Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для розкрутки групи в соціальній мережі Одноклассники.

  1. З чого почати?
  2. Програма не актуальна з березня 2013 року.
  3. Можливості програми OdInviter і як її запустити.

  Більшість користувачів зосереджені на соціальній мережі Вконтакте і використовують програми для розкрутки групи Вконтакте , Але не акцентує свою увагу на соц. мережі Однокласники, та й інструментів для розкрутки групи в даній соц. мережі мало, більшість розробників пропонують софт на замовлення і не публікують напрацювання у відкритий доступ. Сьогодні я хочу розповісти про програму - інвайтер для Однокласників або OdInviter, за допомогою якої все-таки можна розкрутити групу в Однокласниках, але без ручної роботи не обійтися.

  З чого почати?

  Для того, щоб розкрутити групу в Однокласниках за допомогою програми OdInviter , Буде потрібно:

  1. Створити кілька фейковий акаунтів. Якщо тематика Вашої групи підходить більше для чоловіків, то відповідно акаунти слід створювати з аватарки привабливої ​​дівчини, а також осмисленими ім'ям, прізвищем та по батькові, якщо група спрямована на жіночу аудиторію, то навпаки. Не забудьте також додати кілька фотографій в альбоми на фейк-аккаунт.
  2. Необхідно попрацювати ручками. Тобто починаєте запрошувати друзів на створені фейк-акаунти з тематичних груп, в добу можна запросити близько 50 користувачів, для цього і необхідно мати кілька акаунтів. При запрошенні в друзі важливим моментом є спілкування з тими людьми, які починають писати особисті повідомлення, чим щільніше Ви будете спілкуватися з ними, тим вище ймовірність їх вступу в групу.
  3. Запуск програми інвайтером в Однокласники. Перед тим як запускати програму OdInviter, група повинна бути наповнена контентом, інакше ймовірність вступу користувачів буде прагнути до нуля.

  Програма не актуальна з березня 2013 року.

  Доброго часу доби всім тим, хто потрапив на дану сторінку, програма вже не актуальна, вийшла нова версія інвайтером в Однокласники, дана версія програми не функціональна. В інтернеті можете пошукати актуальну версію програми за запитом OdInviter 2.0 скачати .

  Можливості програми OdInviter і як її запустити.

  На скріншоті кожну опцію програми я позначив цифрою, кожна цифра в описі відповідає опції.

  1. Авторизація з декількох акаунтів. Запитується при кожному аккаунт з нового рядка, формат вводу <логін>: <пароль>.
  2. Інвайт за допомогою проксі, для цього необхідно поставити галочку, вибрати тип проксі-сервера, а також ввести адресу проксі списку або ж вручну прописати у відповідному полі, формат вводу <адреса проксі>: <порт>.
  3. Є 6 функцій, якими можна скористатися. Запрошення всіх друзів говорить сама за себе, рекомендую користуватися цією функцією при інва, так як на неї не варто обмежень соціальної мережі Однокласники, але Ви також можете скористатися запрошенням тільки тих друзів, які в даний момент часу знаходяться в Одноклассниках, ця функція хороша тим, що Ви відразу можете побачити результат роботи програми. Функція випадкового запрошення в друзі обмежена всього лише 12 користувачами, яких Ви можете запросити на добу. Також можете скористатися функцією запрошення друзів, Ваших друзів, але такий варіант відпадає, так як нам потрібна цільова аудиторія, хоча все залежить від тематики групи. Функція запрошення з групи не працює після тестів, тому про неї нічого не можу сказати. Та й сама програма запрошує не по ID групи, а в останню групу, в яку Ви вступили, тому з фейковий акаунтів Вам необхідно перш вступити в свою групу. Затримку між повторними запрошеннями можете встановлювати на свій розсуд, так як мною поки не спостерігалася блокування і бан аккаунта, але все ж не варто зловживати невеликою затримкою. Кількість потоків також говорить сама за себе, необхідно вказувати тільки в разі використання проксі.
  4. Лог подій, в якому докладно відображено всі помилки роботи програми, а також успішність дій, вироблених інвайтером.

  Напевно у частини користувачів, які на даний момент читають цей пост, є особистий блог або сайт. Кому цікаво, можете скористатися безкоштовними методами просування сайту в пошукових системах, які я склав з урахуванням поточних положень і алгоритмів, які можна застосувати у відношенні до позиціях сайтів пошуковими системами.

  Сподіваюся дана програма для розкрутки групи в соціальній мережі Однокласники допоможе успішно просунути Ваші групи. Успішного Вам инвайта, колеги, якщо виникнуть питання, залишайте в коментарях.

  З чого почати?
  З чого почати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»