Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  просування бренду

  1. Основні кроки по просуванню бренду
  2. Додаткова інформація по темі:
  3. Стратегії популяризації брендів
  4. Основна концепція просування нового бренду
  5. Способи просування бренду
  6. розширення бренду
  7. маркетингові інструменти
  8. Пропонуємо Вам ознайомитися додатково:

  В умовах сучасної ринкової ситуації популяризація нового торгового імені та формування позитивного ставлення до нього потенційної клієнтської аудиторії, не менше значущий елемент успішної діяльності фірми, як і вірно розроблена маркетингова стратегія, спрямована на виведення на простори ринку нового продукту.

  В умовах сучасної ринкової ситуації популяризація нового торгового імені та формування позитивного ставлення до нього потенційної клієнтської аудиторії, не менше значущий елемент успішної діяльності фірми, як і вірно розроблена маркетингова стратегія, спрямована на виведення на простори ринку нового продукту


  Особливо важливе значення надається поняттю «бренд» в процесі придбання товарів, що відносяться до класу високотехнологічних. Це, як правило, телевізори, побутова техніка, комп'ютери. Покупець не має спеціальних навичок, щоб тільки за зовнішнім виглядом оцінити якість і надійність продукції даної торгової марки. І основним фактором, що впливає на вибір товару, є його приналежність бренду певної компанії.

  При цьому рекламні компанії не завжди грають головну роль. Досить часто клієнтська аудиторія компанії-виробника формується і утримується за рахунок особливого ставлення до неї, встановлення двостороннього діалогу. При цьому споживачі мають можливість отримання всієї необхідної інформації про саму компанію.

  Основні кроки по просуванню бренду

  Складати план заходів, спрямованих на просування нового бренду, слід на самому початку процесу його розробки.

  Програма з просування нової марки досить обширна. Виділяють наступні етапи просування бренду:

  1. дослідження

  На цьому етапі проводиться збір різної інформації, яка послужить базою для наступних заходів. Проводиться так званий ситуаційний аналіз, який включає:

  • оцінку нової марки і обстановки, яка навколо неї склалася (споживацьке ставлення, популярність та інші);
  • визначення конкурентноздатних переваг продукту, що просувається;
  • аналіз конкурентного середовища;
  • постановка певних цілей та інші.

  Ця інформація стане базовою основою при розробці концепції розкрутки бренду.

  1. Постановка мети і завдання

  Відомості, отримані в ході проведення першого етапу, беруться за основу при розробці цілей. Тепер необхідно дати вірну формулювання цілей і завдань просування. Найбільш доцільно здійснювати розробку завдань для конкретної цільової аудиторії. При цьому груп може бути декілька.

  Найбільш загальнопоширеними цілями популяризації нового імені є:

  • підвищення впізнаваності марки;
  • формування позитивно іміджу, асоціативне сприйняття як надійного;
  • завоювання конкурентної аудиторії;
  • підйом продажів .

  Підсумком вірно збудованих маркетингових комунікацій стає налагодження співпраці з партнерськими компаніями, підвищується лояльність потенційної споживчої аудиторії, зростають обсяги продажів.

  1. Визначення споживчої аудиторії

  Основною метою розробляються заходів є надання необхідного впливу на потенційну аудиторію. Для найбільшої результативності вона ділиться на групи, де вже і проводиться персональна робота.

  Більший інтерес при побудові маркетингових комунікаційних зв'язків представляють наступні категорії:

  • працівники компанії;
  • фірми-партнери, фірми-постачальники, дилери;
  • покупці, замовники та інші.

  Окремо для кожної групи розробляється індивідуальний план заходів, що проводяться, що враховує специфіку та особистісні характеристики цільової аудиторії.

  1. Вибір маркетингових інструментів, що використовуються для впливу на клієнтську аудиторію.

  Як правило, це:

  • сервісні центри, які надають всебічну підтримку;
  • дизайн;
  • побудова відносин з інвесторами і т.д.

  1. Розробка стратегії просування

  Після того, як проведений збір необхідної інформації, визначена потенційна аудиторія, настає безпосередньо момент, коли можна приступати до розробки стратегії просування.

  Тут основними факторами, що впливають на весь комплекс, стають:

  • вид ринку;
  • на кого орієнтована стратегія;
  • стадія, на якій знаходиться бренд.

  1. Вибір засобів, за допомогою яких планується донести обраних маркетингових заходів до споживачів.

  Тут вибирається варіант того, як буде проводитися позиціонування нового імені продукту.

  1. бюджет

  Проводиться складання кошторису.

