Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для розкрутки сайтів

  24.03.2013 24 SEO , Заробіток на сайті

  Природно, кожен веб-майстер мріє знайти на просторах Інтернету програму, яка абсолютно безкоштовно (або навіть за невеликі гроші) зможе розкрутити сайт до потрапляння в ТОП за певним пошуковим запитом. Звичайно, такої програми немає: варто включити здоровий глузд і подумати, що навіть якщо б така програма і з'явилася, її функціями негайно скористалися б сотні, тисячі, мільйони вебмайстрів (що привело б в результаті до початкового стану сайтів і великій кількості коштів оптимізаторів, викинутих на вітер). Так що від мрій щодо «манни небесної» для вебмастера можна забути, але деякі розумні програми, пропоновані в Мережі досвідченими розробниками, дійсно можуть полегшити життя оптимізатора (в значенні від функціоналу і терміну дії дані програми можуть бути як безкоштовними, так і платними). Розглянемо дію деяких типів даного софта.

  1. Моніторинг. Найбільша кількість програм, здатних допомогти веб-майстрам в деяких аспектах роботи, здатні проводити аналіз просування сайту (вони в найкоротші терміни зберуть всі відомості з пошукових систем, структурують дані і нададуть їх оптимізаторові у вигляді читабельною звіту). Варто відзначити, що в деяких випадках дані програми - єдиний засіб оптимізатора для перевірки поточного стану ефективності просування свого Інтернет-ресурсу (в інших випадках якщо це і може бути здійснено людиною, то необхідно затратити багато часу). Як ви вже зрозуміли, бувають платні та безкоштовні програми, які перевіряють розкрученість сайту - платні програми відрізняються більш зручним інтерфейсом, швидкодією, кількістю чинників, що враховуються (ступінь точності даних, що надаються такою програмою, буде більшою) і більшою читабельністю звіту.
  2. Отримання зовнішніх посилань. Деякі програми здатні самостійно розміщувати посилання на ваш сайт (або на певні сторінки) на ресурсах схожої тематики. Варто відзначити, що їх робота є спамом (а як ще пояснити різке підвищення кількості посилань на будь-якої ресурс за короткий проміжок часу?), Тому популярні пошукові системи (Яндекс, Google та інші) мають спеціальні фільтри, які відловлюють сайти, які використовують такі програми (щоб не потрапити під фільтр, варто обмежити дію програми розміщенням невеликої кількості посилань на інших сайтах). В даний час все більшу кількість сайтів обзаводяться власними методами захисту від спаму, тому даний метод просування для них непридатний (а просувати сайт розміщенням посилань на непопулярних сайтах марно, тому програми, здатні розміщувати зовнішні посилання, незабаром відійдуть у минуле).
  3. Реєстрація сайту в пошукових каталогах. До даного методу просування вдаються практично всі вебмастери, оскільки рейтинг ресурсу в тематичному каталозі в значній мірі впливає на рейтинг цього ресурсу в пошуковій системі. Реєструвати сайт вручну в великій кількості каталогів (а розміщенням сайту в 1-2 каталогах не принесе відчутної користі) досить енергозатратно, тому найбільш просунуті оптимізатори розробили софт, який самостійно реєструє сайт в каталогах (вебмайстру, котрі використовують дані програми, необхідно лише коротко описати свій сайт і вказати, в яких саме каталогах розміщувати посилання). Платні програми такого роду вже мають в комплектації бази каталогів певних тематик, тому веб-майстру залишається тільки скласти розумне опис свого ресурсу.
  4. Аналіз ефективності заходів, прийнятих для просування сайту. Найдосконаліший вид програм, які допомагають веб-майстрам в розкручуванні своїх Інтернет-ресурсів. Всі досвідчені вебмастери користуються таким софтом: подібні програми визначають унікальність контенту, ступінь зручності юзабіліті для відвідувачів сайту, ефективність заходів, вжитих для просування сайту безпосередньо в пошуковій системі. Перевірка проводиться регулярно, після її закінчення формується подібний звіт, в якому вказані всі результати і основні помилки, а також дані деякі рекомендації щодо їх виправлення. Створення подібного софта вимагає від програмістів певних знань і часу, тому безкоштовних програм такого роду ніде не знайти. Їх можна тільки замовити на спеціалізованих сайтах (в більшості випадків вони стоять вельми пристойних грошей, але досвідчені оптимізатори, які і є споживачами подібного софта, знають, як саме користуватися такими програмами і витягти з дії такої програми максимальний толк).

  Звичайно, перед придбанням будь-якого софта, здатного допомогти в просуванні сайту, варто оцінити ступінь його ефективності для конкретного сайту і конкретної ситуації - може бути, вебмастер не планує довгострокового використання досить дорогого софта (в такому випадку придбання програми стає безглуздим). Для виконання деяких цілей зовсім необов'язково купувати подібні програми (наприклад, вивести свій сайт в ТОП-100 по не дуже популярному пошуковому запиту можна і без їх допомоги).

  А як ще пояснити різке підвищення кількості посилань на будь-якої ресурс за короткий проміжок часу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»