Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування групи вконтакте (в контакті), реклама, дизайн, розкрутка, розробка, ведення, обслуговування, наповнення груп вконтакте живі поступилися, ціна, вартість, просування сайту в контакті

  1. Алгоритм роботи з просування
  2. Як ми працюємо?
  3. Розробка групи в Контакті - все для користувача
  4. Чому ведення груп Вконтакте вигідно для замовника

  Вконтакте - найпопулярніша і сама «населена» соціальна мережа в Росії і на території країн СНД Вконтакте - найпопулярніша і сама «населена» соціальна мережа в Росії і на території країн СНД. А значить той, хто зважиться на просування групи в Контакті, зможе розповісти про свою компанію, її товари і послуги багатомільйонної аудиторії. Причому аудиторія ця складатиметься здебільшого з людей, зацікавлених в отриманні товару, придбання послуги.

  Грамотно побудована реклама групи в Контакті - оновлення новин, інформації про компанії-власника, пропоновані товари і послуги дозволяють залучати все більше і більше учасників - а далі вони самі починають запрошувати в групи, які здалися їм цікавими, своїх друзів і знайомих. І запрошення ці сприймаються людьми куди як більш прихильно, ніж здається нав'язливою контекстна реклама або інформаційні банери на сайтах і головних сторінках пошукових систем, чого завжди чимало сприяє і зроблений для Вконтакте дизайн групи замовника, і пророблена меню, і цікавий контент.

  Ми надаємо повний комплекс послуг з просування сайтів і пошукової оптимізації та, зрозуміло, звертаємо увагу на потенціал розкрутки сайтів замовників через мережу Вконтакте. Причому ми виділили просування груп Вконтакте в окремий вид розкрутки - настільки він може бути самостійним і ефективним.

  Алгоритм роботи з просування

  Алгоритм роботи багато в чому схожий на той, що використовується при просуванні сайту в пошукових системах: спочатку ми створюємо якісний ресурс. У тому числі продумуємо і реалізуємо дизайн групи в Контакті, який допомагає користувачеві знаходити відповіді на свої питання про товар або послугу, надасть можливість здійснити замовлення, підписатися на новини і т.д. Лише коли група, її оформлення і структура готові, можна починати працювати в напрямку залучення нових користувачів.

  Як ми працюємо?

  Одним з основних методів залучення людей і майбутніх учасників спільноти ми вважаємо вивірений грамотний дизайн Одним з основних методів залучення людей і майбутніх учасників спільноти ми вважаємо вивірений грамотний дизайн. Розроблений для спільноти дизайн створюється на базі продуманого меню, яке полегшує навігацію в групі, дозволяє легко і швидко знаходити потрібну інформацію, дає можливість зв'язатися з адміністратором і власником групи. Красива динамічна картинка сама по собі здатна привернути увагу користувача - важливо, щоб вона була ще й тематичної, говорила користувачеві про те, що він знайде тут все, що йому потрібно. А це, в свою чергу, дозволяє домагатися основної мети, яку ставить перед собою розкручування груп в Контакті - живі вступили користувачі активно спілкуються, цікавляться діяльністю групи, нарешті - замовляють товари і послуги.

  Основні методи залучення зацікавлених користувачів в вашу групу, це:

  1. контекстна реклама

  Дозволяє показати ваше рекламне оголошення зацікавленій колу осіб. Параметри ви визначайте самі - вік, захоплення, місто і країна проживання, а також всі інші пункти, які заповнюють користувачі при реєстрації Вконтакте. У чому незаперечний плюс такої реклами? Ми зможемо залучити в свою групу максимально зацікавлених у ваших послугах користувачів, а цільовий трафік відмінно конвертується в клієнтів. Ціна визначається тематикою вашої групи і залежить від того, скільки платять ваші конкуренти.

  1. Розміщення банерів

  Даний метод полягає в пошуку груп, які за тематикою відповідають вашій. За домовленістю з адміністратором цієї групи розміщуйте там ваш рекламний банер на певний термін. Ціна буде залежати від терміну розміщення, популярності групи донора і жадібності адміністратора. Також важливий параметр це місце розміщення оголошення, за домовленістю з адміністратором групи рекламу можна розмістити на стіні, в статусі, в улюблених посиланнях, або в тематичному альбомі. Успіх такого методу розкрутки визначає грамотна менеджерська робота, яку ми беремо на себе!

  1. Підвищення пошукового рейтингу

  Хочете щоб ваша група була в топі Вконтакте по тематичних запитах? Ми надаємо таку послугу. Шляхом правильної оптимізації ми виведемо вашу групи в топ видачі пошуку в Контакте.

  Розробка групи в Контакті - все для користувача

  Ми робимо все, щоб підвищити ефективність групи як рекламного інструменту. Оскільки будь-яка група, створена в цій соціальній мережі, повинна вміти робити одну єдину річ - залучати зацікавлених користувачів, ми велику увагу приділяємо створенню зручного інтерфейсу груп. І дизайн, і навігація ретельно опрацьовуються для того, щоб якомога довше утримати увагу користувачів, створити потенціал для повторного відвідування групи. опрацьована юзабіліті групи, як показує практика, має великий позитивний вплив на просування сайту в Контакте.

  Чому ведення груп Вконтакте вигідно для замовника

  Вигода замовника при створенні групи Вконтакте полягає в багатопрофільністю даного напрвления:

  1. створення іміджу

  Наявність групи Вконтакте - це перша ознака того, що компанія розвиває нові напрямки, зростає, не стоїть на місці. Це безсумнівно створює лояльність користувача і підвищує інтерес з вашого бренду.

  1. продаж послуг

  Ви можете відкрити справжній інтернет-магазин на основі групи Вконтакте, продавати товари або послуги. Аудиторія соціальної мережі просто безмежна.

  1. Живий діалог з користувачами

  У режимі онлайн ви можете відстежувати коментарі про вашу компанію або бренд, а також ефективно впливати на формування думок навколо вашого продукту. Відповідайте на запитання користувачів, своєчасно вирішуйте виникаючі проблеми. Живий діалог з аудиторією підвищить її лояльність і посприяє збільшенню продажів.

  Ми перерахували основні переваги створення групи Вконтакте, їх сукупність дає розуміння, яку важливу роль може зіграти даний інструмент у розвитку вашого бізнесу.

  Потрібна група в Контакті? Телефонуйте нам!

  Як ми працюємо?
  У чому незаперечний плюс такої реклами?
  Потрібна група в Контакті?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»