Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просуваємо товари і послуги в мережі Мій Світ майл.ру

  Мій Світ майл

  Мій Світ майл.ру - це третя по полярності соціальна мережа в Росії. На даний момент в мережі зареєстровано більше 50 млн. Російськомовних користувачів, а щоденна відвідуваність близько 18млн. Аудиторія цієї соц.сети більш вікова, ніж вконтакте і досить активна. Соціальну мережу Мой Мир майл.ру також можна і потрібно ефективно використовувати для просування своїх ресурсів або послуг в мережі.
  Основним методом просування в цій соціальній мережі є створення і просування співтовариств.

  Для того, щоб створити свою спільноту в Моєму Світі потрібно мати тут аккаунт. У своєму акаунті в меню зліва вибираємо пункт «Товариства», потім тиснемо «Створити свою спільноту». Відкриється сторінка з полями, які потрібно заповнити для створення спільноти. В першу чергу аккаунт запропонують прив'язати до номера мобільного телефону, якщо аккаунт не закріплений за реальним номером - створити співтовариство неможливо. Вказуємо свій номер телефону і потім вводимо відповідь було надіслане з кодом. Тепер можна приступити до створення спільноти. Спочатку вводимо назву нашого співтовариства - краще написати лаконічно і зрозуміло, потім вводимо латиницею назву, яке будуть бачити користувачі в адресному рядку браузера. Наприклад, moifutbolki або mirfutbolok. Далі слід заповнити поле опис - до 1000 символів, правила - вказуємо свої правила спілкування і створення записів. Потім в списку, що випадає вибираємо тему - можна вибрати «стиль, мода, зірки» або будь-яку іншу відповідну тематику. І останнє поле - це інтереси, тут потрібно вказати через кому інтереси, які близькі потенційним членам створюваного спільноти. Найкраще використовувати короткі визначення в одно-два слова. Тиснемо зберегти, і співтовариство створено.

  Тиснемо зберегти, і співтовариство створено

  Наступний крок - це настройка спільноти. Завантажуємо фотографію або аватар спільноти (підтримується анімований GIF-файл), вказуємо кількість записів на сторінці і ставимо галочку, чи включати гостьову книгу в співтоваристві. І знову тиснемо зберегти. Перед нами відкриється інформація про співтоваристві, де можна побачити статистику спільноти: гості, перегляди, коментарі за сьогодні, вчора, тиждень і загальні кількість за весь час. Також в верхньому меню співтовариства є кілька вкладок для управління спільнотою. Це список учасників з посиланнями на їх профіль. Рівень доступу - тут безліч налаштувань для надання доступу: хто може вступити, коли з'являються записи, хто читає, хто пише, хто коментує, хто голосує, хто бачить результати, хто пише в гостьову книгу, хто може додати музику, хто може додати фото, хто може голосувати за фото, хто може запрошувати в обговорення. Далі є вкладка чорний список - тут вказуємо адресу профілю або електронну адресу поштової скриньки користувача, якого потрібно занести в чорний список. І остання вкладка конкурси - тут можна створювати конкурси для учасників спільноти, але кількість людей, які перебувають в співтоваристві не повинно бути менше 50.
  Ще на сторінці спільноти можна вислати запрошення до спільноти, створити опитування, створити запис в блог, додати музику і фотографії.
  Наступний крок - це настройка спільноти
  Останнім часом все соціальні мережі почали вести активну боротьбу зі спамом. Тому зараз висилати запрошення для вступу до спільноти можливо тільки своїм друзям. Відповідно для великої аудиторії спільноти нам потрібно спочатку обзавестися великою кількістю друзів. Для цього додаємо в свій профіль в освіту школу, технікум або інститут, де навчалося і навчається багато людей. Потім додаємо в друзі всіх підряд, хто навчався в даному навчальному закладі. Як правило, користувачі охоче відповідають взаємністю, так як вважають, що ви дійсно вчилися разом, а вони просто вас не пам'ятають. Тут можна використовувати кілька маленьких хитрощів. По-перше, після додавання в друзі всіх людей, які вчилися в обраному навчальному закладі, можна редагувати свій профіль, вказавши вже інший заклад, і додавати всіх в друзі. По-друге, можна створити кілька профілів під одну спільноту.

