Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування додатків в ТОП Google Play з гарантованим результатом

  1. Пасивні і актвние методи просування в Google Play
  2. Установки і позитивні відгуки - один з найефективніших методів просування додатки в Google Play.
  3. Просування додатки в Google Play з сервісом Movebo.ru.
  4. Переваги просування додатків в Google Play з Movebo.ru:

  У липні нинішнього року Google Play переступив позначку в 1,6 млн додатків та ігор для Android. Не дивно, що основна маса проектів, навіть якісних, животіють в кінці майже нескінченних списків в відповідної категорії, задовольняючись сотнею-другою випадкових установок. «Достукатися» до користувачів у їх розробників своїми силами практично немає шансів. Така ситуація - зворотна сторона величезного розмаїття додатків для Android. Як прорватися в топ Google Play і максимально ефективно розпорядитися бюджетом на просування програми або гри, поговоримо в сьогоднішній статті.

  У Google Play, та й в App Store, щоб потрапити в топ, припустимо, «нових» у своїй категорії, хочете встановити цю опцію і зацікавленість користувачів в проекті. З іншого боку, висока позиція в рейтингу сама по собі забезпечує значний приплив невмотивованих органічних установок. Ситуація складається парадоксальна - щоб потрапити в топ, хочете встановити цю опцію. Щоб отримати установки, потрібно опинитися якомога ближче до вершини рейтингу.

  Алгоритм ранжирування Google Play досить складний і враховує не тільки банальне кількість установок, але і динаміку їх зростання, позитивні відгуки, протягом якого терміну користувач видаляє додаток (відсоток активних завантажень), а також ключові слова в описі і назві додатка.

  Пасивні і актвние методи просування в Google Play

  Самостійно розробник може підстьобнути завантаження і підвищити сумарний бал свого застосування в рейтингах Google Play ретельно опрацювавши опис, додавши в назву релевантне ключове слово і виготовивши привабливу іконку, при погляді на яку користувач миттєво забажає як мінімум подивитися, що ж це за додаток. Все це - пасивні методи просування додатків на Андроїд, абсолютно не гарантують бажаного результату. Знову ж, ваші конкуренти не дрімають і обмежуватися пасивними методами напевно не збираються.

  Що робити? Працювати над кількістю активних установок додатка, забезпечивши собі гарантоване потрапляння в ТОП Google Play. Влаштувавшись максимально близько до верхівки рейтингу, невмотивовані завантаження потечуть повноводною рікою.

  Установки і позитивні відгуки - один з найефективніших методів просування додатки в Google Play.

  Інше питання, як домогтися потрібного числа установок. Можна кинути клич по знайомим і друзям. Припустимо, у вас пара сотень знайомих, половина з яких погодяться завантажити ваш додаток і залишити позитивний відгук в Google Play. 100 установок - число красиве, але для просування в ТОП, м'яко кажучи, недостатнє.

  Зручніше скористатися допомогою професіоналів, готових забезпечити ваше додаток необхідною кількістю установок від реальних користувачів, положітельниімі відгуками, статистикою, гнучкими настройками проекту по продвижени додатки та іншими зручними інструментами. Ера інді-хітів в магазинах Apple і Google давно пройшла, зараз розробникам доводиться конкурувати з масою схожих проектів.

  «Секретним» зброєю за місце в ТОПі Google Play для вашого застосування може стати сервіс компанії Movebo.ru, що пропонує установки і позитивні отизви від реальних користувачів за скромні, особливо як на теперішній час, гроші. 7 рублів за установку з подальшим запуском і всього 2 рубля Допольнительно за позитивний відгук. Мінімальний бюджет просування в Google Play - 300 рублів.

  Розробник може самостійно вказати динаміку установок протягом місяця, окремо замовити «порцію» завантажень з позитивними оцінками і оперативно реагувати на зміни ситуації в Google Play, «підливаючи» мотивовану трафік в потрібні моменти.

  Створення проекту і додавання завдань в інструменті просування від Movebo.ru зажадає від розробника мініума зусиль. Зараз продемонструємо наочно і покроково.

