Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для очищення ноутбука від зайвого сміття

  1. CCleaner - одна з кращих утиліт для очищення ноутбука від непотрібних файлів
  2. Ashampoo WinOptimizer Free - комплексна очистка ноутбука від сміття
  3. Glary Utilities - повне очищення ноутбука від непотрібних файлів
  4. Очистити ваш ноутбук від сміття просто!

  Крім необхідності проводити регулярну профілактику від пилу в вашому ноутбуці слід постійно стежити і за внутрішньою чистотою операційної системи. Будь запуск програми, перегляд сторінок в браузері або установка нового ПО - все це залишає слід у вигляді тимчасових файлів, які постійно накопичуються на жорсткому диску. Хоча система і має внутрішнє набором інструментів для очищення локальних дисків від тимчасових ресурсів, але вони - аж ніяк не панацея, і саме тому існують різні безкоштовні програми для очищення ноутбука, які ми розглянемо.

  Хоча система і має внутрішнє набором інструментів для очищення локальних дисків від тимчасових ресурсів, але вони - аж ніяк не панацея, і саме тому існують різні безкоштовні програми для очищення ноутбука, які ми розглянемо

  CCleaner - одна з кращих утиліт для очищення ноутбука від непотрібних файлів

  Серед усіх оптимізаторів продукт компанії Piriform вважається одним з кращих завдяки швидким і надійним алгоритмам з очищення системи. При запуску програми ви побачите вікно з декількома вкладками, серед яких:

  - Очищення. Ця вкладка дозволяє запустити пошук тимчасових файлів кнопкою Аналіз. Після очікування, під час якого CCleaner просканує папки браузерів, Temp, кошик і інші місця на предмет сміття, ви побачите, скільки місця на жорсткому місці займають непотрібні файли, які можна прибрати натисканням кнопки Очищення.

  - Реєстр. Робота системи - складний процес, в якому важливу роль грає і реєстр. І якщо він забруднений непотрібною інформацією - це негативно відіб'ється на працездатності вашого ноутбука. Для аналізу стану натисніть Пошук проблем, а по заповненні зеленої смужки натисніть Виправити - і реєстр системи стане набагато чистіше.

  - Сервіс. У цій вкладці є додаткові пункти, серед яких є Видалення програм (більш швидкий аналог системного компонента "Установка й видалення програм»), Автозавантаження (дозволяє проаналізувати завантажуються під час старту системи додатки і відключити їх), і ще кілька корисних опцій.

  Ashampoo WinOptimizer Free - комплексна очистка ноутбука від сміття

  Ця програма - справжній «швейцарський ніж» для роботи з системою, так як крім звичайної для оптимізаторів опції очищення системи від сміття WinOptimizer володіє значним комплексом додаткових опцій. При запуску програми з'являється вікно з кнопками Швидке сканування і Повний - а по завершенні сканування стає активна кнопка Почати оптимізацію. Але якщо ви хочете більш тонко налаштувати вашу систему, ви можете перейти на вкладку Модулі, де будуть додаткові опції:

  - Очищення системи. У цій вкладці є такі утиліти як Drive Cleaner (дозволяє очистити тимчасові файли системи по роботі з жорстким диском), Registry Optimizer (очищення реєстру), Internet Cleaner (очищення кеша та історії браузерів), One-Click Optimizer (дуже проста утиліта для очищення історії браузерів).

  - Оптимізація роботи. Тут ви знайдете Defrag 3 (програму для дефрагментації жорсткого диска), StartUp Tuner (аналіз і очищення автозавантаження), Process Manager (набагато більш потужний аналог стандартного диспетчера завдань), Internet Tuner (корекція мережевого з'єднання).

  - Секретність і безпека. Тут знаходяться такі утиліти як AntiSpy (забезпечення безпеки даних), File Wiper (утиліта для безповоротного видалення файлів), File Encryper & Decrypter (утиліта по зашифровування важливої ​​інформації).

  Glary Utilities - повне очищення ноутбука від непотрібних файлів

  Мабуть, мало хто утиліти-оптимізатори можуть похвалитися і можливістю легкого очищення одним кліком, і можливістю тонкого «тюнінгу» вашого ноутбука. Але Glary Utilities - одна з них. При запуску програми ви відразу побачите, наскільки швидко стартує ваша система, а перейшовши в Менеджер автозапуску зможете відключити непотрібні програми. Перейшовши на вкладку 1-Кліком ви зможете відзначити галочками потрібні пункти (на кшталт Очищення реєстру, Стерти тимчасові файли і т.д.) і натиснути кнопку Знайти проблеми, після чого утиліта проаналізує систему і повідомить вас про необхідність очищення. А на вкладці Модулі ви отримаєте доступ до широкого асортименту невеликих програм з очищення та оптимізації.

  Очистити ваш ноутбук від сміття просто!

  На ринку продуктів по оптимізації системи є багато пропозицій, і найвдаліші з них були показані вище. І якщо ви хочете підтримувати вашу систему в робочому стані без жодних гальмувань і вильотів - найкраще скористатися цими програмами. А якщо ж ваша система серйозно пошкоджена - зверніться до наших фахівців, які допоможуть вам відновити повну працездатність вашого ноутбука.

  2 899 Мітки: оптимізація системи


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»