Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування малого бізнесу - SEO для підприємця, малого і середнього бізнесу

  1. 1. Правильно підбирайте ключові слова
  2. Яндекс Wordstat і Google Keyword Planner
  3. 2. Наводимо основні елементи сайту в порядок
  4. заголовок сторінки
  5. Мета-опис (Description)
  6. Заголовки і підзаголовки
  7. URL
  8. 3. Не забувайте створювати і публікуйте контент, щоб залучати посилання
  9. 4. Не забувайте про локальної оптимізації
  10. 5. Відстежуйте результати!
  11. Статистика ключових слів
  12. посилання
  13. Аналітика
  14. безперервна боротьба

  2 роки тому

  Не мені розповідати вам про те, що SEO - це великий бізнес. Індустрія пошукової оптимізації в США сьогодні оцінюється в 65 мільярдів доларів. Рейтинг в пошуковій системі здатний якісно змінити бізнес, і тому SEO сьогодні відведена головна роль в маркетингових стратегіях багатьох компаній.

  Але що робити підприємцям і малому бізнесу з обмеженими ресурсами і відсутністю окремого бюджету для пошукової оптимізації? Нижче наведені рекомендації, покликані допомогти вам.

  2 роки тому  Не мені розповідати вам про те, що SEO - це великий бізнес

  1. Правильно підбирайте ключові слова

  Перед там, як приступити до пошукової оптимізації, вам захочеться підібрати найбільш підходящі ключові слова. Вибір цільових ключових слів може здатися очевидним, однак гарне дослідження запитів може допомогти вам швидко отримати позитивний результат і відшукати найменш конкурентні області для оптимізації. На щастя існує багато інструментів здатних допомогти в цій справі.

  Яндекс Wordstat і Google Keyword Planner

  Зараз Google Keyword Planner переживає серйозні зміни, результатом яких, на жаль, стане зниження користі від цього інструменту в пошуковій оптимізації. Раніше Google Keyword Planner давав точні дані за обсягом ключових слів за минулий період часу, як в Яндекс Вордстат. Однак, оскільки це в першу чергу інструмент для контекстної реклами , Точність інформації тепер обмежується даними, що видаються в певному числовому діапазоні - наприклад, від 100 до 1000 пошуків. З цієї причини, єдиним актуальним інструментом є Яндекс Вордстат. Однак Google Keyword Planner як і раніше залишається непоганим рішенням, що допомагає зрозуміти, які ключові слова варто використовувати в оптимізації сайту на зарубіжну аудиторію, там, де пріоритетною пошуковою системою є Гугл.

  Однак Google Keyword Planner як і раніше залишається непоганим рішенням, що допомагає зрозуміти, які ключові слова варто використовувати в оптимізації сайту на зарубіжну аудиторію, там, де пріоритетною пошуковою системою є Гугл

  Для знаходження конкретних ключових слів в Google Keyword Planner або для кращого розуміння процесу використовуйте розділ, що містить добірки ключових слів, або «пошук нових ключових слів». Головним в підборі ключових слів є пошук комбінацій, що входять в часті пошукові запити, пов'язані з вашою діяльністю. При цьому комбінації не повинні бути занадто конкурентними. Також варто використовувати низькочастотні запити (так звані long-tail запити), що включають в себе більше трьох слів. Хоч такі запити зустрічаються не так вже й часто, вони, як правило, видають найбільш підходящі результати. приклад:

  • Ключова фраза: жіночий одяг
  • Низькочастотна ключова фраза: жіночий одяг 42 розміру

  2. Наводимо основні елементи сайту в порядок

  На самому базовому рівні пошукова оптимізація зводиться до двох речей: відповідність і важливість. Коли Яндекс або Google ранжує видачу, його система оцінює відповідність сторінки запиту, а також важливість сторінки і сайту. Тому варто навести свій сайт до відповідності обраним вами ключовим запитам. Найважливішим моментом є те, що пошукова система ранжирує саме сторінки, і тому кожна сторінка вашого сайту повинна містити унікальний контент і ключові слова, за якими і відбувається ранжування.

