектора.

  Якщо ви шукаєте відповідь на конкретне запитання - просто введіть його в пошуку YouTube, але завжди звертайте увагу на дату публікації і авторитетність лектора

  3.1. У Google є багато офіційних YouTube-каналів, сегментованих по інструментах і різним країнам. Контент різниться, тому варто підписатися на все:

  3.2. Офіційний YouTube-канал від Яндекс.Директ - « Навчання рекламним технологіям ».

  3.3. Багато відео по контекстній рекламі ви знайдете на сайті SeoPult.TV і їх YouTube-каналі . Для новачків буде корисною рубрика «Просто про складне».

  3.4. Регулярно проводить безкоштовні вебінари по контекстній рекламі WebPromoExperts. Ви можете зареєструватися на нові вебінари на сайті або подивитися записи на YouTube-каналі. Особливо рекомендую звернути увагу на онлайн-конференції PPC Day.

  3.5. У випусках відеорубрікі блогу # НАПАЛЬЦАХ дивіться короткі відео з відповідями на конкретні питання.

  4. Де почитати про контекстну рекламу?

  4.1. Книги - традиційне джерело знань, але для вивчення контекстної реклами вони рідко підходять, тому що за час підготовки тексту до друку інтерфейс і інструменти рекламних систем можуть помінятися. Якщо ж ви звикли вивчати все нове під звуки шелестіння паперу, рекомендую звернути увагу на книгу Перрі Маршалла і Брайана Тодда «Контекстна реклама, яка працює. Біблія Google Реклами »- допомагає сформувати спільне бачення роботи з контекстною рекламою.

  Також вам можуть бути корисні електронні книги Ingate . У більшості випадків в них добре структурована інформація і надані коментарі фахівців.

  4.2. Шукайте актуальну інформацію в спеціалізованих блогах і на інформаційних сайтах. Корисні ресурси про інтернет-маркетингу ви можете знайти в добірці « 120 блогів по інтернет-маркетингу »Або відразу підписатися на на RSS топових блогів Рунета . Не зациклюйтеся тільки на новинах з контекстної реклами: якщо хочете бути у вищій лізі, повинні розбиратися в маркетингу і знати, як працюють інші способи просування в інтернеті.

  Звичайно ж, устигайте стежити за статтями з нашої профільної рубрики .

  4.3. Читайте англомовні блоги. Якщо ви вже освоїли основні поняття, стежте не тільки за публікаціями Рунета, а й трендсеттерами:

  4.4. Підпишіться на лідерів думок. У кожній сфері формується коло досвідчених фахівців, які готові ділитися своїми знаннями. Підписуйтесь на них в соцмережах. Корисні публікації:

  5. Користуйтеся чек-листами

  Всі досвідчені фахівці мають в своєму арсеналі набір чек-листів, щоб виключити людський фактор і не втратити важливі деталі. Тим більше переліки обов'язкових пунктів при налаштуванні і оптимізації реклами будуть корисні новачкам. Кілька посилань:

  6. Де вам допоможуть?

  Шукайте професійні спільноти або задавайте питання в коментарях під тематичними публікаціями, в блозі Netpeak вам точно дадуть відповідь.

  • в Співтоваристві рекламодавців Google ви можете задати питання по роботі з Google Рекламою або Analytics. Для мотивації учасників спільноти Google використовує різні плюшки, тому вам швидше за все дадуть якісну відповідь.
  • у групі PPC-Club також отвечатают на питання по контекстній рекламі, а всі відповіді збирають в базі знань .
  • в Facebook варто звернути увагу на спільноту « Контекстна реклама. PPC. Веб-аналітика »- тут не так активно йдуть обговорення питань, але зате регулярно публікуються новини.

  Спілкуйтеся, задавайте питання і аналізуйте, з якими проблемами стикаються інші користувачі.

  Практика

  Все, що вивчили, - пробуйте на практиці. Використовуйте будь-яку можливість застосувати знання в реальній роботі. Це допоможе зрозуміти, що дійсно важливо, а на що варто витрачати менше часу.

  Семен вирішив вникнути в теорію глибше і ретельно вивчив, як налаштовувати пошукові кампанії. Він скрупульозно пропрацював оголошення для кожної групи і витратив кілька годин, щоб додати всі можливі розширення. Але коли запустив рекламу - клієнт залишився незадоволений, тому що Семен не набудував аналітику і не міг ні якісно оптимізувати кампанії, ні продемонструвати клієнту отримані результати.

  Але коли запустив рекламу - клієнт залишився незадоволений, тому що Семен не набудував аналітику і не міг ні якісно оптимізувати кампанії, ні продемонструвати клієнту отримані результати

  1. Найпростіше, що ви можете зробити, - завести тестовий аккаунт і в ньому вчитися налаштовувати рекламу. Наприклад, в Google Рекламі вам допоможе керівництво по роботі з аккаунтом : Вибираєте цікаву тему і пробуєте налаштувати кампанію в акаунті за допомогою підказок.
  1. Звертайте увагу на кейси та антікейси. В таких публікаціях фахівці діляться порадами, як насправді працюють рекламні інструменти, і що важливо в роботі з контекстною рекламою. Кейси, зокрема, можуть розвіяти багато оман, що виникають при вивченні теорії.

  Кейси публікують практично всі агентства і сайти про інтернет-маркетингу.

  1. Знайдіть собі наставника. Ви можете вивчити вакансії і спробувати себе на посаду джуніора або пропонувати свою допомогу в обмін на знання і поради досвідчених фахівців - головне почати співпрацю з компанією або фахівцем, які зможуть направити ваше розвиток в правильне русло.

  Ви можете вивчити вакансії і спробувати себе на посаду джуніора або пропонувати свою допомогу в обмін на знання і поради досвідчених фахівців - головне почати співпрацю з компанією або фахівцем, які зможуть направити ваше розвиток в правильне русло

  висновки

  Спеціаліст по контекстній рекламі повинен володіти рекламними інструментами і розуміти, коли і навіщо їх потрібно застосовувати.

  1. Переконайтеся, що ця робота вам підходить. Позбавтеся від ілюзій і тверезо оцініть, ніж вам доведеться займатися, і чи готові ви до цієї роботи.
  2. Вивчіть теорію. У цьому допоможуть:
  • курси по контекстній рекламі;
  • офіційні довідки рекламних систем;
  • навчальні відео і вебінари;
  • спеціалізовані блоги і новинні сайти;
  • професійні спільноти.
  1. Все вивчене пробуйте на практиці, і, коли будете впевнені в своїх силах, - відправляйте резюме на посаду PPC-фахівця.

  Все вивчене пробуйте на практиці, і, коли будете впевнені в своїх силах, - відправляйте резюме на посаду PPC-фахівця

  Яким повинен бути PPC-фахівець?
  4. Де почитати про контекстну рекламу?
  6. Де вам допоможуть?
  Яким повинен бути PPC-фахівець?
  Що потрібно знати і вміти, щоб стати сильним PPC-бійцем?
  4. Де почитати про контекстну рекламу?
  6. Де вам допоможуть?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»