Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для розвитку стартапу в Гонконзі: інкубатори та акселератори

  1. Ablaze
  2. Brinc Ltd
  3. Betatron
  4. Інкубаційна програма Cyberport
  5. Інноваційна Фінтех лабораторія компанії Accenture
  6. The Founder Institute
  7. Інкубаційна дизайнерська програма Гонконзького центру дизайну
  8. Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-App
  9. Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-Bio
  10. Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-Tech
  11. INFINITI LAB
  12. Lime HK
  13. Scalabl
  14. SOW Asia's i2i
  15. SPRINTER
  16. SuperCharger
  17. The Cage

  У Гонконгу існує чимало інкубаторів та акселераторів. Кожен з них представляє свою індивідуальну програму для розвитку стартапу в Гонконзі. Потрапивши під опіку акселератора або інкубатора ви будете на крок ближче до реалізації вашого стартап-проекту і досягнення підприємницького успіху.

  Нижче список існуючих інкубаційних і акселераторних програм в Гонконзі. Вирішуйте, який з них підходить вам найкраще.

  Ablaze

  Відповідно до програми Ablaze в маркетинг стартапа і його просування в ЗМІ інвестується HKD 500 000. Кожному стартапу надається місце в коворкінг, ресурси і кошти для створення і редактури контенту. Ablaze шукає стартапи, які мають відношення до подорожей, їжі, підліткам, моду, красу, жінкам, вихованню дітей, а також цифровий рекламі, ЗМІ, контент-маркетингу, споживчих товарів і послуг, електронної комерції, аналізу та виміру аудиторії. Заявки приймаються протягом всього року. Програма маркетингового і медіа розвитку стартапу в Гонконзі триває 6 місяців. Якщо справи у проекту йдуть добре, то можлива подальша підтримка.

  Читайте додатково "7 плюсів реєстрації компанії в Гонконзі для IT-бізнесу?"

  Brinc Ltd

  Brinc Ltd заснований в Гонконзі з офісами в Шеньчжені і Гуанчжоу. Це інвестиційна платформа і акселератор для hardware стартапів.

  Ця платформа пропонує стартапам зі сфери IoT (Інтернет речей) інвестиційну підтримку, доступ до унікальної екосистеми партнерів по виробництву, постачанню, логістики та дистрибуції.

  Betatron

  Betatron інвестує в перспективні стартапи, удосконалює їх бізнес-моделі і прискорює їх зростання і масштабування протягом інтенсивного чотиримісячного періоду. Заявки можна подавати в будь-який час року.

  Кожному стартапу буде призначений провідний наставник з різних галузей, а також інші фахівці для оптимізації і розвитку стартапу в Гонконзі.

  Кожен стартап отримає фінансування в розмірі 30 000 USD відповідно до угоди Simple Agreement for Future Equity. Кожен запуск також буде забезпечений безкоштовним розміщенням в коворкінг Betatron.

  Інкубаційна програма Cyberport

  Програма призначена для стартапів, пов'язаних з інформаційно-комунікаційними технологіями, Фінтех, інтернетом речей (IOT). Стартапам надається доступ до передових засобів і ресурсів, підтримка в розвитку бізнесу, фінансування і наймання аспірантів, а також навчання підприємництву і технологій.

  Деталі підтримки / фінансування:

  1. стартапи, зареєстровані в Гонконзі з офісом в Cyberport: максимальний грант становить HKD 530 000 і офісне приміщення без орендної плати на 24 місяці;
  2. стартапи, зареєстровані в Гонконзі з офісом за межами Cyberport: максимальний грант становить HKD 330 000;
  3. зарубіжні стартапи: максимальний грант HKD 30 000.

  Інноваційна Фінтех лабораторія компанії Accenture

  12-тижнева програма наставництва дає можливість на ранніх стадіях розвитку стартапу в Гонконзі працювати з потенційними клієнтами, отримувати цінну інформацію про банківський сектор і розвивати міцні відносини з вищими керівниками галузі.

  Лабораторія відкрита для всіх видів фінансових технологій, особливо в таких галузях:

  • Збір даних і прогнозуюче моделювання
  • мобільність
  • платежі
  • Управління ризиками
  • Безпека
  • соціальні медіа
  • Інфраструктура і операційні технології (хостинг, бази даних, зберігання даних, мережі, управління ІТ та т. Д)
  • Альтернативна валюта

  Читайте додатково "Гонконг - це трамплін для IT-стартапу до міжнародних ринків"

  The Founder Institute

  The Founder Institute заснований в Силіконовій долині і має відділення в 60 країнах. За допомогою складної і суворої навчальної програми засновники інституту навчають стартапів і підприємців, надають їм доступ до наставникам і до глобальної мережі, необхідної для розвитку міцно стоїть на ногах компанії. Багато лідерів найбільш швидкозростаючих стартапів світу використовували цю програму для переходу від співробітника до підприємця, тестування своїх стартап-ідей, створення команди, отримання перших клієнтів, залучення фінансування і багато чого іншого.

  Інкубаційна дизайнерська програма Гонконзького центру дизайну

  Ця програма сприяє розвитку стартапів зі сфери дизайну і творчості. Протягом дворічного інкубаційного періоду успішні кандидати отримають допомогу в багатьох областях, включаючи надання офісних приміщень, підтримку розвитку бізнесу, а також ряд індивідуальних навчальних програм і зустрічей з промисловими організаціями, інститутами, потенційними діловими партнерами.

