Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для очищення комп'ютера від сміття та оптимізації, безкоштовно

  1. Чи потрібно чистити комп'ютер від непотрібних файлів?
  2. Що використовувати для очищення операційної системи (ОС)?
  3. Програми для комплексної чищення ОС
  4. Glary Utilities
  5. Програми для чищення системного реєстру
  6. підсумок

  Під час користування комп'ютером в системі створюється безліч тимчасових файлів. Одна частина видаляється після закриття програм і перезавантаження ПК, а інша - так і залишається мертвим вантажем на жорсткому диску.

  Одна частина видаляється після закриття програм і перезавантаження ПК, а інша - так і залишається мертвим вантажем на жорсткому диску

  Якщо регулярно не займатися чищенням, файли будуть накопичуватися і займати зайве простір в сховище. Але це не найстрашніше - вони можуть бути причиною зависання ПК.

  Чи потрібно чистити комп'ютер від непотрібних файлів?

  Відповімо коротко - так! Очищення комп'ютера від сміття повинна бути регулярною, щоб система не «гальмувала». Це не означає, що треба проводити щоденну перевірку. 1-2 сканувань в місяць повинно бути достатньо.

  Що використовувати для очищення операційної системи (ОС)?

  Існує два види програм - для комплексної чищення і для чищення системного реєстру. Більшість додатків поширюються на безкоштовній основі, тому завжди доступні для користувачів. Розглянемо кращі сервіси.

  Програми для комплексної чищення ОС

  Для початку вивчимо 3 додатка для комплексного очищення Windows.

  Ця утиліта розроблена для поліпшення працездатності і прискорення комп'ютера. Є можливість оптимізації оперативної пам'яті, а також ігровий режим «Turbo Boost», який буде особливо цікавий для геймерів.

  Є можливість оптимізації оперативної пам'яті, а також ігровий режим «Turbo Boost», який буде особливо цікавий для геймерів

  Для початку потрібно скачати програму з офіційного сайту розробників -. Натискаємо на зелену кнопку «Завантажити» і встановлюємо «Advanced SystemCare».

  Перед установкою обов'язково знімаємо галочку з пункту «Встановити безкоштовно Driver Booster» - це ПЗ нам не потрібно. Додаток попросить ввести E-mail для отримання розсилки від розробників з різними бонусами.

  Далі «Advanced SystemCare» автоматично запуститися. Якщо цього не відбулося, потрібно двічі клікнути по іконці програми на робочому столі або відкрити його через «Пуск».

  У першому вікні будуть запропоновані варіанти сканування. Вибираємо один, кілька або всі пункти галочкою і натискаємо «Пуск».

  Далі відбудеться перевірка пристрою, після чого результати будуть виведені на екран. Користувачеві детально вкажуть на кожну знайдену проблему. Якщо ви в цьому не розбираєтеся - клікайте «Виправити» не зраджуючи ніяких пунктів.

  Після цього відбудеться очищення непотрібних і проблематичних файлів. Для досягнення максимального результату рекомендується перезавантажити комп'ютер.

  Glary Utilities

  Одна з найбільш функціональних програм. «Glary Utilities» вміє очищати реєстр системи, дефрагментувати диск, створювати резервні копії, шукати і видаляти дублікати і шкідливе ПО, оптимізувати ОЗУ і багато іншого.

  Для початку необхідно завантажити і встановити утиліту з офіційного сайту. Далі, запускаємо додатком будь-яким способом. Відразу відкриється вікно з усіма можливостями «Glary Utilities».

  Найпростіший спосіб запустити сканування - натиснути на кнопку «1-кліком», яка знаходиться зверху по центру. Після цього відкриється вікно пропонованих пунктів для обстеження.

  Кількома на зелену кнопку «Знайти проблеми» і чекаємо на отримання результатів. На головний екран будуть виведені всі виявлені проблеми. Натискаємо «Виправити».

  Додатково слід зазначити, що утиліта справляється зі своїм завданням дуже швидко і дає рекомендації з оновлення інших важливих програм.

