Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програми для заробітку грошей на комп'ютері, огляд

  Розглянемо програми для заробітку грошей на комп'ютері абсолютно без матеріальних вкладень. Ні для кого не секрет, що кіберпростір розвивається в геометричній прогресії. І заробітки в інтернеті ростуть такими ж темпами. На просторах всесвітньої павутини щодня з'являються нові сайти і сервіси, які пропонують швидке збагачення. Але ми не будемо піддаватися спокусі легкої наживи.

  1. програма Cointellect

   програма Cointellect

   Можна завантажити з офіційного сайту Cointellect.com. Після реєстрації просто скачайте і встановіть програму на комп'ютер. Програма буде працювати у фоновому режимі, використовуючи ресурси відеокарти. Чим довше Ви онлайн тим вищий дохід. Зароблені за допомогою Вашого комп'ютера криптовалюта, сервіс переводить в євро, які можна вивести 24 години 7 днів на тиждень.

  2. Наступна програма Userator

   Наступна програма Userator

   Доступна для скачування з Userator.ru. Після стандартної процедури реєстрації та установки на комп'ютер, у Вас є два варіанти використання. Один варіант це заробіток в ручному режимі, тобто виконання певних завдань самостійно. А другий повністю автоматичний, не вимагає Вашого втручання. Грошей Ви отримаєте більше використовуючи, відповідно, перший варіант. Мінімальний поріг виведення коштів на даному сервісі 100 рублів.

  3. автосерфінг

   автосерфінг

   Знаходиться тут Автосёрфінг.рф. Призначена для розкрутки і просування сайтів. А щоб з її допомогою заробляти, потрібно просто зареєструватися, завантажити завантажувальний файл і встановити. Всі операції проводяться в фоновому режимі без Вашого втручання. Виплати відбуваються щонеділі.

  4. Pagetester

   Pagetester

   Яку Ви знайдете за адресою pagetester.ru. Встановлюється вона на браузер Google Chrome. Реєструєтеся за допомогою номера мобільного телефону. Майже відразу починають приходити прості завдання, на виконання яких відводиться певний час. Після успішного виконання гроші зараховуються на рахунок мобільного телефону, зазначеного при реєстрації.

  Приємним доповненням до всіх перерахованих вище програм є Партнерська програма . Тобто якщо Ви будите запрошувати друзів, знайомих на дані послуги з Вашої реферального посиланням, то з суми заробітку вашого партнера, Вам буде довічно виплачуватися відсоток. Поділіться секретом заробітку в мережі інтернет, іноді це буває дуже вигідно!

  19. 9. 2016 (Оновлено:

  13. 5. 2017

  )

  Автор: Сергій   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»