Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Просування аккаунта | Набір передплатників в Instagram

  І відразу хороша новина

  І відразу хороша новина. У вас є передплатники, тому залучати нових буде не так складно. Є аудиторія, з якою вже можна працювати - проводити конкурси, акції, запрошувати друзів і т.д.

  Ще одна новина. Просто новина. У вас є акаунт в Instagram. накрутити його ви намагалися, але це дало лише непотрібних фоловерів. Значить, ваш аккаунт потрібно і можна поліпшити. Ми опрацьовуємо аккаунт за власними метрик, які відповідають за те, щоб підвищити конверсію аккаунта. Нам важливо, щоб якомога більше гостей вашого облікового запису ставали вашими Instagram followers .

  Ми проведемо швидкий аналіз. Запропонуємо вам зміни. Або просто здивуємося, як у вас все здорово, і почнемо просувати ваш аккаунт далі.

  Виберете свій варіант просування в Інстаграм:

  Послуги

  ціна (грн. За 1)
  Тарифні плани XL L M S лайки передплатникам конкурентів 1 3000 2000 1500 1 000 Гарячі коментарі 9 900 600 400 250 Свіжі передплатники за тарифом "моє місто" 8 800 500 400 300 Кількість учасників конкурсу 100 150 100 50
  Цільові передплатники 45 300 200 70 50 Разом клієнтів у Вашому профілі: от 1100 від 700 від 470 від 350 Вартість по прайс листу 46000 30400 16450 7900 Знижка за пакет 13% 10% 7% 5% Вартість для Вас
  40020 27560 15300 7505

  При оформленні замовлення до кінця місяця - додаткова знижка - 3% *

  * Не діє на тариф S

  Особливості просування в Instagram нашою компанією. Instagram - накрутити передплатників або спілкуватися.

  Перше.

  Зараз в Instagram накрутити передплатників в легко. Але ми не шукаємо легких шляхів! Наш головний інструмент просування - живе людське спілкування. Ви розповідаєте або пишете нам, хто вам потрібен серед передплатників. І ми починаємо шукати в Instagram користувачів , Відбираючи їх по вашим критеріям.

  Вам потрібно просунути ресторан або клуб? Ми будемо шукати фото компаній в ресторанах вашого міста. Ви уявляєте бутик? Ми будемо шукати добре одягнених дівчат або хлопців. Ви просуваєте інтернет-магазин товарів для дому? Ми будемо шукати затишні домашні фото. І так далі.

  Ми будемо спілкуватися, коментувати, хвалити, захоплюватися, знайомитися, пропонувати зайти в гості. І Instagram користувачі почнуть на вас підписуватися.

  А варто нам познайомитися з людиною, у нас буде відмінний привід познайомитися і з його друзями-передплатниками. Ми можемо скільки завгодно ставити лайки і спілкуватися з аудиторією - до нескінченності.

  Варто зауважити! У нашій компанії працюють дуже комунікабельні люди, чиє спілкування настільки природно, що жодного разу ніхто не поскаржився на небажані повідомлення або втручання в особистий простір людини. Ми приділяємо велику увагу навчанню своїх співробітників, які будуть представляти ваш аккаунт. Ви цілком можете довіритися нам.

  Ми створимо ваше інстаграм-ком'юніті

  Друге. Наступна частина роботи трохи відрізняється підходом. У першому випадку ми працюємо з інстаграммерамі один на один. А тепер ми будемо створювати мережеву структуру комунікації.

  Ми будемо доносити через ваших передплатників до їхніх друзів та знайомих ваші фотографії, інформацію про акції, товари, конкурсах. Ми будемо проводити ці самі акції і конкурси, будемо залучати передплатників в дискусії, мотивувати їх робити репости наших фотографій, пропонувати участь в розіграшах.

  Популярні інстаграмери розкажуть про вас

  Третє. Завершальна частина роботи - це залучення популярних персон по вашій тематиці або в вашому місті. Скрізь є популярні люди - «королі тусовок», люди, у яких десятки тисяч передплатників. І якщо «король» публікує ваш пост, будьте впевнені: частина його прихильників і послідовників стане вашими.

  У нас дуже велика база таких людей - знаменитостей і авторитетних інстаграммеров з різних міст і навіть країн. Але якщо виявиться, що в нашій базі немає нікого з вашого міста, вони ... з'являться через тиждень. Ми вміємо шукати і домовлятися.

  Ціна питання?

  Ми свідомо не пишемо тут вартість наших послуг. Скільки ми обіцяємо передплатників в місяць? Або скільки коштує один передплатник? Скільки коштує просування Instagram профілю? Все залежить від багатьох вихідних даних: стану вашого облікового запису, вашої тематики, кількість ботів і реальних передплатників, якості матеріалів і т.д.

  Чекаєте від свого аккаунта більшого?
  Покращимо показники в найкоротші терміни!

  Пишіть нам, телефонуйте, задавайте питання. Ми із задоволенням зробимо ваш бізнес більше, а бренд - популярнішими!

  Тел / whatsapp +7 (906) 238-4420

  Вам потрібно просунути ресторан або клуб?
  Ви уявляєте бутик?
  Ви просуваєте інтернет-магазин товарів для дому?
  Ціна питання?
  Скільки ми обіцяємо передплатників в місяць?
  Або скільки коштує один передплатник?
  Чекаєте від свого аккаунта більшого?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»