  Цей додаток спеціалізується на повній оптимізації роботи ОС Windows. Це своєрідний помічник, який не тільки позбавить сховище від тимчасових файлів, але і допоможе з оновленням встановлених утиліт і драйверів.

  Для початку необхідно завантажити та встановити «Advanced System Optimizer». На офіційному сайті systweak.com вона платна, тому якщо не хочеться витрачати гроші, можна скачати «крякнутий» версію на сторонньому ресурсі.

  У складі «Advanced System Optimizer» є більш 30-ти інструментів для настройки, оптимізації і захисту Windows. Для очищення системи від сміття потрібно перейти в розділ «Інтелектуальне обслуговування», після чого знадобиться галочками відзначити необхідні пункти.

  У правому нижньому кутку натискаємо по синій кнопці «Почати сканування». Результати обстеження будуть виведені на головний екран, де і буде доступною кнопка «Виправити».

  Також «Advanced System Optimizer» пропонує оптимізувати роботу жорсткого диска, оперативної пам'яті, налаштувати ігровий режим і убезпечити свій пристрій. Наявність величезної кількості корисних утиліт дозволяє додатку справлятися з більшістю завдань.

  Програми для чищення системного реєстру

  У системному реєстрі зберігається важлива для Windows інформація. Найменші зміни, навіть зміна фону на робочому столі, вносяться в нього. Але з часом там накопичується непотрібний, застарілий мотлох, через якого комп'ютер зависає. Розглянемо утиліти для чищення системного реєстру.

  Завантаження доступна на офіційному сайті розробника. «Auslogics Registry Cleaner» дає можливість користувачу спочатку просканувати реєстр на наявність помилок, а потім вручну вибрати, що слід видалити.

  «Auslogics Registry Cleaner» дає можливість користувачу спочатку просканувати реєстр на наявність помилок, а потім вручну вибрати, що слід видалити

  Кнопка «Scan» доступна відразу після запуску утиліти.

  Після того, як з'являться виявлені проблеми і рівень ризику, користувач повинен галочкою вибрати, які слід виправляти. Тут важливо бути акуратним, так як видалення важливого системного файлу може привести до збою роботи Windows. Натискаємо «Repair» і відбудеться автоматичне очищення.

  «Auslogics Registry Cleaner» створює резервні точки перед внесенням будь-яких змін. Це дозволить швидко відновити роботу комп'ютера в разі виникнення проблем.

  Також слід бути обережним при установці цієї програми і знімати зайві галочки - разом з нею часто завантажується стороннє ПО.

  Доступна для завантаження на офіційному сайт розробників -

  Утиліта складається з чотирьох компонентів:

  • оптимізатора системного реєстру;
  • додатки для очищення сміття;
  • менеджера автозавантаження;
  • дєїнсталлятора.

  оптимізатора системного реєстру;  додатки для очищення сміття;  менеджера автозавантаження;  дєїнсталлятора

  Установка нічим не відрізняється від попередніх програм. Після запуску в головному меню вибираємо пункт «Сканувати».

  Далі користувачеві знадобиться почекати отримання результатів і переглянути їх, натиснувши відповідну кнопку.

  Буде показаний список виявлених проблем. Галочкою можна відзначити те, що потрібно видалити, після чого знадобиться натиснути на іконку у вигляді кошика.

  Якщо щось піде не так і буде помічений збій в роботі системи, рекомендується скористатися резервною копією.

  Для цього треба перейти до відповідного розділу і натиснути «Відновити».

  підсумок

  Що б ваш комп'ютер радував вас продуктивністю і якістю роботи, необхідно періодично чистити реєстр. Щоб бути на 100% впевненим у тому, що видалення не принесе ніякої шкоди, слід мати трохи просунуті поняття про роботу комп'ютера. При використанні подібного програмного забезпечення обов'язково робіть резервні копії. Якщо щось пішло не так, обов'язково пишіть в коментарях і ми надамо вам всю можливу допомогу!

  Чи потрібно чистити комп'ютер від непотрібних файлів?
  Що використовувати для очищення операційної системи (ОС)?
  Чи потрібно чистити комп'ютер від непотрібних файлів?
  Що використовувати для очищення операційної системи (ОС)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»