Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування консалтингових послуг

  Вітаю, дорогі друзі!

  Ні для кого не секрет, що останнім часом  консалтинг  , Консалтингові послуги користуються величезним попитом у бізнесменів, адже отримати додатковий прибуток мріє кожен з Вас Ні для кого не секрет, що останнім часом консалтинг , Консалтингові послуги користуються величезним попитом у бізнесменів, адже отримати додатковий прибуток мріє кожен з Вас.

  Сьогодні я хочу розповісти Вам про те, як відбувається просування консалтингових послуг , Які способи і прийоми застосовує бізнес консультант для того, щоб пропоновані їм послуги дійшли до Вас, бізнесменів, дійшли до кожного конкретного бізнесмена і його бізнесу.

  Просування консалтингових послуг, це комплекс заходів, здійснюваний бізнес консультантом для того, щоб бізнесмен і бізнес консультант «зустрілися», і реалізувавши консалтинговий проект вирішили конкретні проблеми бізнесмена і принесли додатковий прибуток в бізнесі.

  Перелічимо основні способи і прийоми просування консалтингових послуг.

  Створення власного сайту, це перший і найважливіший спосіб, який повинен застосовувати бізнес консультант. Будь-який клієнт, будь-який бізнесмен повинен мати цілодобовий інтернет доступ як бізнес консультанту, так і до його матеріалів. На своєму сайті бізнес консультант розміщує всі можливі способи зв'язку з ним, викладає важливу і корисну інформацію для бізнесменів, розміщує інформацію про свої послуги, що надаються, спілкується з клієнтами онлайн, проводячи консультування по телефону, скайпу або по електронній пошті, обмінюється необхідними даними ... Сайт, бізнес консультанта, в сучасному світі, це його офіс, робочий кабінет, архів і бібліотека. Ви заходите в інтернет, набираєте в пошуковому рядку потрібне питання про консалтинг або консалтингових послугах, і вибираєте з видачі те, що Вам потрібно, то, що Вас цікавить.

  Офлайнові зустрічі з бізнесменами, це теж відмінний спосіб просування консалтингових послуг бізнес консультантом. Бізнесмен може зустрітися з бізнес консультантом на семінарах, майстер класах, виставках, презентаціях товарів і послуг, круглих столах, тематичних бізнес форумах ...

  Бізнесмен може зустрітися з бізнес консультантом на семінарах, майстер класах, виставках, презентаціях товарів і послуг, круглих столах, тематичних бізнес форумах

  Прозвон консультантом баз даних. Консультант може сам зателефонувати потенційному клієнту і запропонувати свої послуги. Досягнувши попередньою домовленістю по телефону, Ви можете зустрітися і обговорити шляхи подальшої співпраці.

  Реклама в ЗМІ. Бізнес консультант повинен публікувати свої статті в газетах і журналах, виступати на радіо і телебаченні, публікуватися в електронній розсилці.

  Зовнішня реклама. Бізнес консультант може використовувати для просування своїх послуг зовнішню рекламу, в вигляді банерів, плакатів, листівок і т.д.

  Відгуки клієнтів. Консультант може публікувати на своєму сайті відгуки своїх клієнтів, або попросити колишніх клієнтів порекомендувати його своїм друзям і знайомим.

  Просування консалтингових послуг можливо здійснювати ще дуже багатьма способами і прийомами, наприклад, партнерські відносини, безкоштовне навчання, спонсорство, виступ на семінарах, інтерв'ю ...

  Друзі, користуйтеся консалтинговими послугами для досягнення великих результатів у Вашому бізнесі! Це в Ваших інтересах!

  Здоров'я всім Вам, успіхів та благополуччя!

  З повагою, Сергій Заболотний (бізнес консультант)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»