Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування молодого сайту

  1. Який сайт можна вважати «молодим»?
  2. Міфи про просування молодих сайтів
  3. Просування молодих сайтів: основні принципи
  4. Підведемо підсумки

  Рано чи пізно кожному оптимізаторові доводиться просувати молодий сайт. Робота ця непроста, багата безліччю неясностей і «підводних каменів». І навіть досвідчений SEO-фахівець далеко не у всіх ситуаціях впевнений, яку стратегію для ефективного просування йому краще взяти на озброєння. У цій статті ми поділимося своїм досвідом і детально розповімо про те, як має відбуватися просування молодого сайту.

  Який сайт можна вважати «молодим»?

  Основні труднощі, що виникають при просуванні молодих проектів

  Як було відзначено на самому початку, просування молодих сайтів пов'язане з численними труднощами. Перелічимо основні з них.
  Неефективність «конвеєрних» методів оптимізації
  Перед тим як просувати молодий сайт, його внутрішню структуру необхідно ретельно опрацювати. На це може піти чимало часу, тому «конвеєрний» підхід до просування, коли SEO-спеціаліст лише у великій кількості купує посилання і практично не приділяє уваги внутрішньої оптимізації, в даному випадку не працює.
  Терміни виведення сайту в ТОП дуже важко спрогнозувати
  Просування молодого сайту сильно ускладнене тим, що Як було відзначено на самому початку, просування молодих сайтів пов'язане з численними труднощами SEO-фахівець не може імітувати стратегії просування успішних конкурентів. Замість цього йому необхідно підвищувати значимість сайту за допомогою внутрішньої оптимізації, працювати над зовнішніми і поведінковими чинниками. У кожному конкретному випадку доводиться шукати нестандартні методи, приймати неочевидні, часто інтуїтивні рішення. В результаті спрогнозувати час виведення сайту на ті чи інші позиції не представляється можливим. Це великий недолік роботи з молодими сайтами.
  Великі тимчасові витрати на просування
  Висновок з вищенаведеного пункту напрошується сам собою: просування молодого сайту може розтягнутися на дуже великий проміжок часу. У якихось випадках на це може піти 5 місяців, в якихось - ще більше. Справедливості заради відзначимо, що можна навести приклади, коли оптимізатори виводять молодий сайт в топ всього за 3 місяці. Але мова, як правило, йде про один-два конкурентних запитах, рідко більше. Необхідно розуміти, що за 3 місяці сайт просто не в змозі стати лідером своєї тематики - для цього потрібно набагато більше часу.

  Міфи про просування молодих сайтів

  У оптимизаторской середовищі існує безліч стійких міфів, що стосуються просування молодих сайтів. Всі їх наводити не будемо - розповімо лише про найбільш поширених і безглуздих.
  Міф № 1: на молоді сайти не посилаються
  Повсюдно тиражований і дуже живучий міф. Розвінчати його ще простіше. Якщо на сайті розміщена корисна і цікава для користувачів інформація, то на нього будуть посилатися в будь-якому випадку, незалежно від віку. А якщо сайт нудний і порожній, то яким би старим він не був, якісних посилань з авторитетних ресурсів йому не бачити.
  Існує безліч прикладів, коли на зовсім молодих сайтах з'являються десятки посилань, причому з усім відомих і шанованих ресурсів. Так що справа, скоріше, не в віці, а в наповненні сайту якісним і клієнтоорієнтованим контентом. А Посилальне до нього обов'язкове додасться.
  Міф № 2: будь-яка молода сайт неминуче потрапляє в «пісочницю»
  Хоча представники Яндекса наполегливо заперечують сам факт існування «пісочниці», міф цей жива й здорова протягом довгих років. Слід пам'ятати, що для пошукової системи важлива вся історія присутності ресурсу в Мережі, а не дата реєстрації домена. При ранжируванні сайту до уваги беруться всі відбуваються прецеденти. Якщо, наприклад, на щойно створений сайт буде поставлена ​​посилання з http://wikipedia.org, то ні дата реєстрації домена, ні час знаходження цієї посилання не матимуть скільки-небудь істотного значення.

