Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування і розкрутка Інстаграм - InastaPlus.me

  1. Реєстрація в Instaplus
  2. Що InstaPlus може запропонувати для просування в Інстаграм?
  3. Як поставити завдання в InstaPlus
  4. Чому варто вибрати InstaPlus

  Хочете стати популярним блогером в Інстаграм? Або продавати в найпопулярнішій соціальній мережі? Без просування свого аккаунта вам не обійтися! Інакше як же про вас дізнаються ваші потенційні передплатники і покупці? Ручне просування сторінки в Інстаграме вже давно не в моді, воно вимагає великих трудовитрат, а віддачі не дає. Щоб швидко набрати велику кількість передплатників, вам необхідно користуватися автоматизованими сервісами для цих цілей.

  InstaPlus.me - якраз один з найпопулярніших сервісів просування в Інстаграме. Він містить в собі велику кількість різних інструментів, які допоможуть вам стати популярним в цій соціальній мережі і обзавестися не просто великим числом передплатників, а великим числом живих і товариських людей в числі ваших фоловерів, а не "мертвих душ" або азіатів.

  Реєстрація в Instaplus

  На даний момент часу у сервісу відсутня реєстрація нових користувачів безпосередньо з їх сайту. Але це не проблема, якщо ви визначилися з вибором сервісу по просуванню аккаунта Інстаграм і вам ліньки читати статтю, то можете прямо зараз відправити запит про реєстрацію мені на E-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. У вас повинен бути включений JavaScript для перегляду. або залишити його в коментарях.
  Зазвичай, протягом 5-10 хвилин до вас на пошту прийде повідомлення про реєстрацію Особистого Кабінету в сервісі Інстаплюс. І подальші інструкції про зміну пароля. Тим, кому цікаво, читаємо далі.

  Що InstaPlus може запропонувати для просування в Інстаграм?

  По-перше, за допомогою сервісу ви можете займатися массфолловінг. Так, багато людей ставляться "криво" до нього і вважають цей метод просування, який прийшов з Твіттера, негарним, проте він все ж є основним. Правильно налаштувавши кампанію і змалювавши своїх потенційних передплатників, ви отримаєте від массфолловінг конверсію в 5-7% (відсоток користувачів, які підуть за вами у відповідь). Регулярно підписуючись на велику кількість людей, число ваших передплатників буде рости. Причому це будуть живі і активні інстаграмери, які всерйоз зацікавилися вашої сторінкою.

  По-друге, в InstaPlus ви можете ставити завдання на фолловінг + лайк (підписуватися на користувача і лайкать його публікацію), на масслайкінг (автоматичне проставлення лайків до публікацій вибраних користувачів) і масову розсилку коментарів. Все це так само спонукає підписатися на вас.

  Крім цього, автоматично можна відмовитися від передплати та від тих, хто не пішов за вами у відповідь, і від тих, хто пішов, і навіть від закритих акаунтів, які ніяк не прореагували на вашу заявку про передплату та залишили її "висіти".

  Шукати користувача для підписки, лайків та інших дій можна кількома способами: по геолокації, хештег, у інших користувачів (з їх підписок, передплатників, лайкать і коментують записи). Можна завантажувати свої списки користувачів, які зробити найлегше за допомогою сервісу статистики Findgram. Можна взагалі комбінувати джерела користувачів в одному завданні.

  Знайдених за джерелами людей можна "просіяти" за допомогою фільтрів: прибрати неактивний, топових блогерів і конкурентів.

  Таким чином ви можете займатися просуванням відразу 5 своїх акаунтів, причому сервіс буде працювати і без вас, завдяки функції відкладених завдань.

  Загалом, налаштувань маса! Але щоб було до кінця зрозуміло, що до чого, давайте розглянемо конкретний приклад.

  Як поставити завдання в InstaPlus

  Щоб зробити якусь підписку або, наприклад, розсилку коментарів від імені вашого профілю, в InstaPlus потрібно поставити завдання. Вибравши аккаунт для просування (або підключивши тут же), необхідно вибрати дію, які ви хочете зробити. Наприклад, ви задумали масово ставити лайки.

  Для цього, щоб задати програму, де шукати користувачів, яких ви будете лайкать, або на яких плануєте підписуватися, виберіть джерело.

  Розробники InstaPlus радять заповнювати відразу все джерела, щоб ваш аккаунт не простоював: виконавши дії з усіма відповідними акаунтами за одним джерелом, програма автоматично почне шукати людей по іншому. Заповнюйте якомога більше геолокації (потрібно вставляти в поле посилання на фото з потрібною вам геолокації), хештегів, користувачів.

