Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування мобільних ігор в Китаї

  Равіль Акмаєв

  За матеріалами https://www.mobvista.com/en/blog/five-essential-things-need-know-launching-game-china/

  Потрапити зі своєю мобільною грою на китайський ринок - випробування, яке під силу пройти тільки самим наполегливим і цілеспрямованим паблішер і розробникам. Незвично і важко буде з початку і до самого кінця. Однак гра (прошу вибачення за тавтологію) варта свічок, адже число користувачів мобільного інтернету в Піднебесній стрімко наближається до мільярду, а витрати китайців на покупки в мобільних іграх і e-commerce додатках вже кілька років залишаються в ТОП-3 світових рейтингів. Безсумнівно, для представників мобільної ігрової індустрії Китай - ласий шматочок, але, щоб потрапити в смартфони та планшети жителів Піднебесної, доведеться дуже сильно постаратися.
  Перша відмінність китайського мобільного ринку додатків від західного - тотальне домінування смартфонів на Android і відсутність Play Market. У Китаї не працює Facebook і Twitter, не працюють і фактично всі сервіси Google, в тому числі і магазин додатків Плей Маркет. Зате працюють понад 300 щодо великих місцевих сторі, в яких можна розмістити свій додаток або мобільну гру. Чим більша кількість китайських сторі візьмуть до себе ваше додаток, тим більший радіус дії можна буде отримати. Причому мова йде не про один-два магазинах додатків, а, як правило, про декілька десятків! З iOS-додатками все набагато простіше і традиційні - App Store практично без обмежень працює на території Китаю.
  Друга важлива особливість - локализуя гру для Китаю, недостатньо просто перекласти текст. Китай - країна зі своєю багатотисячолітньої історією і традиціями, і крок вліво - крок вправо тут може бути в корені невірно сприйнятий аудиторією. Кольори мають значення: червоний, синій і жовтий символізують для китайців вогонь, дерево і землю відповідно, а червоний колір - колір удачі. Назви додатків повинні бути трохи поетичними і образними, а оформлення елементів повинно перетинатися з китайською культурою. Наприклад, в китайській версії знаменитого платформера Subway Surfer даху будівель на догоду місцевій публіці характерно загнуті вгору і прикрашені традиційними червоними ліхтарями.

  Третій момент, один з найскладніших і непередбачуваних - отримання спеціального дозволу в держорганах Китаю. Реєстрацією та видачею ліцензій у обов'язковому порядку займається ГУПРКТ / SAPPRFT (Китайське Державне Управління у справах Печатки, Радіо, Кінематографу і Телебачення / the State Administration of Press, Publication, Radio, Film and Television of The People's Republic of China). Без цього дозволу жоден магазин додатків не зможе взяти вашу мобільну гру на розміщення. Дана міра була введена в 2016 році з метою не допустити до широкого поширення відверто неякісні або не відповідають за ідеологічними чи моральним установкам додатки. Якщо ваша гра не несе в собі ультранасілія і закликів до повалення влади, то вона має всі шанси отримати необхідну ліцензію - для казуалок і простих головоломок цей термін складає близько трьох тижнів, а для більш складних ігор термін може розтягтися до кількох місяців (зазвичай від трьох місяців і більше).
  І Android-ігри і iOS-ігри потрібно затверджувати для поширення в Китаї, однак, оскільки App Store цензурується по мінімуму в цій країні, ігри для iPhone і iPad в Піднебесній можна запускати і без отримання державної ліцензії, поки що ця лазівка ​​ще працює (по станом на середину квітня 2018 року).
  Четверте - просувати мобільний додаток доведеться виключно через місцеву медійну екосистему. Забудьте про чистому цільовому трафіку з Фейсбуку і Google AdWords. У Китаї місцевий Інтернет поділений на нерівні частки між п'ятьма корпораціями: Tencent, Toutiao, UC Browser, Baidu and Weibo.

  Tencent найбільший з цієї п'ятірки, його багатофункціональні як кібершвейцарскіе ножі месенджери-соцмережі-ігрові платформи-платіжні системи QQ і WeChat вже давно стали найпоширенішим засобом спілкування в китайському Інтернеті, замінивши собою традиційну електропошту. Саме в додатках від Tencent китайці проводять 55% інтернет-часу.
  Weibo, або ж Sina Weibo - ще одна соціальна мережа для мікроблогеров, такий собі симбіоз Facebook і Twitter.
  Baidu в Китаї замінює забанені пошуковик Google, а сервіс Baidu Tieba є величезним форумом, місцевим аналогом Reddit.
  Новинне додаток Toutiao з «розумним» підбором новин запустилось в 2012 році, але вже зараз щодня збирає по 120 млн. Користувачів, а за кількістю проведеного в додатку часу з запасом обганяє всіх своїх конкурентів.
  UC Browser від Alibaba Group спроектований спеціально під мобільні пристрої, його алгоритми дозволяють економити трафік і роблять користування Інтернетом швидким і недорогим. Цей браузер використовується найчастіше в густонаселених країнах, де частка мобільного трафіку значно вище десктопного, як, наприклад, в Китаї або Індії. На сьогоднішній день аудиторія UC Browser становить значні 400 млн. Чоловік.
  Реклама і просування мобільних додатків в Китаї можливі як за допомогою стандартних методів, через закупівлю медійної і контекстної реклами, так і через рекламні інтеграції на майданчиках лідерів думок. Популярні блогери, влогери і стримери акумулюють навколо себе величезну кількість лояльної аудиторії, яка при належній обробці передбачувано перетворюється в потенційних користувачів рекламованих додатків. Як показує практика, разумнеее всього пробувати відразу кілька каналів, і, після зіставлення витратності і конверсійних, відключати неефективні, збільшуючи фінансування ефективних і пошук альтернативних і експериментальних джерел трафіку.
  Просувати мобільні ігри та програми в Китаї - завдання складне. Qmobi з 2014 року займається мобільним маркетингом, і на даний момент є однією з декількох компаній в світі, яка успішно просувала некитайські мобільні додатки в Китаї. Якщо у Вас стоїть таке завдання - сміливо звертайтеся до нас.
  Qmobi, просування мобільних додатків .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»