Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програма для розкрутки групи в однокласниках

  1. OkSender - професійне просування групи в «Однокласниках»!
  2. Дивіться також

  Привіт Привіт! Привіт! Привіт всім!

  Сьогодні я Вам розповім про програму - просто бомбу для розкрутки в однокласниках! В одній програмі зібрані всі функції, необхідні для розкрутки групи: Стіна парсер, розсилка, інвайтер, гулялка, менеджер.

  Отже:

  OkSender - професійне просування групи в «Однокласниках»!

  Сайт програми: ok-sender.ru, а тепер поговоримо про функціонал.

  В одній програмі зібрані всі функції, необхідні для розкрутки групи: Стіна парсер, розсилка, інвайтер, гулялка, менеджер.

  Парсер - ваш спосіб знайти цільову аудиторію в пару кліків!

  Програма може шукати ЦА навіть в вузькоспеціалізованих нішах. Ви можете шукати потенційних клієнтів по:

  • Користувачам. Необхідно тільки задати критерії (стать, вік, місто, захоплення).
  • Групам. Знаходьте тематичні групи і пропонуйте свої товари! Спільноті «Мами малюків» будуть цікаві дитячі речі, косметичні засоби, розвиваючі іграшки ... Запропонуйте цільової аудиторії то, чого вона потребує.
  • Друзям. Збирайте друзів і гуртуйте за заданими критеріями.

  Є можливість пошуку по фотографіях, по гостях, коментарів, а також відео. У новій версії НІ капч! Вам не доведеться відволікатися на введення букв / цифр. Запустили парсер - отримали список потенційних клієнтів.

  Розсилка - ваш особистий листоноша

  Після збору цільової аудиторії можна зайнятися розсилкою рекламних повідомлень. Програма масово розсилає повідомлення по:

  • Базі, яку зібрав парсер. Ви вже знайшли ЦА, залишилося тільки зробити їм вигідну пропозицію.
  • Співтовариствам, заданим в умовах. Уже є список груп, учасникам яких будуть цікаві ваші послуги. Просто запропонуйте їх!
  • Користувачам. Зробіть вашу рекламу «точкової» і спрямованої на 1 окремого користувача.
  • Гостям і власним передплатникам. Збирайте людей, яким цікаві ваші товари / пропозиції / послуги і відправляйте їм повідомлення.

  Завдяки новій функції вдалося на 90% знизити ризик бана. Займайтеся просуванням без ризику, що обліковий запис виявиться заблокованим.

  Інвайтер - ваш персональний «пріглашальщік» в співтовариство

  Запустіть програму - і ви автоматизуєте процес «накрутки» користувачів. При правильному підході ви отримаєте не «собачок» -полуботов, а реальних людей. Тих, які будуть купувати, замовляти товари та послуги.

  Тих, які будуть купувати, замовляти товари та послуги

  «Гулялка» - ваша шанс привернути увагу користувача

  Люди цікавляться тим, хто заходив на їх сторінку. Іноді відвідують вашу сторінку у відповідь. Ось він, перший контакт! Залишилося ще трохи попрацювати - і випадковий відвідувач стане вашим постійним клієнтом.

  «Менеджер» - ваш працівник, який працює 24/7

  Розробник пропонує менеджер профілю, груп і користувачів. Запустіть програму - і вона «відбере» вам тільки потрібних людей.

  Ви знали, що можна скачати OkSender безкоштовно? На сайті розробника ви отримаєте версію програми, яка дозволить поставити частину функцій на «автомат». Там же можна купити повну версію проги для розкрутки і просування в «Однокласниках».

  УВАГА! Зараз оголошено акцію! За 1 ціну ви отримуєте відразу 2 програми: і для просування в «Однокласниках», і для просування у «Вконтакте». Встигніть купити за вигідною ціною. Сайт програми: ok-sender.ru - дуже і дуже рекомендую !!!

  Дивіться також

  QuickSender - багатофункціональна програма для розкрутки ВК, що здійснює автоматичний пошук цільової аудиторії і її залучення на вашу сторінку. Вона робить парсинг необхідних сторінок, а потім розсилає необхідні повідомлення.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»