Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програма для форекс VTTS FULL. Безпечне тестування ваших ручних стратегій

  1. Попередження про ризики.

  Професія трейдера забирає багато часу на тестування та оптимізацію власних стратегій, причому сам процес тестування часом більш трудомісткий, ніж сама торгівля

  Професія трейдера забирає багато часу на тестування та оптимізацію власних стратегій, причому сам процес тестування часом більш трудомісткий, ніж сама торгівля.
  Справа в тому, що до недавніх пір трейдер міг тестувати свою стратегію лише трьома шляхами, а саме замовляти робота по стратегії, використовувати спеціальні тренажери або з олівцем і зошитом в руках перелопачуючи однорічну історію.
  Оскільки перші два пункти дорогі все зводилося до звичайного розрахунку в програмі Excel і аналізу в ручному режимі на історії. Природно якщо перелопатити історію за пару місяців не проблема, то, що говорити за рік, п'ять років?
  Ручний підхід, на жаль, не розкриває цілком життєздатність стратегії форекс , Оскільки відмотуючи історію назад, ви ненароком, але запам'ятовуєте поведінку ціни і підсвідомо обходьте невигідні моменти.
  Оскільки час це найдорожче, що є у людини, трейдери ентузіасти придумали програми, які дозволяють тестувати стратегії в тестері стратегій.
  Програма для форекс VTTS FULL - це програма, яка дозволяє емітувати торговий процес на історії безпосередньо в тестері стратегій, що дозволяє протестувати будь-який індикатор або ручну стратегію.
  На відміну від інших подібних програм VTTS FULL дає можливість працювати з будь-якими типами ордерів і формувати звіт як при тестуванні радника, що спрощує весь аналіз проведеного тестування.

  Установка програми VTTS FULL
  Програма VTTS FULL виконана у вигляді додатка радника, тому після скачування програму в кінці статті вам доведеться зробити установку програми в торговий термінал МТ4.
  Процедура установки VTTS FULL займе кілька секунд. Для початку запустіть каталог даних через меню файл у вашій торговій платформі. Далі скопіюйте шлях каталогу даних в адресному рядку в самому верху над папками терміналу.
  Після того як ви скопіювали шлях до терміналу запустіть інсталяційний файл. Після запуску інсталяційний файл програма запропонує вам вибрати мову програми, погодиться з клієнтським угодою, а також запропонує вказати шлях до каталогу даних, куди буде встановлена ​​програма.

  Після простих маніпуляцій після перезапуску платформи програма з'явиться в списку радників в тестері стратегій.
  Робота з програмою. торгові можливості
  Для того щоб скористатися програмою вам необхідно запустити тестер стратегій і вибрати режим радників.
  Дуже важливо щоб крім дати і валютної пари, яку ви хочете протестувати був включений режим візуалізації, щоб, ви могли безпосередньо на графік наносити вашу стратегію, а також проводити операції у вікні програми VTTS FULL.
  У списку радників VTTS FULL і запустіть тест. Після запуску тесту ви побачите ось таке вікно:

  У спеціальному вікні в режимі реального часу ви можете встановлювати ринковий ордера на покупку і продаж, а також задавати обсяг позиції.
  У нижній частині є можливість модифікації відкритих ордерів, а саме встановити стоп наказ і профіт, змінити і встановити трейлинг стоп в пунктах, а також закрити позицію.
  Варто зауважити, що програма може працювати в двох режимах, а саме без паузи як в реальному часі, або з ручною перемоткою по одній свічці, сто дозволяє не упустити жодного сигналу.
  Також в основному віконці присутній повзунок, завдяки якому ви можете прискорювати швидкість руху котирувань, а також сповільнювати її і зовсім зупиняти.

  Крім роботи зі стандартними ринковими ордерами в процесі тестування ви можете використовувати відкладені. Для цього в головному вікні увійдіть в пункт «Детальний відкриття» і в пункті тип виберете «Відкладені».
  Програма дозволяє встановлювати як лімітні так стопові відкладені ордери .

  По закінченню тестування ви зможете познайомитися з кривою балансу, списком відкритих ордерів і розгорнутим звітом у відповідних вікнах тестера стратегій.
  Крім цього ви зможете зберегти докладний звіт як при тестуванні будь-якого іншого радника.
  На закінчення варто визначити, що програма VTTS FULL дозволяє значно економити час трейдера, а демо версії програми з її функціоналом вистачає з головою протестувати практично будь-яку торговельну тактику для форекс .
  Завантажити Програму VTTS FULL

  Попередження про ризики.

  Починаючи торгівлю CFD на будь-якому з фінансових ринків ви повинні чітко розуміти, що такий вид діяльності може призвести не тільки до прибутку, а й до збитків.

  Консультації з торгівлі на форекс і інших біржових майданчиках Росії

  Нове на сайті

  Природно якщо перелопатити історію за пару місяців не проблема, то, що говорити за рік, п'ять років?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»