  Просування молодих сайтів: основні принципи

  Так як просунути молодий сайт? Головне, що повинен засвоїти оптимізатор: щоб компенсувати молодий вік ресурсу, потрібно домогтися видатних значень інших його чинників. А для цього слід:
  - ретельно опрацювати внутрішню структуру;
  - написати «людські», продають тексти, які не переспамленние запитами;
  - перелінковивают їх таким чином, щоб посилання були корисними для користувачів і допомагали їм здійснювати покупки;
  - приділити увагу юзабіліті, зробивши сайт максимально зручним для відвідувачів.
  Привабливий дизайн - також безсумнівний бонус для просування.
  Та все це може позначитися на поведінкових факторах, яким пошукові системи сьогодні приділяють дуже велике значення.
  При роботі з посиланнями необхідно орієнтуватися не на їх вартість і тематичність майданчиків, а на природність. Всі номери повинні створюватися виключно для відвідувачів сайту і полегшувати їм процес вибору товару або отримання необхідної інформації. Головне, щоб користувачі кликали по посиланню. А вже якою вона буде - платній або безкоштовній - не настільки принципово. Успішно просуватиметься можна за допомогою і перших, і других.
  Нарощування трасту або «просування відразу»?
  Більшість оптимізаторів практикує 2 підходи до просування молодих ресурсів - нарощування трасту і так зване «просування відразу».
  При нарощуванні трасту SEO-фахівець в першу чергу збирає з авторитетних ресурсів посилання, дуже часто - без анкоров. І тільки лише після як мінімум 6 місяців оптимізатор починає працювати з біржами, закуповуючи посилання з ключовими словами в їх тексті.
  Просування відразу на увазі, що посилання з якісних майданчиків закуповуються з перших же днів просування. Ця робота триває протягом усього терміну просування. При цьому пріоритет віддається посиланнях, здатним принести ресурсу цільовий трафік. Вони можуть міститися в прес-релізах, новинах, різних тематичних статтях і т.д. Просування відразу вважається більш ефективним і займає менше часу, ніж нарощування трасту.
  Але чи просування молодого сайту грунтуватися тільки на одному підході і виключати другий? Звичайно ж ні! Нарощування трасту і процес просування не є взаємовиключними, тому їх цілком можна (і потрібно!) Поєднувати. Ніщо не заважає оптимізаторові закуповувати посилання і відразу, і на протязі всього терміну виведення сайту в топ. Так що використовувати необхідно обидва методи.
  А якщо просто купити старий домен?
  Деякі початківці SEO-фахівці впевнені, що для виведення молодого сайту на бажані позиції досить просто придбати старий домен - і тоді проблема вирішиться сама собою! Звичайно, чисто теоретично це можливо, але на практиці таких прикладів зовсім небагато. Просування молодих сайтів - дуже тонкий і складний процес, і однією лише покупкою старого домену тут ніяк не обійтися. До того ж далеко не кожен домен підходить для таких цілей. Зупинимося лише на двох найбільш очевидних моментах.
  Так як просунути молодий сайт
  - На домені повинен бути розміщений повноцінний, регулярно оновлюваний сайт з великою і при цьому позитивною історією присутності в Мережі. Звертаємо вашу увагу - не «заглушка», а саме «живий» сайт реально існуючої організації.
  - Після передачі домену на ньому деякий час повинні залишатися контактні дані колишньої компанії-власника, а також її назву та весь контент. Міняти все це необхідно поступово, протягом 2-3 місяців, а то й протягом більш тривалого терміну. Тільки в цьому випадку пошукові системи розцінять вносяться зміни як зміну контактної інформації компанії. Якщо ж все станеться дуже швидко і домен перетворитися протягом декількох днів, це майже напевно буде розцінено як перекупка з метою просування. Що, відповідно, може стати причиною накладення серйозних штрафних санкцій.
  До того ж необхідно розуміти, що знайти підходящий старий домен, що задовольняє всім вищесказаним умов, далеко не так просто, як може здатися. Вам же потрібен саме «живий» сайт реальної компанії. Але яка фірма погодиться його вам продати за невеликі гроші, та ще з усім контентом?
  Ще раз акцентуємо вашу увагу: покупка домену є абсолютно безглуздою, якщо:
  - на ньому «висіла заглушка»;
  - новий власник різко змінює на сайті контент, контактні дані та сама назва компанії, якій домен належав раніше;
  - на домені довгий час нічого не розміщувалося.

  Підведемо підсумки

  Отже, давайте узагальнимо все вищесказане у вигляді простих і зрозумілих висновків.
  - Просування молодих сайтів не може бути конвеєрним і завжди має на увазі індивідуальну роботу над кожним конкретним ресурсом.
  - При здійсненні внутрішньої оптимізації слід орієнтуватися на потреби користувачів, що в кінцевому підсумку буде позитивно впливати на поведінкові фактори.
  - Все що купуються посилання повинні приводити на ваш сайт цільових відвідувачів.
  - Вхідні сторінки ресурсу повинні строго відповідати очікуванням користувачів.
  Правила прості, але дотримуватися їх потрібно неухильно. І тоді успіх не змусить себе чекати!
  Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, то просування молодих сайтів можете замовити у Webcom Performance.

  Який сайт можна вважати «молодим»?
  Який сайт можна вважати «молодим»?
  Нарощування трасту або «просування відразу»?
  Але чи просування молодого сайту грунтуватися тільки на одному підході і виключати другий?
  А якщо просто купити старий домен?
  Але яка фірма погодиться його вам продати за невеликі гроші, та ще з усім контентом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»