Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування Інстаграм, розкрутка аккаунта в Instagram, послуги в Москві

  1. Залучимо до 10 000 передплатників і клієнтів в місяць Комплексне ведення акаунтів в Instagram: від...
  2. Розкрутка в Instagram - це нові можливості для Вашого бізнесу
  3. В рамках просування, ми пропонуємо своїм клієнтам:
  4. Що включають в себе послуги з просування аккаунта в Інстаграм
  5. Вартість просування і вибір пакета
  6. Як почати співпрацю?

  Залучимо до 10 000 передплатників і клієнтів в місяць

  Комплексне ведення акаунтів в Instagram: від розміщення постів до настройки реклами в стрічці «Популярні»

  Цілодобова підтримка для бізнес-акаунтів

  У наших клієнтів щодня зростають продажі

  «Ми в ідеалі вивчили, як працюють технології просування в соціальних мережах Instagram і Facebook. Готові запропонувати свої авторські напрацювання для підвищення продажів і збільшення замовлень. Замовляйте послуги. »

  Олег Дніпровський Керівник проекту «Просування в Instagram на 100%» і ведучий ексклюзивного курсу «Як продавати через Instagram» (засновник Школи SEO) Олег Дніпровський Керівник проекту «Просування в Instagram на 100%» і ведучий ексклюзивного курсу «Як продавати через Instagram» (засновник Школи SEO).

  Сторінка «ВКонтакте» → .
  Сторінка в Instagram → .
  Сторінка на Facebook → .

  Instagram - одна з найпопулярніших соціальних мереж, яка об'єднує мільйони людей на одному майданчику. Саме тут можна знайти акаунти зірок світового мистецтва, золотої молоді і всіх, хто відноситься до категорії платоспроможних громадян. Це і стало поштовхом активного просування своїх акаунтів багатьма компаніями і корпораціями. Будучи ще недавно майданчиком для обміну фотографіями, сучасна соц. мережу стала одним з найефективніших інструментів залучення клієнтів. Зараз просування в Інстаграм - головне завдання для всіх компаній, які прагнуть збільшити продажі.

  Розкрутка в Instagram - це нові можливості для Вашого бізнесу

  Провідні корпорації розцінюють ресурс, як ексклюзивну можливість для збільшення обсягів товарообігу та розкрутки свого бізнесу. Більшість публічних людей використовують цей майданчик для свого PR, особливо актуально це для політиків, яким необхідно постійно привертати увагу до своєї особистості для побудови довірчих відносин з потенційними виборцями. Незалежно від мети створення сторінки в соц.сети без її просування неможливо буде залучити велику кількість підписантів. Тому одним із першочергових завдань будь-якого бізнес-проекту повинна бути розкрутка Instagram аккаунта.

  В рамках просування, ми пропонуємо своїм клієнтам:

  Розробку стилю і формування концепції

  Ваша компанія стане популярною і відомою завдяки унікальному стилю. У вашого бізнесу буде своя концепція розвитку. А завдяки використовуваним хештег на ваш обліковий запис в соціальній мережі завжди будуть кипіти дискусії. Все це сприятиме популяризації бренду, залучення нових передплатників, які за фактом і є потенційними споживачами пропонованого вами продукту.

  Високі показники ранжирування

  Ваша сторінка буде добре ранжируватися, як у внутрішньому, так і в зовнішньому пошуку. Це дасть можливість охопити велику цільову аудиторію, зацікавлену в просувається.

  Збільшення кількості фоловерів

  Щоденне збільшення числа передплатників дозволить вам забезпечити стабільне зростання продажів, розширити межі свого бізнесу, підвищити доходи і вийти на новий рівень. Якщо ви займаєтеся виробництвом або наданням послуг, то популярність в Інстаграм допоможе зробити вас впізнаваним гравцем на ринку.

  Високу репутацію компанії

  Хороша репутація та довіра з боку клієнтів, безліч позитивних відгуків та рекомендацій - все це стане поштовхом до зростання попиту на ваш продукт, збільшення продажів і підвищення рейтингу самої компанії. Завдяки використовуваним інструментам ваш бізнес буде активно розвиватися, і приносити прибуток.

  Що включають в себе послуги з просування аккаунта в Інстаграм

  1. Створення і оформлення сторінки в Instagram

  На першому етапі необхідно створити сторінку і оформити її, вибрати відповідний стиль, наповнити фото-контентом і грамотно прописати хештеги (вибираючи їх під тематику діяльності компанії). І вже на наступному етапі залучити аудиторію і збільшити кількість передплатників. Саме постійний потік нових фоловерів і є однією з основних задач. Завдяки постійному оновленню і додаванню нових матеріалів на аккаунт ми підвищимо його активність.

