Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для розкрутки груп і сторінок вконтакте від Viking-studio

  1. Розкрутка сторінки вконтакте
  2. Розкрутка групи вконтакте

  Вам необхідні програми для розкрутки груп і сторінок вконтакте, якщо ви затятий користувач Вконтакте і хочете розкрутити свою сторінку Вконтакте , Зробити її популярною серед всіх інших користувачів, щоб друзі і недруги вам заздрили. Така програма також стане в нагоді тим, хто має свою групу або співтовариство вконтакте, які потребують розкрутки.

  У групі мало передплатників? - значить треба їх накрутити! Люди, які вже перебувають у вашому співтоваристві не бажають ставити лайки і коментувати пости на стіні групи? - також необхідна накрутка. Адже зайшов перший раз в групу нова людина в першу чергу подивиться на кількість осіб в групі, і на те, чи виявляють вони активність в ній. Тому раджу вам завантажити програми для розкрутки груп і сторінок вконтакте від Viking-studio, про які я напишу нижче.

  Увага, акція! Отримайте знижку на всі програми і пакети програм від Viking-studio!

  Для цього введіть промо-код 40D21F3A2698473B при оплаті програми (збережіть цей промо-код і користуйтеся ним завжди, тому що він багаторазовий і безстроковий!)

  Розкрутка сторінки вконтакте

  Програма для накрутки друзів і сердечок вконтакте - ViKing ботовод

  З друзями зрозуміло - чим більше у вас друзів, тим більше відвідувачів зможуть побачити ваші записи в своїх новинах і будуть їх коментувати і ставити сердечка. Також, якщо в ваших постах є посилання на інші сайти (наприклад ви рекламуєте свій сайт), то ваші друзі будуть активно переходити по ним, тим самим збільшиться популярність не тільки вашої сторінки вконтакте, а й рекламованого об'єкта в пості. Програма Вікінг ботовод допоможе накрутити як ботів, щоб просто збільшити число друзів (це в безкоштовній версії), так і живих друзів, наприклад з іншого аккаунта або групи, або за різними критеріями і можливих друзів (це в платній версії програми).
  Яку програму завантажити (платну чи безкоштовну) вирішувати вам, але я вже давно набула платну версію за гроші для повноцінної розкрутки вконтакте!

  Ще один важливий момент при розкручуванні сторінки вконтакте - це те, що в основному друзі звертають увагу на ті пости, у яких багато сердечок. Наприклад, якщо на стіні вконтакте викласти відео, а під ним накрутити багато сердечок, то друзі в першу чергу звернуть на це відео увагу, подумавши "Раз це відео залайкалі, значить воно клевое" і в більшості своїй переглянуть його, а в кінці можливо навіть лайкнути і залишать коментар. Накрутити сердечка також допоможе чудова програма Вікінг ботовод.

  Тепер поговоримо про коментарі під записами на стіні. Ось ви залишили запис на своїй стіні вконтакте, накрутили багато сердечок і ваші численні друзі зацікавилися цим записом. Але, погодьтеся, мало хто з них прокоментують цю посаду. Щоб збільшити їх балакучість, потрібно скористатися накруткою коментарів. Для цього скачайте програму для накрутки коментарів (обміну коментарями) вконтакте Вікінг Троль , Де ви самі можете почати коментувати свій запис від чужого акаунта, ну, а друзі тут же підхоплять почався діалог!

  Розкрутка групи вконтакте

  Програма для накрутки передплатників в групу (співтовариство) вконтакте - ViKing Inviter


  Програма для накрутки передплатників в групу (співтовариство) вконтакте - ViKing Inviter

  Як накрутити передплатників в групу? Програма Вікінг ботовод, про який вже говорили, на початкових етапах розвитку групи допоможе накрутити в неї ботів, щоб візуально збільшити кількість передплатників. Але в подальшому потрібно запрошувати в групу живих користувачів, наприклад, з числа своїх друзів. Для цього існує програма Вікінг інвайтером , Яку можна завантажити прямо зараз. Принцип роботи програми: д опустимо, у вас є 5 сторінок вконтакте, на яких ви вже накрутили багато друзів. За допомогою програми Вікінг інвайтером ви зможете запросити в вашу групу до 200 друзів в день від цих 5 сторінок (через ліміт, встановленого вконтакте, від одного аккаунта в групу можна запрошувати не більше 40 друзів в день). Якщо робити це щодня, то за тиждень до групи може вступити до 1400 людей (зауважу, що живих, а не ботів).

  Ще не можу не відзначити, що ця програма для розкрутки групи вконтакте допоможе очистити групу від заблокованих користувачів. Це заощадить ваша сили і час, адже раніше ви видаляли їх вручну.

  Програма проти спаму вконтакте - ViKing Antispam

  Для розкрутки групи вконтакте знадобляться не тільки програми, описаними вище, допомагають Для розкрутки групи вконтакте знадобляться не тільки програми, описаними вище, допомагають  накрутити лайки, коментарі та передплатників в групу вконтакте накрутити лайки, коментарі та передплатників в групу вконтакте. Ще одна дуже потрібна програма, яку ви також повинні завантажити - Вікінг Антиспам , Призначена для боротьби зі спамом в групі. Давно вже помічено, що чим популярніше група вконтакте, тим більше бажаючих заспаміть стіну цієї групи своєю рекламою. Звичайно можна відключити коментування стіни, зробити її закритою, але як тоді нормальні передплатники групи зможуть висловити свою думку під записами, залишати цікаві коментар, що привертають увагу новачків? Просто скористайтеся цією програмою і ваші проблеми вирішені, а група буде і далі активно розвиватися.

  В цілому, ці 4 програми для розкрутки вконтакте, які я пропоную завантажити - це цілий комплекс програм, необхідний кожному, хто займається розкруткою груп і сторінок вконтакте, який допоможе вам не тільки бути любителем, а й стати професіоналом в цій справі і заробляти купу грошей ! Тому раджу купити їх зараз за низькою ціною, ніж потім по високій, тому що ці програми згодом будуть вдосконалюватися і збільшувати кількість функцій і, отже, їх ціна стане вище!

  У групі мало передплатників?
  Люди, які вже перебувають у вашому співтоваристві не бажають ставити лайки і коментувати пости на стіні групи?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»