  Заповнюючи джерело в вигляді конкретних користувачів, можливо вибрати не тільки їх передплатників або підписок, але і копнути глибше - працювати тільки з активними передплатниками, лайкать публікації цих певних людей, обраних в якості джерела, або коментують їх фото та відео.

  Заповнюючи джерело в вигляді конкретних користувачів, можливо вибрати не тільки їх передплатників або підписок, але і копнути глибше - працювати тільки з активними передплатниками, лайкать публікації цих певних людей, обраних в якості джерела, або коментують їх фото та відео

  Найцікавіша настройка - фільтр. Він допоможе звузити коло користувачів. Тобто ви можете підписуватися не на всіх людей, знайдених за певним хештег, підряд, а на певних. Адже по популярним хештегом пишуть і спамери, і конкуренти, які вам не потрібні.

  Адже по популярним хештегом пишуть і спамери, і конкуренти, які вам не потрібні

  В налаштуваннях фільтра ви можете вибрати користувачів з певним числом передплатників, підписок і публікацій, відсіяти неактивних за допомогою полів "дата останньої публікації" і наявності аватара. Використання стоп слів і білих слів вельми виправдано: воно дозволить вам прибрати людей з певними словами в імені і описі профілю, або ж, навпаки, взяти в роботу інстаграмеров, у яких в цих полях стоять потрібні білі слова. Так, наприклад, список стоп слів допоможе вам відсіяти інтернет-магазини і працювати тільки з профілями звичайних людей.

  Ось і все, можна ставити завдання! Або відтермінувати його на якийсь час за допомогою таймера. Користуватися ним дуже зручно, наприклад, можна виконувати замовлення або відмови вночі, коли ви спите, а ваш аккаунт при цьому буде працювати.

  Якщо ви бажаєте виконати відписку від імені свого профілю, то вас чекає приємний бонус. Крім можливості перестати читати навзамін і взаємних фоловерів, є і відписка від закритих профілів, які не прийняли і не відхилили вашу заявку в друзі. Часто такі "зависли" заявки заважають досягти ліміту 7500 чоловік в підписка.

  Часто такі зависли заявки заважають досягти ліміту 7500 чоловік в підписка

  Чому варто вибрати InstaPlus

  InstaPlus - це потужний сервіс по просуванню аккаунта в Інстаграм, який надає:

  • величезна кількість самих різних налаштувань, які допоможуть правильно вибрати для роботи цільову аудиторію;
  • простоту використання: зрозумілий інтерфейс, можливість роботи на всіх пристроях, а не тільки на комп'ютері (ви використовуєте веб-сервіс, а не встановлену програму);
  • можливість займатися просуванням відразу декількох акаунтів Інстаграм - до 5;
  • сервіс може працювати без вас: просто розплануйте завдання і отримуйте на електронну пошту звіти про роботу;
  • дотримання лімітів на швидкість підписки, наявність настійних рекомендацій по числу підписок і лайків дозволять не втратити свій аккаунт;

  величезна кількість самих різних налаштувань, які допоможуть правильно вибрати для роботи цільову аудиторію;  простоту використання: зрозумілий інтерфейс, можливість роботи на всіх пристроях, а не тільки на комп'ютері (ви використовуєте веб-сервіс, а не встановлену програму);  можливість займатися просуванням відразу декількох акаунтів Інстаграм - до 5;  сервіс може працювати без вас: просто розплануйте завдання і отримуйте на електронну пошту звіти про роботу;  дотримання лімітів на швидкість підписки, наявність настійних рекомендацій по числу підписок і лайків дозволять не втратити свій аккаунт;

  Якщо ви не розберетеся в сервісі, вам завжди допоможуть! На сайті цілодобово "чергує" консультант, готовий відповісти на всі ваші запитання. Крім цього, ви завжди можете подивитися відео уроки по роботі з сервісом, де докладно пояснено, як ставити будь-яке завдання в InstaPlus, як працювати з сервісом Findgram для складання власних списків користувачів, розглянуті основні помилки з просування в Інстаграм. Знайти ці відео уроки ви можете по засланні або ж на офіційному Ютуб-каналі InstaPlus .

  Вибираючи InstaPlus для просування свого аккаунта в Інстаграм, ви можете бути спокійні: ваш профіль в надійних руках, і скоро число ваші передплатників виросте в рази. Однак, щоб швидко набрати цільову аудиторію, добре вивчіть її. Знайте свого фоловерів в обличчя! Це допоможе вам правильно налаштувати роботу сервісу. А крім цього, подбайте про зовнішній вигляд своєї сторінки і контенті, який ви постите. Тільки тоді ви отримаєте ту віддачу, яку очікуєте!

  Або продавати в найпопулярнішій соціальній мережі?
  Інакше як же про вас дізнаються ваші потенційні передплатники і покупці?
  Що InstaPlus може запропонувати для просування в Інстаграм?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»