  1. Втілення стратегії в життя

  Даний крок повністю присвячений здійсненню розробленого плану, спрямованого на популяризацію нової марки.

  1. Оцінка результативності проведеної роботи

  Завершальний етап, коли проводиться глибокий аналіз отриманого результату, дається оцінка ефективності проведеної роботи і оцінюється якість досягнення обраних цілей.

  Додаткова інформація по темі:

  позиціонування бренду

  Просування нового бренду на ринку неможливо без його позиціонування. І починається цей процес з вибору імені. Великі компанії, вирішуючи виводити продукцію на міжнародні ринки, обов'язково проводять глибоке дослідження обраної назви, щоб уникнути неприємних збігів або асоціацій. Крім смислового навантаження аналізується і звучання слова.

  Брендинг найбільш застосуємо до споживчих товарів. Його основна концепція полягає в наступних етапах:

  • просування;
  • наближення;
  • проштовхування.

  Традиційно використовувані для цього канали просування бренду:

  • рекламні акції;
  • семплінг;
  • мерчайндайзінг;
  • дилерські мережі.

  У необізнаного в нюанси брендингу людини може скластися враження, що брендинг і продукти, що відносяться до категорії високотехнологічних товарів, несумісні, так як методи, що застосовуються в процесі, не відповідають цьому виду продукції. Але в сучасному світі товар занадто швидко змінює один одного, і незнання плюсів продукції з новим ім'ям переводять брендинг в статус найбільш затребуваних процесів і в цій товарній категорії.

  Вибираючи маркетингову стратегію, слід пам'ятати, що впровадження корпоративного бренду відрізняється від ПАІР нового імені товару на споживчому ринку.

  Корпоративний бренд дещо відрізняється від класичних товарних брендів. Бренд компанії - це не банальний логотип і прекрасно розроблений і оформлений сайт. Це скоріше сукупність вражень, які викликає назва компанії і, відповідно, ставлення до неї всієї зацікавленої категорії осіб. Тому просування корпоративного бренду вимагає індивідуального підходу в кожному конкретному випадку.

  Стратегії популяризації брендів

  В даний час найбільш часто застосовуються дві стратегії популяризації бренду:

  • Push (штовхати);
  • Pull (тягнути).

  Вибір залежить від отриманого результату після проведеного аналітичного огляду ринку.

  Стратегія Push застосовується при піарі нової торгової марки підприємств, що спеціалізуються на промислових товарах. Тоді як Pull найбільш підходить для споживчих ринків. Це улюблена стратегія торговельних посередників, які як би «підтягують» товар до потенційних покупців.

  Слід пам'ятати, що не можна протиставляти ці стратегічні методи один одному, оскільки вони доповнюють і найбільший ефект розкрутки бренду дасть поєднання обох підходів.

  Якщо зупиняти вибір на Pull-стратегії, то потрібно провести ретельне аналітичне вивчення ринкової ситуації. Необхідно визначити головні потреби потенційної цільової групи з тим, щоб тільки що цю речовину користувався підвищеним попитом. Основна стаття витрат включає витрати, пов'язані з проведенням глибокого маркетингового аналізу.

  Для цього варіанту стратегії характерно саме проштовхування бренду за допомогою різних маркетингових інструментів. Гроші в основному вкладаються в рекламні компанії.

  Основна концепція просування нового бренду

  У сучасному суспільстві, яке просто перевантажене інформацією, популяризація нової торгової марки просто неможлива без чітко розробленої стратегії. Асортимент товарів, представлених на сьогоднішньому ринку, досить широкий, тому і варіанти піару нового імені відрізняються один від одного.

  комплексне просування

  Поява на теренах ринку нового імені товару завжди отримує відгук, а також до нього формується певне ставлення. Але не завжди воно відповідає очікуваному. Причина цього досить проста - покупець в силу певних обставин не отримав можливості скласти про продукт правильного враження. Тому потенційному покупцеві потрібно допомогти оцінити по достоїнству його переваги. Саме в такій ситуації застосовується комплексна стратегія.

  Вірне позиціонування нового імені можливо лише після проведеного аудиту бренду, тобто оцінки його положення щодо конкурентно здатних товарів з цієї категорії і безпосереднього сприйняття продукту споживачем.

  Аудит слід періодично повторювати, так як ситуація на ринку може змінюватися і успішність бренду знижуватися.

  Проводять два види аудиту:

  • внутрішній;
  • зовнішній.

  Розробка стратегії просування бренду допустима тільки після повністю проведеної аудиторської перевірки.