  Паралельно з розсилкою запрошень потрібно додавати цікаву інформацію до себе в співтовариство. Постити фотографії футболок, публікувати цікаву і пізнавальну інформацію, влаштовувати різні опитування і конкурси для стимуляції активності користувачів. Але при цьому потрібно бути гранично обережним, адміністрація соціальної мережі може без будь-яких попереджень видалити співтовариство, якщо порушуються правила. Тому слід уважно вивчити ці правила і не порушувати їх. Не варто розміщувати посилання і банери в блоці про співтоваристві, завантажувати на головну аватар з посиланням на свій ресурс. Посилання можна додавати в свій блог і гостьову книгу.

  Також для просування свого ресурсу в "Моєму Світі" можна створювати теми та писати в інших спільнотах, які схожі за змістом і ненав'язливо рекламувати свій ресурс, залишати посилання на свій ресурс. Також можна вставити активне посилання на свій ресурс в поле "Розкажи друзям, що ти зараз робиш?" Посилання буде видно не тільки вашим друзям, але і всім відвідувачам вашої сторінки. Щоб збільшити число цих відвідувачів можна масово ставити оцінки іншим учасникам, і вони обов'язково зайдуть до вас на сторінку - адже всім цікаво, хто це поставив оцінку до фотографії. Також посилання можна вставити у власну гостьову книгу або блог, гармонійно вписавши її в текст.

  Мій Світ Майл.ру має ще один великий плюс - це інтеграція мережі з іншими сервісами: Відповіді, Пошта, Фото, Знайомства. Всі ці платформи також можна задіяти в просуванні свого ресурсу. Наприклад, хороший ефект і приплив відвідувачів дає розміщення посилання в сервісі Відповіді. Можна з одного аккаунта як написати успішну книгу створити питання, а з іншого написати відповідь з активним посиланням. Дуже часто саме питання в цьому сервісі «вилазять» в Топ пошукових систем. Наприклад, поставити запитання: «Де купити прикольну футболку?»

  Потрібно пам'ятати, що на головній сторінці свого профілю учасники бачать всю стрічку активності друзів. Це дає можливість швидко поширювати з вірусним ефектом.

  Ще один варіант просування - це просування за допомогою програми
  Ще один варіант просування - це просування за допомогою програми. Цей метод більш витратний за часом і фінансах. Можна зробити, наприклад, додаток, в якому користувач має можливість приміряти на себе (своє фото) будь-яку футболку або іншу одежину з магазину. Додаток може детально ознайомити користувачів з продукцією. Його потрібно замовляти у фахівців, і воно може бути зроблено у формі гри, опитування або спеціальної програми. Величезним плюсом використання додатків є те, що адміністрація Мій Світ Mail.Ru дозволяє розробникам додатків використовувати їх в якості трафікогенератора для своїх сайтів.

  І, звичайно, в Мой Мир Mail.Ru також є можливість створювати платні оголошення. До речі, це один і той же сервіс, де можна дати рекламу і в соціальній мережі «Однокласники». Рекламні оголошення налаштовуються за критеріями: стать, вік, країна, місто, інтереси. Щоб створити рекламну компанію в однокласниках потрібно перейти по посиланню Реклама , Яка розташована в правому нижньому кутку сторінки. Потім натискаємо на посилання Розміщуйте рекламу самостійно через Таргет@Mail.Ru і приступаємо до створення рекламної компанії.

  Заповнюємо всі опції зміст оголошення: назва, описі, посилання і зображення. В правому куті відразу можна побачити, як буде виглядати оголошення. Далі вибираємо опції рекламної компанії: стать, вік, регіони користувачів. Вибираємо вартість за покази або за кліки, режим показу оголошень - 24 години на добу або по годинах і днях. І вказуємо ціну - чим вища ціна, тим ширше охоплення і нижче конкуренція. Якщо створювати рекламу за переходами - в разі, якщо середній CTR по кампанії буде менше критичного порога - кампанія з оплатою за переходами буде припинена, і для її продовження необхідно буде перевести її на схему оплати за покази. Критичний поріг CTR визначається автоматично, виходячи з поточної конкурентної ситуації.