  Припустимо, ми займаємося просуванням нового додатка на Андроїд в категорії «Розваги». Зрозуміло, слід мітити в топ «Новинок». Категорія помітно поступається за напруженістю конкурентної боротьби «Ігор». Отже, в більшості випадків для просування додатка в ТОП Google Play, буде досить близько 400-900 установок (завантажень). Від чверті до половини - з позитивними відгуками. Після такого потужного старту, проект вже буде залучати органічний трафік за рахунок високої позиції в ТОПі самостійно. Високий рейтинг слід підтримувати щоденними мотивованими завантаженнями.

  Просування додатки в Google Play з сервісом Movebo.ru.

  ru

  Додавання проекту. На цьому кроці ми вводимо назву проекту (нехай буде назва додатка) і вказуємо посилання на нього в Google Play. Поки Movebo.ru пропонує просування тільки безкоштовних додатків на Андроїд (вбудовані покупки і рекламу ніхто не відміняв, зрозуміло). Тиснемо на кнопку «Продовжити».

  Тиснемо на кнопку «Продовжити»

  Вибір типу просування. На цьому екрані слід вказати тематику ( «Розваги» в нашому випадку). Тут же можна налаштувати розподіл установок додатка за часом доби (день / ніч) і розподіл завантаження по робочим / вихідні дні. Зверніть увагу на пункт «Геолокація». Якщо ваш додаток орієнтоване виключно на російських користувачів, то залишаємо «галку» на Росії, а з України прибираємо. Йдемо далі.

  Йдемо далі

  Додавання завдання. Цей екран пропонує створити перше завдання в рамках нашої кампанії. Нам потрібно 200 установок з оцінкою, 600 без оцінки і ще по 100 щодня протягом місяця (умовно). Проект може мати від одного до декількох завдань. Додавати завдання в проект можна в будь-який момент, стежачи за динамікою органічних завантажень програми та його позицією в потрібному рейтингу Google Play.

  Додавати завдання в проект можна в будь-який момент, стежачи за динамікою органічних завантажень програми та його позицією в потрібному рейтингу Google Play

  Загальна панель проекту в Movebo.ru з просування додатків в Google Play. Тут ми може не тільки подивитися і додати / видалити завдання, а й уточнити загальний бюджет, побачити кількість мотивованих установок, а також налаштувати трафік. Зверніть увагу на кнопку «Додаткові джерела трафіку». Тут можна відстежувати переходи на сторінку додатка в Google Play з сайтів. Функціонал зацікавить вебмайстрів і мобільних арбітражніков.

  Функціонал зацікавить вебмайстрів і мобільних арбітражніков

  Екран статистики.

  Екран статистики

  Звіт про проведену кампанію.

  Зрозуміло, схема вище приведена для прикладу, ніж як конкретний варіант дій саме в вашому випадку. Цілком ймовірно, якщо ви вивчили цільову аудиторію вашого застосування, ретельно опрацювали всі пасивні методи просування, створили по-справжньому якісний продукт, то старт в кілька сот установок піднесе додаток на вершину ТОПу Google Play в категорії. Орієнтуватися слід на ТОПи «Нових безкоштовних» і «набирати популярність». Органічні установки посипляться як з рогу достатку, а разом з ними - доходи від реклами і / або вбудованих покупок.

  Ваша програма в Google Play вже більше місяця? Не біда, і для нього знайдеться своя стратегія активного просування в ТОП. Аналізуйте статистику, експериментуйте з мотівірованниі установками, відстежуйте результат.

  Переваги просування додатків в Google Play з Movebo.ru:

  • Мінімальний бюджет - всього 300 рублів.
  • Гнучкі настройки проекту.
  • Можливість оперативно реагувати на зміни в Google Play.
  • Кілька завдань для одного проекту.
  • Додаток не тільки встановлюється, але і запускається і не видаляється мінімум протягом 3-х днів (це важливо!).
  • Одна з найнижчих цін над ринком - 7 рублів за установку з запуском і 9 рублів за установку з запуском і позитивним відгуком.

  Просування додатків на Андроїд в Google Play з Movebo.ru рекомендуємо не тільки розробникам або видавцям, але і мобільним арбітражнікам як інструмент для залучення мотивованого трафіку. Почати можна прямо зараз на Movebo.ru .

  .

  Інші новини по темі:

  Постійна адреса публікації: http://www.procontent.ru/news/29851.html

  Що робити?
  Ваша програма в Google Play вже більше місяця?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»