  Нашими фахівцями будуть підібрані найбільш популярні хештеги, завдяки яким люди зможуть знаходити вашу сторінку в мережі. Не секрет, що дуже часто люди пов'язують просування аккаунта в Instagram з використанням спеціальних роботів, які забезпечують вже в першу добу тисячі нових передплатників. Який сенс у такій «розкрутці»? Роботи не дадуть вам зростання продажів і не виведуть вашу компанію в лідери ринку. Ми ж гарантуємо вам живу аудиторію, яка буде зацікавлена ​​в вашому бізнесі і стане основним інструментом для його популяризації. Це дозволить вивести вашу сторінку в ТОП Інстаграм.

  2. Рекламна кампанія і пости в Інстаграм

  Ми розробимо стратегію майбутньої рекламної кампанії і підберемо спеціально для вас високоякісний фото-контент. Визначимося зі стартовими публікаціями, від яких буде залежати майбутнє просування сторінки. Одним з цікавих варіантів є проведення різних акцій, в ході яких передплатники зможуть отримати певну вигоду, наприклад, знижку або навіть подарунок.

  Величезний вплив на розкрутку сторінки в Інстаграме надають думки відомих особистостей. За певну суму можна буде залучити до реклами зірок шоу-бізнесу або політиків, щоб вони прорекламували вашу сторінку на своєму акаунті, тим самим, забезпечивши вам додаткових передплатників. На практиці - це один з ефективних методів розкрутки. Ще один варіант, який дає хороший результат - взаємні лайки. Необхідно відстежувати тих, хто відреагував на ваші публікації, і поставити лайки під його фото.

  3. Висновок сторінки в ТОП Instagram

  Це найбільш трудомісткий етап в просуванні. Багато користувачів помітили тенденцію, що потрапляючи в ТОП, вже через пару годин можна вилетіти зі списку. Ми має конкретні інструменти і алгоритми роботи, які дозволяють утримувати сторінки наших клієнтів в тренді досить тривалий проміжок часу, до тих пір, поки вони самі не розкручуються і не починають автоматично нарощувати фоловерів.

  За останній рік розробниками були внесені зміни в алгоритм виведення сторінок в ТОП. Значно посилилися санкції до тих, хто намагається штучно накручувати лайки. Багато користувачів, використовуючи «унікальні» хитрощі вилітають зі стрічки, і їх публікації можуть бачити тільки підписані на них фоловерів. Ми вивчили не тільки схеми і алгоритми роботи мережі, але виявили найбільш ефективні і працюють методи просування. Співпрацюючи з нами, ви завжди зможете залучати нових передплатників, не побоюючись бана.

  4. Активність аккаунта і стимулювання підписок

  Щоб ваша сторінка перебувала в тренді, вона повинна постійно поповнюватися новими фото. Але для залучення нової аудиторії, всі фотографії повинні бути оптимізовані хештегом. Є ряд критеріїв, які дозволяють підібрати якісні хеши і просунути публікацію в ТОП.

  Ми розробимо план заходів, які допоможуть розбудити зацікавленість користувачів до вашого аккаунту. Залежно від сфери діяльності необхідно буде періодично пропонувати зацікавленої аудиторії цікаві конкурси та заохочувальні бонуси. Якими вони будуть? Ми зможемо відповісти після аналізу та оцінки вашого бізнесу.

  Ви можете самостійно навчитися просуванню в Інстаграм, записавшись на наші курси! Детальну інформацію про те, як оформити заявку на курси, ви знайдете тут .

  Вартість просування і вибір пакета

  Включає в себе «СТАРТ» Аудит + Оптимізація аккаунта + Залучення клієнтів по географії + Залучення клієнтів по підлозі + Залучення клієнтів за хештегом і конкурентам + Залучення до 5000 передплатників в місяць + Вартість в місяць (грн.): 16 000

  Як почати співпрацю?

  Виберіть пакет і відправте заявку. Наш менеджер зв'яжеться з Вами. Ви під'їдете до нас в офіс для підписання Договору і надання доступу до аккаунту. Справите оплату послуг і ми почнемо роботу.

  * При просуванні сторінки в Інстаграм мінімальний термін підписання Договору становить 4 місяці. Це необхідний період розкрутки, який дозволить зміцнити позиції бренду, щоб потенційні клієнти змогли самостійно знаходити ваш бізнес і виробляти цільові дії.

  Який сенс у такій «розкрутці»?
  Якими вони будуть?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»