  І останнє вказати бюджет - це мінімум 500 рублів на добу і розподіл показів. Далі натискаємо зберегти, і рекламна компанія очікує модерації. Після проходження модерації, поповнюємо рахунок і запускаємо показ оголошень. У кабінеті можна буде побачити детальну статистику своєї рекламної компанії. Все точно так же, як і в Одноклассниках, тільки при створенні оголошення потрібно вибрати тип - проекти Mail.Ru або Однокласники. Також можна вибрати показ рекламного оголошення в додатках, в профілях і інших проектах Mail.Ru.
  Також в Mail.Ru можна замовити і банерну рекламу. Розмір банера для Мой Мир повинен бути тільки 300х300. Можна вибрати майданчик для розміщення: авто, ігри, знайомства, здоров'я, новини, погода, відповіді - практично в будь-якому розділі. Тут допускаються вже два варіанти банерів розмірами 240х400.Правда, ціна теж буде скрізь різна - від сотні рублів до кілька десятків тисяч.
  І останнє вказати бюджет - це мінімум 500 рублів на добу і розподіл показів
  Самостійна розкрутка проекту в соціальній мережі Мій Світ має на увазі чималі витрати часу, тому можна замовити виконання цієї роботи фахівцям з бірж фріланса Веблансер . Можна знайти недорогого і компетентного виконавця і доручити всю роботу йому.

  Також за допомогою декількох сервісів можна автоматизувати роботу по розкрутці свого ресурсу. Про біржу контенту Адвего і сервісі WMZona я вже писав в попередніх постах, ось в цьому, наприклад . Але є ще два сервісу заслуговують нашої уваги, які також можуть бути використані для просування в інших соціальних мережах.
  Також за допомогою декількох сервісів можна автоматизувати роботу по розкрутці свого ресурсу
  перший сервіс ФорумОк - досить цікавий проект з великою кількістю корисних функцій для рекламодавця. Потрібно зареєструватися, перейти в кабінет рекламодавця і створити завдання. У цьому сервісі можна рекламувати свій ресурс на наступних платформах: на різних форумах можна давати завдання виконавцям створювати теми, писати пости з посиланням на просувний ресурс. В налаштуваннях завдання є можливість вказати тематику ресурсу, його ТИЦ і ПР, кількість користувачів, кількість постів, час проведення і ціну. Такі або схожі настройки доступні для всіх ресурсів. Рекламні компанії можна одночасно проводити ще в твіттері, фейсбук, для фейсбук-сторінок, вконтакте, вконтакте-груп, гугл-плюс, ну і, звичайно, Мой Мир і спільноти в Мой Мир.

  Для груп є такі можливості:
  • Вступити в групу - в вашу групу вступатимуть користувачі соціальної мережі Мій Світ
  • Мені подобається - можна піднімати рейтинг постів на сайтах (покупка лайків), коментарів і т.д
  • Питання-відповідь - створення питання або відповіді на популярному сервісі Відповіді-Mail.ru. Написати пост на стіну - публікація повідомлення на стіні виконавця, побачать всі його друзі.
  • Передплата - виконавцям можна підписатися як на новини групи, так і окремого користувача.
  • Довільний тип завдання - своїми словами можете описати, що потрібно від виконавця
  Ціна на всі ці завдання буде від 0.03 у.е
  Реклама в групах Вконтакте, Facebook, Мій мир@mail.ru:
  • Повідомлення від імені групи / модератора в стрічці
  • Розміщення посилання в блоці «посилання»
  • Розміщення додатки в групі
  • Розміщення банера в шапці групи
  • Розміщення тексту в шапці групи
  • Додавання медіа контенту (фото, відео)
  Ціна на всі ці завдання буде вже від 0.10 у.е

  Ще один сервіс з меншою функціональністю, але і з меншими цінами - це  SEO sprint  - тут можна створювати різні завдання для різних майданчиків - це потрібно вказувати самому
  Ще один сервіс з меншою функціональністю, але і з меншими цінами - це SEO sprint - тут можна створювати різні завдання для різних майданчиків - це потрібно вказувати самому. Також є можливість вибирати виконавців по ряду критеріїв: країна, вік, стать, рід діяльності і сімейний стан. Мінімальна ціна завдання тут стартуватиме всього від 0.24 рубля.
  Ці сервіси можуть значно прискорити і здешевити просування ресурсу в соціальних мережах і стануть хорошим помічником для заробітку грошей.
  Соціальна мережа Мій Світ Майл.ру може приносити досить непоганий приплив відвідувачів на просувний ресурс. З огляду на ще використання інших сервісів від Майл.ру, обов'язково потрібно використовувати цей майданчик для ефективного просування свого продукту.

  Також можна вставити активне посилання на свій ресурс в поле "Розкажи друзям, що ти зараз робиш?
  Наприклад, поставити запитання: «Де купити прикольну футболку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»