  Внутрішня аудиторська перевірка

  Даний процес включає в себе наступні пункти:

  • яке бачення, провідні стратегії і призначення компанії, а також роль бренду в бізнесі;
  • визначення слабких і сильних якостей не тільки нового продукту, але і компанії в цілому;
  • аналіз маркетингової діяльності.

  зовнішній аудит

  Тут проводяться такі заходи:

  • аналізується ринкове середовище;
  • проводиться дослідження тенденцій розвитку ринку;
  • аналізується загальне сприйняття бренду споживачем;
  • проводиться аналітична оцінка компаній-конкурентів, оцінюються переваги та недоліки.

  Маркетингова стратегія

  Важливим етапом позиціонування нової марки є момент формування його сприйняття. Для цього до застосовуваних стратегій повинен бути прикладений чітко і грамотно розроблений план. Слід пам'ятати, що популяризація бренду - не простий показ красивих картинок на блакитному екрані або безліч банерів з його зображенням, розвішаних по всьому місту. Це щоденний процес, який потребує чітких аналітичних розрахунках і коригування дій.

  Важливою складовою в цьому процесі є розкрутка нового продукту і в світовій павутині, потенціал якої просто не мають кордонів. Існує досить багато перевірених способів:

  • просування через соціальні ресурси;
  • пошукові системи;
  • контекстна реклама та інші.

  При мережевому варіанті просування маркетингова стратегія має деякі відмінності.

  Способи просування бренду


  Методи просування бренду можуть бути різними, але завжди слід враховувати, що формування лояльності до нової марки включає безліч нюансів.

  Перш за все, варто враховувати портрет можливого споживача. Не можна упускати і загальний вигляд конкурентного середовища, а також специфічні особливості галузі. Вірно розроблена і здійснена акція допомагає сформувати впізнаваність бренду.

  Крім цього нове товарне ім'я повинно позитивно сприйматися потенційної споживчої аудиторією на слух. Тому одного разу створений позитивний імідж слід підтримувати постійно, в не залежності від етапу його існування.

  Технології просування бренду

  Найменший перелік технологій, що використовуються при просуванні бренду, включає безліч різних способів. Це може бути:

  • створення дилерської мережі;
  • реклама;
  • організація центрів, де можна отримати всю необхідну інформацію;
  • проведення презентацій або рекламних акцій;
  • друкована реклама і безліч інших.

  Теле- і радіореклама

  Розкрутка бренду таким способом - досить витратний варіант, що вимагає значних грошових вливань. При цьому далеко не факт, що ці вкладення себе виправдають. Звичайно, торговий знак стане пізнаваним, але це не є гарантією того, що продажі зростуть.

  рекламна поліграфія

  Існує досить багато менш витратних, але більш ефективних способів просування нової торгової марки. І це застосування друкованої реклами. Цей варіант використовується в процесі розкручування і популяризації «новачка» дуже давно. Змінюється лише техніка виконання, а також швидкість, з якою виробляється продукція. У наше століття просунутих технологій нанесення реквізитів, логотипів або слоганів займає лічені хвилини. При цьому можуть використовуватися абсолютно будь-які поверхні.

  Незаперечною перевагою такого виду просування є те, що клієнт самостійно вибирає розмір і кількість друкованого матеріалу, ймовірних покупців, місця і навіть час, коли буде розміщена реклама.

  Це можуть бути:

  • рекламні банери будь-яких розмірів, що демонструють символіку бренду;
  • невеликі за розміром листівки;
  • барвистий буклет;
  • поліетиленові пакети з нанесеними на поверхню логотипами нової марки.

  Все це прекрасно працює, ефективно і ненав'язливо знайомлячи споживачів з новою маркою.

  провокаційний маркетинг

  Невичерпна криниця неймовірних ідей, а також безліч додаткових способів просування торгової марки - провокаційний маркетинг. Що він собою являє?

  Уявіть ситуацію, коли головний майданчик перед основним офісом перетворюється в розфарбований яскравими квітами логотип компанії. Або весь дружний колектив фірми влаштовує неймовірні змагання на головному проспекті міста. Це яскраві приклади провокаційного маркетингу. які вірусні слова для реклами варто використовувати читайте в статті за посиланням.

  Всі наведені приклади заходів не просто запам'ятаються людям. Вони їх шокують і здивують, а значить, будуть обговорюватися. Ваш знак побачать, запам'ятають, про нього будуть говорити. Але ж саме цього ми і добивалися.

