Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для розкрутки і просування в соціальних мережах. - ZeDDy проти Інтернету, Інтернет маркетинг від першої особи.

  1. Програми для розкрутки, просування груп, сторінок в соц мережі Вконтакте.
  2. Програми для розкрутки, просування груп, сторінок в соц мережі Однокласники.
  3. Де купити акаунти соціальних мереж Вконтакте і однокласники:
  4. Програми для Twitter
  5. Програми для FaceBook (FB)

  спонсор поста : Обіцяв дати посилання на смачні рецепт Салата «Ситний» , Обіцяв, виконую ... 🙂

  Просування в соціальних мережах (і за допомогою соціальних мереж) стає все більш популярним і актуальним у зв'язку зі скасуванням яндексом впливу seo посилань на ранжування в деяких комерційних тематиках.

  Особисто я особливо не користуюся соц. сигналами для просування своїх сайтів (хоча напевно даремно), мені цікавіший трафік з соціальних мереж (причому безкоштовний). На просторах Рунета рулять VK і OD (соціальні мережі Вконтакте і Однокласники), тому програми будуть виключно для цих мереж.

  На просторах Рунета рулять VK і OD (соціальні мережі Вконтакте і Однокласники), тому програми будуть виключно для цих мереж

  Програми для розкрутки, просування груп, сторінок в соц мережі Вконтакте.

  1. VKbot (pro) (Умовно безкоштовний)

  Придатна програма для людей які працюють вконтакте вміє робити все що може робити людина з допомогою веб інтерфейсу VK. Відмінний засіб для роботи з групами, акаунтами. Безкоштовна версія вміє все крім розсилки повідомлень на стіни груп, масових повідомлень (спаму) по відео, фото, потемам, по стінках, по віджетів, Всі обмеження знімаються після активації PRO Веріса (400 рублів на місяць).

  2. Viking Botovod (Платний)

  Відмінна програма від Viking Studio для розкрутки акаунтів, груп, зустрічей, сторінок, а також для накрутки передплатників, лайків, опитувань, переглядів відео, і т.д.

  3. Viking Group Builder (Вільний)

  Просто незамінний інструмент для ведення групи або публічної сторінки вконтакте - за допомогою цієї програми можна знайти вірусні пости і задати автопостінг цих новин в свою спільноту.

  1. Вибираєте потрібні групи (сторінки) для аналізу.
  2. Парс пости
  3. Сортуєте за кількістю (лайків, репоста, наявності зовнішніх посилань, наявності в пості тексту або картинок)
  4. Отримані кращі (вірусні) новини можна змінити, заточити під себе
  5. Налаштовуєте в цій же програмі автопостінг новин

  В результаті роботи цієї програми ви отримуєте автозаполняемую групу з найкращим вірусним контентом з самого вконтакте.

  Програми для розкрутки, просування груп, сторінок в соц мережі Однокласники.

  Софта за однокласниками не так багато як для VK. Багато з програм є приватними і знайти і купити їх непросто, до того ж як правило за ними стоїть один програміст і актуальність таких програм часом сумнівна.

  З того що стабільно працює вже більше року і постійно оновлюється можу виділити тільки:

  1. BotOD (посилання видалена, програма не підтримується) (платний)

  Це прямо комбайн для однокласників. Тут є практично все:

  • Гулялка OD - відвідає сторінки online користувачів за критерієм: стать, вік, місто.
  • Інвайтер в друзі - запросить в друзі online користувачів за критерієм: стать, вік, місто
  • Чекер - швидко перевірить ваші акаунти на працездатність.
  • Классер - поставить «Клас» на запис, фото, статус і т.д (всюди де є кнопка «Клас») з ваших акаунтів.
  • Статусників - поставить статус на ваших акаунтах.
  • Парсер - збере користувачів з груп за ключовим словом, або із заданих груп. (Можливо збирати тільки online користувачів)
  • Оцінювач - поставить оцінку «5» online користувачів за критерієм: стать, вік, місто (може ставити необмежену кількість оцінок 1 користувачу)
  • Коментатор ОД - напише коментар online користувачам за критерієм: стать, вік, місто (може писати необмежену кількість коментарів 1 користувачу)
  • Автопостер однокласники - може зібрати всі пости з будь-якої групи в Однокласниках в вашу групу в однокласниках, так само є функція моніторингу, яка буде копіювати все нові пости в вашу групу.
  • Автопостер ВК-ОД - може збирати всі пости з будь-якої групи Вконтакте в вашу групу в Однокласниках, так само є функція моніторингу, яка буде копіювати все нові пости в вашу групу.
  • Розсильників по групах - знайде групи за ключовим словом - вступить і напише пост з рекламою (підтримка додавання картинок і подгрузка сайту)
  • Розсильників з коментарів груп OD - дана функція знайде групи за ключовим словом - вступить і напише коментар до самого свіжому посту в групі.
  • Розсильників з особистих повідомленнями OD - напише приватне повідомлення online користувачів за критерієм: стать, вік, місто

  Де купити акаунти соціальних мереж Вконтакте і однокласники:

  Магазинів акаунтів багато, і кожен раз в них можуть бути чи не бути акаунти тій чи іншій мережі, щоб не давати тут десяток магазинів в яких я купую акаунти, ось вам посилання на список-рейтинг цих самих магазинів:

  http://akk-seller.ru

  Тут далеко не всі магазини акаунтів, але тут їх достатньо багато, якщо немає потрібних акаунтів в одному магазині, дивіться в іншому, третьому і так далі. Купити акаунти так само легко як купити мікрохвильову піч bosch . легко швидко не виходячи з дому.

  Програми для Twitter

  Цю соціальну мережу я практично не використовую. але зате у мене є

  Програма для розкрутки твіттер аккаунта (Twitter follower (платна)). Навіть не знаю навіщо її купував, мені вдалося за короткий період розігнати аккаунт до 3-4 тис. Фоловерів потім їх зрізало до 600 за активний массфоловінг, на цьому я забив на нього, але якщо працювати акуратно і довго, то таких казусів як у мене бути не повинно.

  Нещодавно знайшов програму

  Twitter Poster (посилання видалена програма не підтримується) - (умовно безкоштовна) - проста програма для для постінгу повідомлень в twitter в безкоштовній версії в роботі можуть бути тільки 50 акаунтів.

  Програми для FaceBook (FB)

  Fbot (посилання видалена, програма Неподдерживается) (платний) - програма для розкрутки в соціальній мережі Фейсбук.

  Справжній комбайн для соціальної мережі. тут і авторегер для facebook, і інвайтер в друзі а також на сторінку. Лайкер, статусників і багато чого ще.

  Пам'ятайте всі програми створені виключно для демонстрації можливостей автоматизації дій в соціальних мережах, Використання цих програм для розсилки спаму лежить на вашій совісті і відповідальності.

  Наскільки стаття виявилася корисною для Вас? Оцініть, Я намагався ...

  Наскільки стаття виявилася корисною для Вас?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»