Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Простими словами про справжню SEO-оптимізації для новачків

  1. На думку деяких, по-справжньому досвідчених професіоналів, для того щоб без проблем розкрутити свій...
  На думку деяких, по-справжньому досвідчених професіоналів, для того щоб без проблем розкрутити свій сайт в пошукових системах, абсолютно не треба бути SEO-оптимізатором, а всі, хто себе такими називають - звичайні шахраї, до пошукових систем відносини мало мають.

  Якщо ви зустріли SEO-оптимізатора, то знайте - це досвідчений фахівець, але зовсім іншого роду. Такі люди вміють добре пудрити мізки новачкам, виманюючи з них гроші. Справжні фахівці, які вміють просувати сайти в пошукових системах, ніколи не користуються методами, які декларують всякі SEO-шахраї, і ділитися своїми секретами ні з ким не мають наміру, хоча, звичайно ж, це все секрети Полішинеля. Про ці методи все новачки знають, але чомусь не беруть їх всерйоз, вважаючи за краще віддаватися в брудні лапи митних «фахівців», які їх натуральним чином обдурюють за допомогою псевдонауки, яку вони називають «SEO-оптимізацією».

  Справа тут ось у чому. Що вимагає SEO-оптимізація на думку шахраїв? Вона вимагає оптимізувати сайт під пошукові системи, що само по собі є цілковитою нісенітницею. Чи не пошукові системи відвідують сайти! Насправді оптимізувати сайти треба під людей - потенційних відвідувачів, а все інше - від лукавого. Пошукові системи були створені для того, щоб люди швидше знаходили в Інтернеті хороші, якісні сайти з цікавить їх інформацією. І «пошуковики» вдосконалюють свої механізми теж для людей, а не для себе і технічного боку сайту. Інтерес будь-пошукової системи - це інтерес її користувачів, і інших інтересів тут і бути не може. У цьому світлі будь-які твердження про те, що сайти треба оптимізувати під пошукові системи, набувають рис справжнісінького шахрайства, що має суто меркантильні цілі.

  Яскравим прикладом такої псевдооптімізаціі є вимога створення для сайту посилального профілю, іншими словами - треба шукати посилання з хороших, розкручених сайтів. Питається - що корисного можуть принести відвідувачам того чи іншого сайту посилання з інших сайтів, які на нього ведуть? Абсолютно нічого. Знайти такі посилання - купити їх або навіть отримати безкоштовно - сьогодні зуміє будь-який шахрай, причому досить легко. Таким чином навіть найгірші, нецікаві сайти можуть виявитися в топах пошукової видачі, тобто відбувається банальна накрутка чинників, завдяки яким сайти можуть проникати в топи видачі по самим різним запитам. Проблема для тих чи інших сайтів полягає тільки лише в їх конкуренції між собою. А ось інтереси людей тут зовсім не враховуються. Тому пошукові системи давно відмовилися від фактора посилання ранжирування, тому що його не можна використовувати в якості інструменту для визначення якості сайтів. Все тут зрозуміло і сумніву не підлягає, а той, хто стверджує зворотне - справжнісінький шахрай.

  Однак торгівля посиланнями сьогодні процвітає. Це дуже великий бізнес, що приносить своїм власникам хороші дивіденди, і тому вони вкрай зацікавлені в тому, щоб міф про посилальному ранжируванні процвітав. А так як будь-якій людині, особливо початківцю SEO-оптимізатора, завжди хочеться вірити в хороше, і при цьому докладати мінімум зусиль до виконання робіт по розкрутці сайту, то ранжирування посилань йому підходить найбільше. У деяких новачків є гроші, які вони з зрозумілим завзятістю вкладають в створення довідкового профілю свого сайту. Природно, більшість сайтів ніяк не демонструють поліпшення позицій в пошуковій видачі, але якісь все-таки примудряються розкрутитися. Природно, цей успіх приписується купленим посиланнях, і інформація про нього відразу ж стає надбанням гласності. А ось тисячі і мільйони невдах свої фіаско ретельно замовчують, приписуючи неуспіх виключно підступам конкурентів, ну, в крайньому випадку, своєї нездатності до науки СЕО. А викрити шахраїв нікому, так як, коли справа стосується грошей, правдолюбці завжди кудись зникають. Правдолюбцем бути сьогодні невигідно, на засланнях можна робити хороші гроші, а якщо хто і намагається розповісти правду, то його не слухають, так як в погане вірити нікому не хочеться, і особливо новачкам.