  соціальні технології

  Якщо компанія не готова на такі радикальні дії і просування планується реалізовувати більш м'якими способами, то варто подивитися в бік соціальних технологій.

  Побудова стратегії популяризації нової торгового знака - справа дуже тонка. При цьому слід брати до уваги психологічні особливості потенційної споживчої аудиторії. І тут чудово себе проявляє така соціальна технологія як «принцип причетності».

  Що це таке?

  Психологія людини влаштована таким чином, що він на підсвідомому рівні прагне належати або просто бути причетним з будь-якої категорією людей. Це можуть бути забезпечені і успішні, ні від чого не залежать, модні, спортивні та інші. Саме це і є основою цього принципу.

  Як приклад розглянемо бренд «Marlboro». Візуальні символи і основні елементи цієї торгової марки відтворюють єдиний образ незалежного чоловіка. І людина, що курить сигарету «Marlboro», підсвідомо асоціює себе з ним, відчуваючи свій успіх, мужність і незалежність.

  Соціологічні дослідження підтверджують той факт, що чоловіки вибирають сигарети певної марки не через те, що вважають за краще саме цей сорт. Тут грає роль підсвідома асоціація, що викликає емоційну і психологічну залежність. А це означає, що стратегія просування продукту була збудована і розроблена досить точно.

  масова реклама

  Підсвідоме вплив, звичайно, дає чудовий ефект. Але заради цього абсолютно не слід відмовлятися від такого варіанту популяризації як масова реклама. До того ж наявні в сучасному світі рекламні методики гарантують тотальну популярність.

  Банер, що біжать рядки, ожилі мультяшні герої, відеоролики, інтернет-ресурси, де можна отримати всю необхідну інформацію, презентація в інтерактивному режимі - це привертає увагу інтернет-користувача. І все це забезпечує інтернет-реклама. Щодня кількість жителів віртуального світу невблаганно зростає, а з ним збільшується і ймовірна аудиторія споживачів новоспеченого торгового бренду.

  розширення бренду

  Але часто, незважаючи на всі докладені зусилля, розпіарити торговий знак не виходить. У цьому випадку на допомогу приходить розширення марення. Що ховається за цим терміном? Все досить просто.

  Існують торгові марки, які стали відомі завдяки єдиному продукту. Інші компанії, починаючи просування своєї марки, починають з розширеного асортименту товарів, і, як правило, цей хід досягає своєї мети.

  Досить часто для того, щоб марка стала користуватися популярністю, слід додати кілька найменувань. Ймовірно, саме цієї дрібниці і не вистачає для повноцінної розкрутки бренду.

  географічне розтягування

  Списку геніальних ідей, також як рішення всіх проблем просто не існує. Тому кожна конкретна ситуація вимагає індивідуального підходу. І для кожної є власне рішення.

  Може статися так, що новий торговий знак не доведеться до смаку жителям одного міста, але прекрасно розкрутиться в зовсім іншому регіоні. Наприклад, новий крем для засмаги чи буде затребуваний за Полярним колом, але ось в Криму, де від сонця потрібна максимальна захист, він неодмінно знайде свою аудиторію споживачів.

  Тому розтягування географії просування бренду використовується досить часто. І не тільки як спосіб розширити вже наявний ринок збуту , А й захоплення потенційно нових зон продажів.

  Пряме спілкування з покупцями

  Популярізація нового імені продукту в условиях современного мира просто Неможливо без безпосередно контакту з покупцем продукту. Варіантів створення зв'язків такого типу досить багато, але базовим є network marketing. Він досить успішно застосовується західними компаніями вже дуже давно.

  Технологія цього маркетингового ходу полягає в тому, що тільки споживач найбільш об'єктивно може повідомляти про плюси і мінуси продукту. Як правило, недоліки розібрані практично по поличках.

  Контактні телефони, розміщені на упаковках продукту, візитка, приватна бесіда зі споживачем, анкети для користувачів бренду - це прекрасні можливості отримання необхідної інформації. Нехай не дуже приємними, але дає можливість опрацювати всі втрачені моменти.

  Ці відомості стають основою в процесі розробки оновленої стратегії піару нового торгового знака, або внесення необхідних змін в основний структурі.

  маркетингові інструменти

  Щоб запустити процес популяризації нового імені товару слід ретельно поставитися до розробки плану стратегічних заходів, здатних врахувати його особливості, властивості його потенційної аудиторії, її переваги та інші нюанси. Але розробка стратегічного планування має на увазі застосування безлічі видів маркетингового інструменту. Дані кошти просування бренду дуже дієві. Саме з ними ми зараз і познайомимося.

