Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програма для генерації текстів SEO Anchor Generator (SEO AG)

  Кожен оптимізатор знає, що головний інструмент просування сайту в мережі - правильний контент: унікальний, написаний для людей, без переспама ключових фраз. Для розвитку одного або декількох проектів однієї тематики можна найняти копірайтера або рерайтерів, а що робити, якщо потрібно просунути цілу мережу схожих сайтів? Для цього можна замовити статтю -ісходнік у копірайтера, а потім розмножити цю статтю вручну за допомогою рерайтерів (що вийде дорогувато), а можна використовувати спеціальні програми.

  Найбільш зручна в цьому плані - програма для генерації текстів SEO Anchor Generator або скорочено SEO AG. Вона добре підходить для унікалізації і розмноження різних заголовків, анкоров, і цілих статей, при цьому Ви можете самі задати кількість статей, які хочете отримати в результаті, відсоток схожості текстів і шингл (кількість йдуть підряд слів) для визначення унікальності .

  Отже, для того, щоб одну статтю перетворити в 100 або 200 схожих за змістом, але унікальних статей, Вам знадобляться:

  1. Стаття-початківець - 1 штука. Замовляємо у копірайтера або пишемо самі .

  2. Програма для розмноження статей, у нас буде SEO Anchor Generator (SEO AG).

  3. Список ключових фраз (Якщо на виході потрібні сео-тексти).

  4. Багатий словниковий запас.

  Мені досить часто доводиться виконувати цю роботу, тому я покажу наочно, що з себе представляє дана програма для розмноження статей. Ось так буде виглядати вікно програми, коли ви скачаєте і запустіть її. Вам представлений приклад синтаксису програми для розмноження, і приклад коду, за допомогою якого ви зможете розмножувати текст:

  Щоб було зрозуміло, як функціонує синтаксис, вивчіть даний приклад або прочитайте розділ "Допомога" програми. Щоб подивитися, що вийде з такого шаблону, натисніть кнопку "Генерувати" і перейдіть на вкладку "Результат". Ви отримали список з 250 різних текстів, які можна відфільтрувати, вибравши потрібний шингл і відсоток унікальності.

  Щоб почати створювати свій шаблон, можна видалити даний приклад і вставити класичним прийомом Ctrl + C - Сtrl + V свою статтю-початківець, або створити новий проект, натиснувши кнопки Ctrl + N або шлях "файл" - "новий". Виділіть слово або кілька, які будете розмножувати, і тисніть кнопку "Майстер введення" (найбільш зручний спосіб введення, але можна користуватися і кнопками з зображенням дужок у верхній панелі):
  Щоб почати створювати свій шаблон, можна видалити даний приклад і вставити класичним прийомом Ctrl + C - Сtrl + V свою статтю-початківець, або створити новий проект, натиснувши кнопки Ctrl + N або шлях файл - новий
  Відкриється вікно, де потрібно вписувати синоніми виділеного слова або варіанти словосполучення. Чим більше варіантів кожного слова ви напишете, тим більше варіантів тексту та вище унікальність в результаті розмноження. У нижньому віконці відображається код, що:

  Натискаємо внизу кнопку вставити, і шаблон відображається в основному вікні. Червоним кольором підсвічується початок і кінець коду розмножуємо слова або фрази. Це зручно, коли потрібно перевірити код на коректність. Таким же чином розмножуємо весь исходник:

  Далі в нижній частині вікна встановлюємо потрібну кількість статей, натискаємо вгорі кнопку "Генерувати" і переходимо у вкладку "Результат". Як видно, исходник розмножений 250 раз, рівно стільки, скільки було вказано. Щоб відфільтрувати отримані статті по потрібної Вам унікальності, скористаємося кнопкою "Видалення схожих", в віконці вибираємо "Методом шинглів" і встановлюємо шингл (як правило, 3-4) і відсоток схожості (при 5% схожості унікальність буде дорівнює 95%):

  Тиснемо "Ок" і отримуємо необхідну кількість статей з потрібною Вам унікальністю. Щоб переглянути одну з отриманих статей, просто двічі клацніть по рядку лівою кнопкою миші, вона відкриється в окремому вікні.

  Програма для генерації текстів SEO Anchor Generator поширюється безкоштовно, існує в онлайн-, оффлайн- і Portable-версіях. Завантажити її можна. На закінчення ось Вам декілька порад:

  -подбірая синоніми, стежте за закінченнями і зв'язкою слів між двома розмножуються елементами (періодично перевіряйте ділянки коду на узгодженість слів у реченні).

  -перш за ніж замовляти або писати исходник, врахуйте, що він не повинен бути занадто складний для розмноження (краще без барвистих літературних оборотів, які навряд чи можна повторити кілька разів, а без них текст втратить частину своєї привабливості).

  -програма для розмноження статей не обмежує глибину вкладеності. Слідкуйте, щоб код залишався коректним. Найбільш часто "трапляються" зайві вертикальні Слеш, після яких немає слова-синоніма (це буває, якщо у вікні введення синонімів Ви натиснули на enter, перейшовши на інший рядок, але синонім не ввели). У таких випадках замість слова і в реченні буде порожньо, що позначиться на читабельності всіх статей.

  Сподіваюся, ця програма виявиться Вам корисною. А якими способами отримуєте контент Ви?

  Для розвитку одного або декількох проектів однієї тематики можна найняти копірайтера або рерайтерів, а що робити, якщо потрібно просунути цілу мережу схожих сайтів?
  А якими способами отримуєте контент Ви?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»