Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Професія SMM-менеджер: посадові обов'язки і вимоги

  1. Посадові обов'язки smm-менеджера

  Професія smm-менеджер впевнено набирає популярність серед прогресивної російської (і не тільки) молоді. І це не дивно: активна комп'ютеризація комерційної діяльності вимагає участі фахівців з просування в мережі сайтів, вироблених чи реалізованих товарів, послуг, що надаються. Для цього якраз і потрібні smm-менеджери - фахівці по роботі з контентом і соціальними мережами.

  Як ви думаєте, чому одні пости отримують десятки і навіть тисячі лайків, а інші залишаються непоміченими? Все просто: ефективним пост зробив професійний smm-менеджер, який уміє створювати «чіпляються» тексти, використовувати «вибухові» теми і створювати «яскраві» назви.

  Він відмінно розбирається в середовищі соцмереж, розбирається в їх функціональні можливості, маркетингу, психології, копірайтингу, seo. Він вміє працювати з особливою, унікальною вузькопрофільної аудиторією, і з легкістю визначає переваги цільової групи. Часто smm-фахівці знайомі з роботою графічних редакторів, розбираються в верстці і програмуванні. Ще один важливий плюс - відмінне знання російської чи іншої робочої мови.

  Просування сайтів в соцмережах - процес надзвичайно динамічний, що вимагає активної життєвої позиції, постійного розвитку, вміння обробляти колосальні обсяги інформації, дотримання жорстких дедлайнів. До того ж, фахівець повинен вміти користуватися сайтами по аналітиці, відстежувати поведінку користувачів і цікаві в даний момент теми.

  Обов'язки smm-менеджера настільки широкі, різноманітні і пересічені з рекламою, маркетингом, PR, копірайтінгом і соцмережами, що роботодавці часто платити великі гроші, щоб знайти на ринку праці фахівця такого широкого профілю.

  Посадові обов'язки smm-менеджера

  • Розробка стратегії просування сайту / товару / послуги. Менеджер самостійно або за допомогою штатних маркетологів визначає цільову аудиторію, її потреби, інтереси, стежить за поведінкою, розміщенням і місцезнаходженням в мережі. Також smm-фахівець розробляє систему лояльності для цільових відвідувачів інтернет-ресурсу, удосконалює юзабіліті сайту.
  • Розробка рекламної інтернет-компанії. Співробітник готує план розміщення реклами в мережі, визначає її бюджет, напрямки, стежить за зміною конверсії.
  • Контроль за репутацією компанії в мережі. Спеціаліст відстежує громадську думку про якість послуг / товарів компанії, спрямовує думку користувачів «в потрібне русло», працює з проблемними клієнтами, скаргами, запереченнями, видаляє з сайту негативні відгуки або «гострі» коментарі, здатні нашкодити репутації компанії.
  • Створення та розміщення якісного контенту. Як правило, від smm-менеджера роботодавці часто вимагають досвіду написання статей, постів, створення і редагування зображень, навички відеомонтажу.
  • Розміщення інформації про компанію в соціальних мережах. Це одна з основних обов'язків smm-фахівця.
  • Аналіз активності конкурентів. Співробітник стежить за активністю компаній-конкурентів в інтернеті, аналізує їх методи роботи і переймає найбільш ефективні з них.

  Трудитися smm-менеджер може як віддалено, так і в офісі за графіком 5/2. (Чому віддалена робота через інтернет одна з найперспективніших форм праці, читайте за посиланням.)

  Людині ледачому, розміреного, набирає фрази на клавіатурі одним пальцем, ця професія доведеться явно «не до душі».

  Саме тому менеджери по набору персоналу звертають увагу на такі якості кандидатів на цю посаду:

  • аналітичні здібності;
  • навички стратегічного планування;
  • досвід успішного прогнозування;
  • комунікабельність;
  • широкий кругозір, здатність швидко навчатися;
  • стресостійкість;
  • почуття гумору.

  Скільки заробляє smm-фахівець? По-різному, в залежності від регіонів. Наприклад, в Москві він може отримувати 30-80 тис., Професіонал зі стажем від 5 років може знайти роботу на 100-120 тис. Рублів. До того ж, smm-менеджери часто створюють особисті спільноти, успішно просувають їх в соціальних мережах і непогано заробляють на рекламі.

  Отримати важливі навички за даною професією ви можете з цього відео:

  Як ви думаєте, чому одні пости отримують десятки і навіть тисячі лайків, а інші залишаються непоміченими?
  Скільки заробляє smm-фахівець?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»