  Загалом, ранжирування посилань сайтів - один з головних міфів SEO, але далеко не єдиний. Крім нього існує й інший міф - вимога створення семантичного ядра для сайту, який просувається. Це теж цікавий розділ псевдонауки SEO, тому що спростувань цього пункту в Інтернеті існує безліч, але остаточне викриття цього фактора дуже невигідно практично всім, хто в цьому хоч щось розуміє. Само по собі семантичне ядро ​​потрібно тільки для комерційних, «вузьконішевому» сайтів, які вміють робити тільки досвідчені професіонали. Новачкам про семантичному ядрі замислюватися не слід, спеціальний підбір ключових фраз для нових сайтів абсолютно зайвий. В Інтернеті «крутиться» величезна кількість так званих інформаційних сайтів, для яких ключові фрази взагалі не підбираються, але, тим не менш, вони дуже успішні, безліч їх сторінок займають топові позиції у видачі пошукових систем і збирають досить багато трафіку. Правда, цей трафік неоднорідний (мікс-трафік), але він прекрасно монетизуються рекламою «клікових» програм (так звані «тізеркі» і подібні до них). Варто подивитися на відвідуваність всяких інформаційних сайтів - порталів новин, книгарень, всяких каталогів і бібліотек. Багато з них зовсім молоді, але, тим не менш, дуже успішні, і причина тут не в тому, що їх власники якось оптимізували свої сайти під пошукові системи, а навпаки - не оптимізували взагалі ніяк.

  Цей момент слід розглянути детальніше. Як писалося вище, пошукові системи створені виключно для людей, але це зовсім не означає, що вони якимось чином виявляють по-справжньому хороші сайти і просувають їх у власній видачі. Це те ж саме, що якимось чином впливати на дитину в утробі матері, щоб він скоріше народився і відразу ж почав трудову діяльність. Алгоритми пошукових систем спрямовані лише на те, щоб оформляти видачу красивіше, вважати щільність ключових слів (ключових фраз) на сторінках і банити сайти, які вже ні в які ворота не лізуть. Якщо сайт потрапив в індекс, тобто якщо сторінки його почали індексуватися, то він вже придатний на те, щоб ці сторінки потрапили в топи. Ось тут-то і починається дія закону джунглів: хто сильніший - той і правий. Тобто справа в банальній конкуренції. Звичайно, в топи по менш популярним ключових запитах пролізти набагато більше шансів, ніж у топи більш конкурентні. Раніше вважалося, що чим більша щільність будь-якої фрази на сторінці, тим більше шансів у такої сторінки побити всіх своїх конкурентів. Ось тут-то і почалася гонка, яка отримала свою назву - «ключовий спам». Але «спамити» ключовими словами можна до деяких меж, понад цю межу починається просто беззаконня, яке на якомусь етапі розвитку пошукових систем став дуже сильно каратися. Знадобилося шукати інші інструменти.

  Такі інструменти були знайдені, але новачків вони практично не стосуються, так як використовуються для подолання конкуренції в комерційних темах. А новачкам ні про яких інструментах думати не слід, щоб взагалі не заплутатися. Найприбутковіша для новачків сфера - це сфера низькоконкурентних ключових запитів, яка настільки багата, що може без праці надати свою нішу практично будь-кому. Що треба для того, щоб «пропхати» в топи по цим запитам побільше сторінок? Треба всього-то нічого - побільше цих самих сторінок. Тобто треба робити сайти багатосторінкові, і не по 100-1000 сторінок, а набагато більше. Справа в тому, що властивість низькоконкурентних пошукових запитів таке, що по ним мало шукають. Але «мало шукають» - це не означає, що не шукають взагалі. Шукають, хоча і мало. Але це стосується тільки окремо взятого ключового слова - по кожному з них миє бути всього 1 шукає, але в масі своїй вони цілком можуть забезпечити будь-який сайт хорошим трафіком.