  Ключові області оптимізації:

  заголовок сторінки

  Заголовок повинен складатися з 55-70 знаків. Вам захочеться додати туди ключові слова, і це правильно, однак використовуйте різні ключові слова для заголовків кожної сторінки, щоб уникнути канібалізації.

  Мета-опис (Description)

  Сьогодні пошукові системи заявляють, що опис сторінки більше не враховується при ранжируванні, однак нижче наведено динаміку позицій ключових слів. Ми отримали ці результати після оптимізації заголовків і описів сторінок сайту однієї відомої мережі ресторанів.

  Ми отримали ці результати після оптимізації заголовків і описів сторінок сайту однієї відомої мережі ресторанів

  Висновок: ключові слова в описі і заголовках однозначно важливі.

  Мета-опис (Description) являє собою текст, що відображається під заголовком сайту в пошуковій видачі Google. Незалежно від того, чи впливає опис на ранжування, воно відіграє важливу роль в CTR (коефіцієнт КЕП). Вам потрібно переконати користувача вибрати саме ваш сайт і заманити його повідомленням, що містить ключові слова, але на все про все у вас всього лише 140-160 знаків.

  Заголовки і підзаголовки

  Оцінюючи ваш контент, пошукова система приділяє особливу увагу заголовкам і підзаголовкам на сторінці. Уявіть, що вам дали 2 секунди на те, щоб ознайомитися зі сторінкою формату А4. Сторінка містить текст, але там немає ні заголовків, ні підзаголовків. Якщо я запитаю вас, про що там написано, ви навряд чи зможете відповісти. Заголовки і підзаголовки природним чином розбивають контент на порції, зручні і для користувача, і для пошукової системи. Таким чином, заголовки і підзаголовки є важливим місцем для розміщення ключових слів.

  Найбільше значення для пошукової оптимізації має заголовок H1. Потім по порядку йдуть всі інші (H2, H3, H4 і т.д.). Однак не варто забивати сторінку заголовками типу H1 і H2. Вам слід привести сайт до відповідності запитам, тому краще використовувати один заголовок H1 на сторінку, включивши в нього пріоритетні для цієї сторінки ключові слова.

  URL

  Як і у випадку з заголовками і описом, в URL також важливо розмістити свої ключові слова. Нижче ми наводимо три приклади:

  • http://site.com/ru/tsus/category/clothing-70483/skirts-7104/N-b5aZdgm?No=0&Nrpp=20&siteId=%2F13052
  • http://www.site.ru/women/skirts/cat/?cid=2639&refine=attribute_989:6336&currentpricerange=10-455&pgesize=36
  • http://www.site.ru/sumki/klassicheskie/zhenskie/

  Третій результат чітко і ясно повідомляє як користувачу, так і пошуковій системі, про що ваша сторінка. Це підвищує ваші шанси на краще місце в пошуковій видачі.

  3. Не забувайте створювати і публікуйте контент, щоб залучати посилання

  Наведений нижче графік від HubSpot наочно демонструє важливість створення контенту для компаній, що працюють як з бізнес-клієнтами (b2b), так і з споживачами (b2c).

  Наведений нижче графік від HubSpot наочно демонструє важливість створення контенту для компаній, що працюють як з бізнес-клієнтами (b2b), так і з споживачами (b2c)

  Контент є важливою частиною успішної SEO-стратегії. З точки зору пошукової оптимізації, створення регулярного контенту означає додавання нових сторінок, що містять ключові слова, що виникають природним чином, і низькочастотні запити. Створення унікального, актуального і корисного контенту може також допомогти залучити відповідні посилання на сторінки вашого сайту.

  Кількість і, що важливіше, якість ваших посилань є основним фактором, що впливає на ранжування. Однак вкрай важливо заробляти такі посилання чесним шляхом - найкращим способом для цього буде наявність якісного контенту. Не потрібно піддаватися спокусі «зрізати шлях» і купувати посилання, оскільки в такому випадку ви будете покарані пошуковою системою, що стане лише початком проблем!

  Створюючи контент, думайте про користувача. Варто створювати унікальний, актуальний і корисний контент, що сприяє побудові довірчих відносин з цільовою аудиторією.

