Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  професія копірайтер

  1. Хто такий копірайтер і чим він займається?
  2. Скільки заробляють копірайтери?
  3. Що потрібно знати і вміти копірайтер, щоб почати заробляти?
  4. Бажані знання в професії копірайтера:
  5. Де вчитися, якщо самостійно освоїти професію не підходить?
  6. Де шукати роботу

  Дана професія вимагає наявності таланту, старанності і працьовитості, бажання розбиратися в тонкощах володіння словом і реклами різних товарів і послуг. Це непроста професія, освоївши яку, людина може розраховувати на стабільно високий заробіток. Тому що копірайтер - це людина, яка вміє словом продавати будь-які товари і послуги, а значить - заробляти гроші.

  У цій статті я розповім, хто такий копірайтер і що він робить, скільки отримують в професії, з чого почати навчання новачкові і де знайти вигідні замовлення на тексти.

  Хто такий копірайтер і чим він займається?

  Копірайтер - це автор рекламних текстів, слоганів, сценаріїв рекламних роликів, текстів для сайтів і Лендінзі. Іноді в Інтернеті копирайтерами називають авторів будь-яких текстів, в тому числі інформаційних (статей), що не зовсім правильно.

  Копірайтеру необхідно розбиратися, як люди купують певні товари та послуги, що для них важливо при виборі. Говорячи простими словами, в рекламних текстах необхідно описати переваги продукту, важливі для споживачів. Придумати привабливі заголовки і текст, щоб рекламу прочитали.

  Приклад: в рекламі недорогих товарів потрібно обігравати низьку ціну. У рекламі дорогих і статусних продуктів - підкреслювати унікальні функції і технології.

  Копірайтери, які добре володіють іноземними мовами, можуть підробляти перекладачами реклами і слоганів , Адаптувати іноземну рекламу до місцевого ринку, і отримувати хороші гроші за це.

  Скільки заробляють копірайтери?

  Якщо розглядати роботу в офісі, то зарплата початківця копірайтера без досвіду починається від 25-30 тис. Руб. в місяць і сильно зростає надалі. Спеціаліст з досвідом може заробляти від 50-70 тис. Руб. в місяць і до 90-100 тис. руб. Більше 100 тис. Руб. платять креативним директорам - це керівники творчих відділів в агентствах.

  Багато копірайтерів працюють на дому, віддалено. Середній заробіток фрілансерів в цій сфері становить 40-60 тис. Рублів на місяць і вище. Топові фахівці заробляють від 80-100 тис. Рублів.

  Що потрібно знати і вміти копірайтер, щоб почати заробляти?

  Багато фахівців не мають профільної вищої освіти. У цій професії важливіше життєвий досвід, креативність, вміння генерувати ідеї, ніж просто наявність диплома. Також стане в нагоді:

  Бажані знання в професії копірайтера:

  Як стати копірайтером з нуля і де вчитися?

  На нашому сайті є безкоштовний курс, який знайомить з основами професії і дає мінімально необхідні знання для початку роботи. Він складається з циклу статей, які рекомендую прочитати:

  1. Що таке копірайтинг, SEO копірайтинг і з чого почати новачкові?
  2. Скільки можна заробити на копірайтингу?
  3. Що таке рекламний текст? Особливості, структура, види рекламних текстів
  4. Як скласти план тексту?
  5. Як писати статті?
  6. Як писати тексти для сайтів?
  7. Як написати комерційну пропозицію?
  8. Як писати текст новини?
  9. Типові помилки копірайтерів
  10. Чотири проблеми в текстах початківців копірайтерів
  11. Як написати хороший текст? Алгоритм для копірайтерів
  12. Як легко почати писати?
  13. Як почати працювати копірайтером без досвіду і портфоліо?

  Де вчитися, якщо самостійно освоїти професію не підходить?

  Якщо вам не підходить вчитися самостійно, рекомендую піти на курси. За кілька місяців ви освоїте професію з нуля, познайомитеся з колегами і, можливо, знайдете перших замовників серед викладачів та інших учасників навчання.

  рекомендую курс копірайтингу в Нетологія . Його ведуть практики. За результатами навчання ви отримуєте диплом, а також зв'язку в рекламній сфері. Нетологія активно працевлаштовує випускників, тому крім знань, є хороші шанси отримати роботу.

  Також раджу подивитися на матеріали сайту Школи реклами і маркетингу Реп'єв . Це сайт відомого фахівця, рекламіста. Там багато корисних матеріалів і оглядів книг.

  Де шукати роботу

  • Якщо ви живете в великому місті, можете піти на стажування до місцевих рекламні агентства. Для початківців це оптимальний варіант отримання досвіду. Відкрийте сайти агентств і подивіться, які вакансії можуть запропонувати. Можете зателефонувати в офіс і запитати, чи можуть вас взяти на стажування.
  • Біржі копірайтингу. Підходять для новачків, щоб набити руку, навчитися швидко писати і освоїтися в професії. рекомендую починати на біржі Etxt.ru . Там хороша служба підтримки - реально допомагають. також хороша біржа ContentMonster.ru . Там можна знайти вигідні замовлення, але для роботи на сайті потрібно пройти тестування.
  • Також рекомендую подивитися огляд з 28 сайтів, де можна заробити копірайтер і рерайтеру . Там багато корисних ресурсів, де можна почати працювати.

  У кожного фахівця в цій сфері є свої секрети і напрацювання. Збирайте досвід, вчіться і з часом ви зможете добре заробляти.

  Рекомендуємо

  Цікава професія, яка вимагає творчого підходу і аналітичного складу розуму. Маркетологи вивчають ринки і споживачів і намагаються зрозуміти, які ...

  Викладач - це цікава робота для комунікабельних, уважних і захоплених наукою людей. Викладачі навчають студентів у вищих і ...

  Хто такий копірайтер і чим він займається?
  Скільки заробляють копірайтери?
  Що потрібно знати і вміти копірайтер, щоб почати заробляти?
  Хто такий копірайтер і чим він займається?
  Скільки заробляють копірайтери?
  Що потрібно знати і вміти копірайтер, щоб почати заробляти?
  Скільки можна заробити на копірайтингу?
  Що таке рекламний текст?
  Як писати статті?
  Як писати тексти для сайтів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»