Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами скачати epub, fb2, rtf, txt

  1. Про книгу «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев
  2. Цитати з книги «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев
  3. Завантажити безкоштовно книгу «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро...

  Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами Дмитро Румянцев

  Назва: Просування бізнесу в ВКонтакте Назва: Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами
  Автор: Дмитро Румянцев
  Рік до: 2014
  Жанр: Інтернет, Маркетинг, PR, реклама, Про бізнесі популярно

  Читати онлайн

  Скачати книгу

  Цитати з книги

  Про книгу «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев

  Російськомовна соціальна мережа «ВКонтакте» з'явилася в 2006 році. На сьогоднішній день, вона займає перше місце за популярністю в Росії і на Україні. «ВКонтакте» мережу комерційна, середня відвідуваність налічує близько 70 мільйонів чоловік в день. А тому, книга про просування бізнесу в цьому гігантському ресурсі, просто зобов'язана була з'явитися, щоб розкрити, нарешті, всі таємниці розвитку груп і співтовариств «ВКонтакте».

  Дмитро Румянцев - акула безлічі інтернет-бізнесів, взяв на себе працю, познайомити звичайного користувача «ВКонтакте» з прихованими, але колосальними можливостями розвитку свого власного бізнесу в улюбленої соціальної мережі.

  Книга «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »висвітлює основні принципи роботи в даній області; легко, але зрозуміло розповідає про головне і розкриває секрети. Описи побудови бізнесу чітке і ємне, поради дійсно потрібні і саме такі, які можна відразу ж застосовувати на практиці. Що таке Вікі-розмітка, як правильно організувати планування, як безкоштовно просунути свою групу, як залучити відвідувачів? Про це та ще про багато корисних речей повідає в своїй книзі Дмитро Румянцев.

  «Просування бізнесу в ВКонтакте» складається з чотирьох частин.

  У першій автор розповість, як грамотно підготувати своє співтовариство, як завести групу або паблік, як оцінювати статистику і як правильно себе позиціонувати.

  У другій частині подано рекомендації щодо професійного ведення спільноти. Наведено види контенту і ідеї щодо його розшуку.

  У третьому йдеться вже безпосередньо про просування створеного співтовариства, про рекламу, використанні платних ресурсів, а також про різні хитрощі, не забуваючи уточнити їх плюси і мінуси, що дуже важливо.

  І нарешті, у четвертій частині мова йтиме про безпосередньо заробіток. Як створене співтовариство може приносити прибуток своєму власникові.

  «Просування бізнесу в ВКонтакте» Дмитра Румянцева - ідеальна книга для новачків на просторах «ВКонтакте», охочих просувати свої проекти і добре на них заробляти. Книга буде зрозуміла кожному, хто проводить в соціальних мережах та Інтернеті, хоча б пару годин в день. Багато корисного в ній знайде і власник малого та середнього бізнесу, а також будь-який фахівець з SMM початкового рівня. Вона рекомендується кожному, хто бажає почати заробляти в мережі.

  На нашому сайті про книгах lifeinbooks.net ви можете скачати безкоштовно без реєстрації або читати онлайн книгу «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев в форматах epub, fb2, txt, rtf, pdf для iPad, iPhone, Android і Kindle. Книга подарує вам масу приємних моментів і справжнє задоволення від читання. Купити повну версію ви можете у нашого партнера. Також, у нас ви знайдете останні новини з літературного світу, дізнаєтеся біографію улюблених авторів. Для початківців письменників є окремий розділ з корисними порадами та рекомендаціями, цікавими статтями, завдяки яким ви самі зможете спробувати свої сили в літературну майстерність.

  Цитати з книги «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев

  Іноді корисно вивчити статистику конкурентів або просто цікавих спільнот. Якщо статистика конкурентів не закрита (в цьому випадку вона доступна адміністраторам), її можна підглянути в такий спосіб.

  Обговорення - один із способів стимулювати учасників повертатися до спільноти знову і знову.

  Зазвичай в фотоальбоми викладають фотографії товарів, фотозвіти з заходів, різні конкурсні знімки, портфоліо, навчальні схеми, смішні меми та просто картинки, що доповнюють текстовий контент.

  Який варіант вибрати, залежить від початкових умов. Обидва формати допустимі і можуть дати результат. Я вважаю за краще працювати автономно в ВКонтакте, так у користувачів менше перешкод і додаткових кроків для отримання необхідної інформації. Але є багато успішних проектів, що використовують другий варіант. Він особливо актуальний для тих, хто заробляє на своїх сайтах, продаючи рекламу, зокрема для всіляких ЗМІ. Один із вдалих прикладів - відоме в ВКонтакте співтовариство «Цукерберг подзвонить»: https://vk.com/smmrussia.

  Знайти виконавців можна в будь-якій групі адміністраторів або спільнотах SMM-щиків. Наприклад, тут https://vk.com/iwantitalll і тут https://vk.com/smmpub. Можна пошукати і на сайтах фрілансерів.

  За допомогою опитувань у ВКонтакте багато з них можна реалізувати. Причому деякі тести можуть вирішити проблему контенту на цілий день, адже їх суть - у відповідях на кілька варіантів питань. Кожен - це один пост в співтоваристві. Задаєте протягом дня питання, а потім вивішуєте завершальний пост з роз'ясненням результатів.

  Побажання доброго ранку і на добраніч
  Не забувайте бажати вашим передплатникам доброго ранку або на добраніч. Дуже добре, якщо такий пост супроводжується тематичної картинкою або музикою: музика може дати заряд людині на весь день, і він, безсумнівно, це оцінить.

  Загадки і головоломки
  Як показує практика, багато користувачів із задоволенням розгадують загадки і головоломки. У деяких моїх проектах цей вид контенту взагалі найпопулярніший - під такими постами завжди з'являється багато коментарів. Добре, якщо загадки будуть по вашій тематиці, але якщо таких не знайдеться, використовуйте будь-які інші.
  Можна згадувати загадку вранці, а ввечері вивішувати правильну відповідь. Або чекати першого правильної відповіді в коментарях.
  Передплатників, що дали правильну відповідь, корисно заохочувати призами або просто оголошувати на всю спільноту, наприклад, самим кмітливим учасником місяці.

  Обговорення проблемних питань по вашій темі
  У розділі «Навчальний контент» я вже говорив, що, з'ясувавши проблеми клієнтів, ви можете підготувати матеріали в різних форматах, що допомагають їх вирішити. Аналогічний прийом можна використовувати і по-іншому - запропонувати вашим передплатникам обговорити ці питання, запитати їх думку, запропонувати поділитися особистим досвідом.

  Знімайте страхи і розвінчують міфи
  Майже в будь-яку тематику у клієнтів виникають страхи. Мабуть, лідером тут є дитяча тема. Створіть серію постів, цілеспрямовано розвінчують міфи. Тим більше, що такий контент буде безпосередньо впливати на ваші продажі.

  Завантажити безкоштовно книгу «Просування бізнесу в ВКонтакте. Швидко і з мінімальними витратами »Дмитро Румянцев

  (Фрагмент)

  У форматі fb2: завантажити
  У форматі rtf: завантажити
  У форматі epub: завантажити
  У форматі txt: завантажити

  Рекомендуємо до прочитання:


  Що таке Вікі-розмітка, як правильно організувати планування, як безкоштовно просунути свою групу, як залучити відвідувачів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»