  4. Не забувайте про локальної оптимізації

  Складно переоцінити важливість регіональної і локальної оптимізації, якщо ви володієте магазином (справжнім, чи не онлайн-магазином) або пропонуєте специфічні послуги. У міру розвитку технологій розвивається і сторінка видачі результатів - локальна інформація відіграє у видачі все більшу і більшу роль. Пошукові системи продовжують йти по шляху «локалізації» ключових слів і, якщо можливо, завжди показують карту з результатами.

  Цей момент багато втрачають, але ж локальна оптимізація може принести вам швидкі результати в боротьбі з конкурентами.

  У роботі з локальною оптимізацією ми рекомендуємо наступне:

  • Додайте свій магазин або фірму в сервіс Google My Business і Яндекс Довідник
  • Правильно вкажіть назву, адресу та телефон вашої організації
  • Використовуйте одні і ті ж дані (назва, адреса і телефон) компанії на всіх сайтах і в усіх цитатах
  • Оптимізуйте свій сайт відповідно до локальних особливостями
  • Працюйте з сервісом Google My Business і Яндекс Довідник, додаючи корисну інформацію - години роботи, відгуки і т.д. Це потрібно для збільшення вашої присутності в пошуковій видачі.

  5. Відстежуйте результати!

  Якщо ви почнете застосовувати всі, про що говорилося вище (ти - молодець, візьміть з полиці пиріжок!), То як же ви дізнаєтеся, що спрацювало, а що ні? І знову ми повертаємося до того, що аналіз і звітність - ключові моменти успішної SEO-стратегії. Але що ж конкретно потрібно відстежувати?

  Статистика ключових слів

  Якщо вже ви взялися за цю роботу, почати варто з аналізу рейтингу цільових ключових слів, обраних вами. У цьому вам допоможуть різні інструменти, благо таких зараз є достатньо.

  посилання

  Якщо ви робите акцент на створенні і просуванні контенту, незайвим буде відслідковувати посилання, що ведуть на ваш сайт. Тут вам допоможуть наступні інструменти:

  • Open Site Explorer
  • Majestic

  Завжди слід моніторити посилання. При різкому збільшенні числа посилань, незнайомих вам, слід ретельно вивчити причини цього явища.

  Аналітика

  Якщо сайт дуже важливий для вашого бізнесу, Google Analytics і Яндекс Метрика повинні стати вашим незамінним інструментом. Це безкоштовне рішення, де ви можете переглядати звіти поведінки користувачів на вашому сайті і відслідковувати, як вони потрапили на нього. Це дуже серйозний інструмент з великою кількістю функцій, але почати можна зі наступних метрик:

  • Джерело трафіку (як вони потрапили на сайт)
  • унікальні відвідувачі
  • Час, проведений на сайті
  • Кількість переглянутих сторінок
  • показник відмови

  Незважаючи на вичерпні дані, що надаються аналітикою, у вас все одно можуть залишатися питання (наприклад, чому користувачі йдуть з сайту, ознайомившись зі змістом сторінки).

  безперервна боротьба

  У двох слова, просування сайту - це не тільки і не просто робота. Оптимізація вимагає постійної і всеосяжної активності, я ж в цій статті лише вказав на найяскравіші зірки в SEO-галактиці. Тактика і стратегія просування постійно розвиваються і змінюються, як і технології і алгоритми пошукових систем. Так чи інакше, неможливо заперечувати важливість пошуку в повсякденному житті користувачів, а також важливість впливу пошукових запитів на формування бізнес-цілей.

  Я перерахував основні моменти, які допоможуть вам у просуванні малого бізнесу в інтернеті. Якщо ви не можете цього зробити самостійно, то можете звернутися до нас і ми запропонуємо вам оптимальний варіант розвитку вашого сайту. Телефонуйте!

  Але що робити підприємцям і малому бізнесу з обмеженими ресурсами і відсутністю окремого бюджету для пошукової оптимізації?
  Com/ru/tsus/category/clothing-70483/skirts-7104/N-b5aZdgm?
  Ru/women/skirts/cat/?
  Якщо ви почнете застосовувати всі, про що говорилося вище (ти - молодець, візьміть з полиці пиріжок!), То як же ви дізнаєтеся, що спрацювало, а що ні?
  Але що ж конкретно потрібно відстежувати?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»