  ATL-реклама

  Категорія ATL являє собою класичний варіант реклами. Це саме той інструмент, який рекламодавці вибирають найбільш часто. Вона розділяється на наступні типи:

  • телевізійна;
  • радіореклама;
  • реклама в друкованих виданнях;
  • зовнішня;
  • розташована на автотранспорті;
  • indoor

  Категорія ATL здатна охопити досить велику аудиторію, тому вимагає досить високих фінансових витрат.

  BTL-реклама

  Дана рекламна технологія являє собою сукупність маркетингових заходів, спрямованих на більш конкретизоване вплив, ніж пряма реклама. BTL дає можливість донести рекламне повідомлення до індивідуального споживача.

  Реклама цієї категорії включає наступні варіанти просування:

  • активізація збуту за допомогою торгових представників;
  • активізація споживчого збуту;
  • direct marketing;
  • виставки, як можливість показу;
  • спеціалізовані заходи;
  • програми лояльності для клієнтів ;
  • трейд-маркетинг.

  Завдяки настільки вузької спрямованості BTL реклама стає все більш затребуваною. Грамотне застосування цього маркетингового інструменту дозволяє значно знизити витрати, необхідні для просування. Крім цього кінцевий споживач отримує повну інформацію про розкручується товар.

  Інтернет маркетинг

  Просування бренду на ринку, використовуючи цей інструмент, - сучасний і найбільш результативний варіант розкрутки в існуючому світі. Він дає можливість застосування найпоширеніших методів просування у всесвітній павутині. До них відносяться:

  • пошукова оптимізація;
  • всі види рекламних технологій, які Мохно зустріти в інтернеті;
  • SMM і вірусний маркетинг;
  • придбання трафіку;
  • розсилки, що носять тематичний характер.

  Даний спосіб надає просто величезні можливості для розкрутки бренду. Більш того, багато компаній можуть дозволити використання в якості маркетингового інструменту в процесі популяризації бренду виключно лише цей канал.

  Інвестиційне SEO (ISEO)

  Інвестиційне SEO, як маркетинговий інструмент розкрутки бренду, - абсолютно новий спосіб просування через інтернет. Основою цього методу є залучення ресурсної бази діючої в тандемі з різними SEO-інструментами. Грамотно вибудувана стратегія допоможе не просто прискорити комерційний зростання бренду, а й забезпечить його подальший розвиток.

  Інвестиційне SEO - це ланцюг різних заходів, спрямованих на підвищення впізнаваності нового торгового знака. Тут практикується не штучне привернення трафіку, а саме робота людини з просування бренду в пошукових ведучих основних систем Яндекс і Google.

  Розкрутка бренду в соціальних мережах

  У сучасному світі все більше популярністю користується просування через соціальні мережі. Велика частина користувачів Інтернету знаходиться виключно в соціальних мережах, де веде досить активну віртуальне життя, тому отримати цю аудиторію через пошукові системи практично не реально.

  Якщо скласти список найбільш популярних соціальних інтернет-ресурсів, то список лідерів очолять:

  • Вконтакте;
  • Facebook;
  • Однокласники

  Сюди варто віднести такі соціальні сервіси, як соціальні закладки та сервіси підписок, зокрема, Subscribe.ru, Google +1.

  Як зацікавити користувача соціальної мережі

  Існує досить багато дієвих способів. це:

  1. Створення тематичної групи. Для цих цілей відмінно підходять лідери з наведеного вище списку.
  2. Кросспостінг. Ця послуга дозволяє додавати новини з сайту фірми в різні блогові сервіси: на Mail.Ru, Я.ру, Livejournal, LiveInternet та інші.
  3. Відправлення новин в Twitter.
  4. Робота з сервісом Subscribe.ru., Де також можливе створення тематичних груп, а також і індивідуальних розсилок.
  5. Додавання новини в соціальні закладки.

  Пропонуємо Вам ознайомитися додатково:

  У сукупності всі ці досить не хитра дії надають додатковий трафік на сайт компанії. Підігрівають інтерес потенційних клієнтів до рекламованого продукту чи послузі, а також і сприяють впізнаваності бренду.

  Стратегія просування розробляється на певний проміжок часу. На цей же час ставляться конкретні цілі і завдання. Але ринкова ситуація досить мінлива, тому процес потребує постійного контролю. Він здійснюється за рахунок постійно проведення аналізу поточної ринкової ситуації, а також і інших маркетингових досліджень.

  Що він собою являє?
  Що це таке?
  Що ховається за цим терміном?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»