  Деталі підтримки / фінансування:

  1. експлуатаційні витрати: HKD 16 000-64 000;
  2. просування і розвиток: HKD 40 000-160 000;
  3. навчання технологіям і менеджменту: HKD 48 000-192,000;
  4. максимальна загальна сума: HKD 260 000.

  Читайте додатково "5 підказок для успішного запуску стартапу в Гонконзі"

  Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-App

  Ця програма створена для стартапів, які працюють над програмами та іграми для смартфонів і ПК. Заявником повинна бути зареєстрована в Гонконзі технологічна стартап-компанія, створена не більше ніж за два роки до дати подання заявки.

  Деталі підтримки / фінансування:

  • Офісні приміщення та обладнання
  • Технічна і управлінська допомога
  • Сприяння і допомога в просуванні
  • підтримка бізнесу
  • Пакет Фінансової Допомоги

  Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-Bio

  Чотирирічна програма допомоги новим компаніям, що працюють в області біотехнологій, терапії, китайської медицини, медичних приладів, діагностики. Стартапам надають місце в лабораторії інкубаторських центру Biotech з субсидується рентою, а також різні супроводжують послуг у вигляді підтримки бізнесу, співпраці з університетом, навчання, просування, технічної підтримки та фінансової допомоги.

  Заявником повинна бути зареєстрована в Гонконзі технологічна стартап-компанія, створена не більше ніж за два роки до дати подання заявки.

  Читайте додатково "Думаєте про оренду офісу в Гонконзі? Зверніть увагу на коворкінг! "

  Програма Гонконзького Науково-технологічного парку: INCU-Tech

  Трирічна програма допомоги, доступна для початківців компаній, пов'язаних з інформаційно-комунікаційними технологіями, електронікою, інженерією, зеленими технологіями. Для ефективного розвитку стартапу в Гонконзі надається офісне приміщення та обладнання в інкубаційному центрі з субсидований орендною платою, а також різні супроводжують послуг у вигляді підтримки бізнесу, співпраці з університетом, навчання, просування, технічної підтримки та фінансової допомоги.

  Заявником повинна бути зареєстрована в Гонконзі технологічна стартап-компанія, створена не більше ніж за два роки до дати подання заявки.

  INFINITI LAB

  Програми лабораторії INFINITI діють через стартап спільноти. Вони пов'язують підприємців для обміну реальним досвідом і отримання наставництва в бізнесі.

  Читайте додатково "Віза для стартапів в Гонконзі: підстави для отримання"

  Lime HK

  Lime HK пропонує індивідуальну програму для всіх стартапів і можливість вчитися, розвиватися і отримати фінансування. Програма триває 3 і 6 місяців. Протягом усієї програми стартапів вчать спілкуватися з інвесторами і оформляти угоду, якщо обидві сторони зацікавлені. Потенційні інвестори, швидше за все, віддадуть перевагу вашому стартапу після проходження цієї акселераторной програми.

  Scalabl

  Scalabl віддає пріоритет знань, методології і суспільним групам більше, ніж інвестиціями на початковій стадії. В рамках цієї програми стартапи працюють з професіоналами світового рівня, досвідченими підприємцями, щоб побудувати великі компанії, масштабовані, прибуткові і стійкі бізнес-моделі. За словами засновників програми ця унікальна методологія дозволяє потенційним і вже працюючим підприємцям перетворити ідею в компанію, а існуюче підприємство в глобальне.

  Читайте додатково "Пошук співробітників в Гонконзі: наші рекомендації"

  SOW Asia's i2i

  SOW Asia's i2i є першою і єдиною акселерационного програмою для соціальних підприємств. Тримісячна програма складається з трьох ключових компонентів:

  • діагностика існуючої бізнес-моделі;
  • щотижневі зустрічі для поліпшення проблемних областей, виявлених в ході консультаційного семінару.
  • демонстрація свого бізнесу перед членами SOW Asia's i2i (філантропами, інвесторами і бізнес-ангелами). Можливе отримання інвестування.

  SPRINTER

  SPRINTER - це дворічна програма, спрямована на розвиток інноваційної та технологічної екосистеми в Гонконзі. Програма навчає технологічні компанії і пов'язує їх з потенційними інвесторами, а також проводить конференції та обіди з бізнес-ангелами.

  SuperCharger

  SuperCharger - це Фінтех акселератор, який отримує доступ до наставництва, а також технологіями і порад експертів.

  Вони шукають компанії з інноваційними рішеннями в наступних областях:

  1. Обробка платежів
  2. Рішення з безпеки / шахрайству
  3. Нормативні рішення
  4. Збір даних і аналітика
  5. кредитування
  6. Продукти управління активами
  7. криптовалюта
  8. P2P кредитування
  9. краудфандінг
  10. Техстрахованіе

  The Cage

  The Cage - це 12-тижнева програма, яка пропонує інтенсивне наставництво стартапам, які розробляють технології і / або послуги, які застосовуються в роздрібній торгівлі товарами для життя.
  The Cage - це 12-тижнева програма, яка пропонує інтенсивне наставництво стартапам, які розробляють технології і / або послуги, які застосовуються в роздрібній торгівлі товарами для життя

  Володимир володіє 15 річним досвідом консультування клієнтів з питань міжнародного корпоративного структурування, застосування іноземних компаній для податкового планування і захисту конфіденційності.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»