Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Програмне забезпечення Black Hat SEO

  Прокоментуйте Спільнота Blackhat SEO від SEO Dave.

  Шукаєте якісь чорні SEO-тестувачі для тестування свого програмного забезпечення Black Hat SEO для тестування фільтрів спаму на коментарі Stallion, котрий див Шукаєте якісь чорні SEO-тестувачі для тестування свого програмного забезпечення Black Hat SEO для тестування фільтрів спаму на коментарі Stallion, котрий див. Блог коментар Особливості спаму для отримання детальної інформації.

  Раніше я використовував Akismet для блокування SPAM коментарів, і він би фільтрував більшість коментарів SPAM до папки SPAM, але він також виявляв помилкові позитиви, і з Akismet 3 вам довелося Jquery працювати для їхнього медового лоту SPAM, щоб правильно працювати.

  У Akismet є два основних продуктивних SEO провалів.

  1. Прокоментуйте SPAM не блокується перед тим, як його додати до бази даних, це означає, що якщо ваш блог генерує 1000 коментарів до чорного посилання на день, це 1000+ підключень до бази даних тощо…, щоб додати коментар до папки SPAM. Поки ви не очистите СПАМ, у вашій базі даних можуть бути тисячі коментарів, які потенційно сповільнюють з'єднання MySQL.

  2. Якщо у вашому блозі WordPress немає іншої функції, яка використовує Jquery (наприклад, мій веб-сайт не використовує Jquery), ви завантажуєте файл 100 JB плюс JS (файл Jquery) та невеликий файл Akismet JS. Вам належить враження від необхідності завантаження 100 КБ + для файлів JS, а також завантаження Jquery, яке блокує візуалізацію. Jquery блокує візуалізацію, що означає, що файл 100 KB плюс Jquery повинен повністю завантажити до завантаження основного вмісту. Інструмент Google PageSpeed ​​Insights видаляє попередження про блокування візуалізації, коли Jquery використовується в блозі.

  З іншими проблемами з Акісмет я не піду, і в результаті Акісемт повинен був піти.

  Я кинув Akismet майже 2 місяці тому, тоді, коли я міг отримувати понад 1000 коментарів зі спамом на день на цьому сайті. Я вбудував кілька нових функцій фільтра SPAM-коментарів у Stallion-чутливий 8.1, і він обезголовив кількість SPAM, з яким мені довелося зіткнутися.

  Я перейшов від до 1000 коментарів щодо СПАМу, доданих у папку СПАМ від Akismet в день, до деяких днів жоден. У середній день я побачу коментар-два у черзі на модерацію, яка є СПАМам і нічого в папці СПАМ.

  Фільтри спаму, сприйнятливі до жеребців, не дозволяють додавати коментарі до спаму в базу даних, тому не досягається жодної ефективності.

  Єдине питання, що стосується безпеки WordPress, я не використовував у формах коментарів. Я не усвідомлював, що не було 24-годинного часового інтервалу (насправді 12 годин), що означає, що ви не можете використовувати плагін кешування, який встановлює кеш HTML більше 12 годин. Я використовую W3 Total Cache, і я працював над тим, щоб досягти кращої продуктивності, і збільшив кеш HTML-браузера до вище 12 годин (за замовчуванням - менше 12 годин), а це означає, що не дуже довго кешувались і зупинялися реальні коментарі (виправлено зараз) .

  Моє наступне оновлення, яке реагує на жеребців (буде 8.2, працюю над ним зараз), включатиме можливість мати або не мати безпеку, в основному встановлюйте кеш браузера вище 12 годин, не використовуйте WordPress.

  У будь-якому випадку, для Blackhat SEO, я думаю, що Stallion Respovable може запобігти більшій кількості автоматизованих програм SPAM для коментарів, тому хотілося б побачити реальне тестування програмного забезпечення для програмного забезпечення Blackhat за фактичним коментарем чорної капели SPAMMMERS.

  Мої фільтри не вловлюють коментарі вручну СПАМЕРИ, якщо вони дійсно німі і не помиляються, якщо відключити фільтри: помістіть вашу адресу електронної пошти у форму адреси та інше поле форми, і вона, наприклад, відключить фільтр спаму.

  Девід


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»