  Але це стосується тільки окремо взятого ключового слова - по кожному з них миє бути всього 1 шукає, але в масі своїй вони цілком можуть забезпечити будь-який сайт хорошим трафіком

  Таким чином ми бачимо, що сайт, який має в своєму складі багато сторінок, здатний мати трафіку більше, ніж сайт малостранічний. Тому перша вимога до новачків - треба робити багатосторінкові сайти. Звичайно, це важко, але якщо потрібен успіх, то працювати треба дуже багато. Дехто привертає для вирішення цього завдання спеціальні програми - генератори сторінок, які роблять сторінки за одним шаблоном, дуже багато і дуже швидко. Це частково вирішує проблему, але ось проблему контенту практично не вирішує. Адже сайт для людей, і на ньому повинні бути розміщені і матеріали, які б сподобалися людям. Якщо мова йде про текстовому контенті, то так, завдання важке - адже контент потрібно шукати вручну, відбирати краще, і розставляти статті на сторінках. Навіть якщо брати контент з інших сайтів (як це роблять, наприклад, новинні портали - унікальним контентом там і не пахне), то все одно це буде займати багато часу. Дехто вирішує цю проблему способом застосування спеціальних програм - граббер, які самі Парс контент за потрібними ключовими фразами і самі розставляють їх на сайт. Але не для кожного сайту це годиться, до того ж не кожен новачок зуміє скористатися цією можливістю.

  Здавалося б - знову глухий кут? Але з будь-якого глухого кута завжди знайдеться вихід, головне - нічого не ускладнювати. Якщо виникають проблеми з текстовим контентом, то можна знайти компроміс - зробити частину сайту з контентом, а частина просто набити ключовими фразами. На таких «порожніх» сторінках слід поставити меню навігації, за допомогою якого відвідувачі могли б відправлятися на «контентний» сайт, і там вже шукати те, що їм потрібно. У ролі «поплавка», витягує такі «порожні» сторінки в топи, можуть служити блоки з ключових фраз, оформлені у вигляді хмари тегів. Головне - зібрати якомога більше трафіку і переправити його на сам сайт. Загалом, це справа техніки, треба добре продумати цей момент, і паралельно займатися основним сайтом, адже саме він буде виступати в ролі «паровоза», який буде своєю вагою «пропихати» сторінки в топи і на якому буде монетизувати надходить трафік. Щоб було більш зрозуміло дію цього механізму, можна порівняти його з риболовецьким кораблем, який виходить в море на промисел і розкидає мережі. Адже сам безпосередньо він рибу не ловить, а тільки збирає її з мереж. Також і сайт, який збирає трафік за допомогою «порожніх» сторінок.

  Тепер слід сказати про контент для основного сайту. Ясно, що далеко не у кожного новачка є гроші на покупку великої кількості всяких потрібних текстів. Тому весь цей контент слід брати з інших сайтів, які дозволяють копіювання своїх текстів за умови посилання на джерело. Таких сайтів безліч, знайти тексти не важко, головне - брати тільки найцікавіше і не особливо заюзать. Якщо брати тести, які зустрічаються на безлічі сайтів, то відвідувачам такі текст не будуть цікаві - адже вони це все читали на інших веб-ресурсах. Тому кожну статтю треба перевіряти. Робиться це так: будь-яку фразу зі статті вставляємо в рядок пошуку Яндекса або Гугла і дивимося, на яких сайтах ця фраза ще зустрічається. Якщо таких сайтів за все два-три, то така стаття годиться. Якщо на більшій кількості - то краще такий текст не чіпати. Таким чином можна зібрати безліч статей, найбільш спритні вебмастера примудряються в день збирати по 100 «одиниць тексту», і якщо працювати «без передиху», то за місяць можна «зліпити» прекрасний 3000-сторінковий сайт.

  Ну от, начебто і все. Як показує практика, чим простіше ставитися до проблеми просування сайту в топи видачі пошукових систем, тим вірогідніше успіх. Не треба нічого ніколи ускладнювати, головне - не переборщити. Многостраничность сайту і націленість його на малоконкурентную сфери вирішать всі проблеми. Успіхів!

  Читайте також схожі статті про просування :

  Спеціально для hobiz.ru

  Що вимагає SEO-оптимізація на думку шахраїв?
  Питається - що корисного можуть принести відвідувачам того чи іншого сайту посилання з інших сайтів, які на нього ведуть?
  Що треба для того, щоб «пропхати» в топи по цим запитам побільше сторінок?
  Здавалося б - знову глухий кут?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»