Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування на Авито: оффлайн-бізнес / партнерські товари / послуги

  1. Просування на Авито - початок
  2. Авито - підготовка до роботи
  3. Авито - створення і постинг оголошень
  4. Просування на Авито в професійному варіанті
  5. резюме

  Вітаю всіх на anton-apraev.ru! Розглянемо більш професійну діяльність (просування на Авито) в рамках даної статті.

  Практика в будь-якій справі відіграє вирішальну роль тому коштувати практикуватися / діяти - рішення приходять в процесі.

  \

  Просування на Авито - початок

  Авито як найбільша дошка оголошень СНД, аудиторія якої складає 30 мільйонів чоловік ( Авито як найбільша дошка оголошень СНД, аудиторія якої складає 30 мільйонів чоловік (!) Дозволяє продати практично будь-який масштаб. Ви можете почати просування на Авито як нових, так і старих речей, рекламувати як свої власні, так і чужі (партнерські) товари, послуги, розміщувати вакансії на роботу. Серед передбачених категорій:

   1. Авто; 2. Нерухомість; 3. Робота; 4. Послуги; 5. Особисті речі; 6. Для дому та дачі; 7. Електроніка; 8. Хоббі та відпочинок; 9. Тварини; 10. Для бізнесу;

  Список дуже великий і найголовніше, більшість цих категорій дозволяють успішно здійснювати маркетинг з мінімальними вкладеннями Список дуже великий і найголовніше, більшість цих категорій дозволяють успішно здійснювати маркетинг з мінімальними вкладеннями. При бажанні ви можете підключити і платну рекламу на відібрану вами аудиторію (Авіто промо і Авито контекст яка дає відмінні результати і в той же час істотно простіше ніж яндекс-директ).

  З одного аккаунта вам можливо подати до 5000 оголошень. Кожне оголошення повинно бути унікальним і рекламувати лише 1 товар. Два однакових оголошення одного і того ж товару, але скажімо розміщені на різні міста з одного аккаунта рекламувати забороняється. Це зроблено для позбавлення від масового спаму, але в будь-якому випадку ваші оголошення завжди можна знайти через пошук через усіх регіонів Росії, тому просто варто вказувати що доставка здійснюється по всій Росії.

  Авито - підготовка до роботи

  Як і у випадку з соцмережами у нас є два шляхи для роботи і заробітку Як і у випадку з соцмережами у нас є два шляхи для роботи і заробітку. Це шлях якості або кількості. Перший шлях можливий в рамках 1 аккаунта, другий шлях зажадає від нас використання проксі (proxy) для роботи і різні браузери (або ж спеціальний софт по розміщенню оголошень на Авито).

   • Авито стежить за IP-користувачів (причому підтримує роботу тільки з більш дорогими IP-in-4), відстежує «куки» вашого бразуер - які потрібно чистити перед авторизацією іншого аккаунта, переглядає унікальність заголовків, текстів, картинок, номерів телефонів ваших оголошень (але в даному випадку 1 знак / піксель вже роблять текст / картинку унікальною), строго стежить за наявністю в оголошеннях будь-яких посилань які за правилами даної дошки заборонені. Найпростіший шлях для Авито в плані IP - на мій погляд це використовувати динамічний IP (мобільний модем або роутер). Авито не приймає ніякі інші адреси крім як IP-in-4 (дуже дорогі IP), тому при масовій роботі бажано обзавестися даними інструменти. Перевірка свого IP в конкретний момент часу можна переглянути на сайті: [link]

  https://2ip.ru/

   [/Link].В плані «куки» можна або кожен раз чистити браузер (або вести роботу з іншого браузера) перед кожною новою авторизацією, або використовувати спеціалізований софт типу Avitool де вся робота буде вестися не через браузер, а через даний софт.
   Для масової роботи звичайно краще обзавестися яким-небудь спеціалізованим софтом як вищевказаний avtiool або webposter (він многопоточен, але з Абоненське платою)
   • На 1 аккаунт робиться 1 телефонний номер. Телефонні номери отримують або через свої закуплені сім-карти, або через використання телефонних номерів з переадрісаціей на вказаний вами номер. Це необхідна частина роботи при масовому охопленні міст Росії.

  На цьому необхідна частина роботи при масовому системному охопленні закінчена. Реєструємося на Авито (якщо ви там ще не зареєстровані) або купуємо акаунти і приступаємо до роботи.

  Авито - створення і постинг оголошень

  Скажу відразу що оголошення ви можете підглядати у ваших конкурентів, потім просто рандомизировать їх для унікалізації. Проте Оголошення постить за певною схемою - типу: Скажу відразу що оголошення ви можете підглядати у ваших конкурентів, потім просто рандомизировать їх для унікалізації 1. Хороший маркетинговий заголовок (тут більше привабливості, прикметників, користі) в 50 символах.
  2. Хороша маркетингова картинка адекватна майданчика де вона розташований - живі фото товару / послуги власного виробництва та хорошої якості. При відсутності шукаємо якісні фото з google і унікалізіруем їх. При наявності водяних знаків їх можна автоматично видалити через програму Teorex Inpaint або вручну якщо вмієте через Adobe Photoshop.
  3. Вказівка ​​реальної ціни по якій продаєте товар. Люди як правило частіше спочатку дивляться на ціну і тільки потім якщо ціна для них адекватна читають вже опис.
  4. Структурно написаний текст, - вступ (вітання), характеристика товару, що закриває текст (вигоди і заклик до дії). У самому оголошенні також бажано виділяти (додавати) ключові слова за якими як ви вважаєте вас можуть знайти потенційні клієнти через Авито-пошук і через пошукову видачу Яндекса і Гугла (ключові слова знаходимо через яндекс-вордстат і гугл-АдВордса). Цим же способом можете скористатися при системному розміщенні Оцінка ефективності рекламної кампанії з різних акаунтів - попередньо виписавши всі ключові по конкретному товару.
  5. Гарний, що запам'ятовується номер стільникового телефону. Автоматизація завдань і масштабування (при декількох акаунтах) зажадає від вас робити перенаправлення одного номера на інший (так як один і той же номер телефону з 2 різних акаунтів викладати заборонено). Непогано себе зарекомендував такий сервіс віртуальних телефонів як [link] https://zadarma.com/ru/ [/ Link], або ж [link] http://sms-activate.ru/ [/ Link]

  6. Добре показали себе оголошення необхідно систематично піднімати в пошуку на Авито. Це можна зробити платно або безкоштовно, просто видаляючи старе оголошення та створюючи на його місці рандомізіроованное нове оголошення (зі зміненим фото і текстом) через кілька годин.

  Просування на Авито в професійному варіанті

  Системна робота з даної дошкою оголошень передбачає збереження всіх матеріалів, які ви розміщуєте на Авито в окремій папці з підпапки Системна робота з даної дошкою оголошень передбачає збереження всіх матеріалів, які ви розміщуєте на Авито в окремій папці з підпапки. Бажано вести exel-файли для бази ключових фраз для окремих товарів, набити руку в практиці реєстрації або покупки акаунтів з перенаправленням телефонних дзвінків, зміни ip, складання оголошень за якими телефонують люди і постійний аналіз на основі 2 показників - це число переглядів і число дзвінків.
  В ідеалі - потрібно починати з малого (1 міста), потім масштабироваться підключати інші сусідні міста, потім ще більш далекі міста поки ваша мережа не охопить всю Росію і т.д. Живучи в століття комунікацій важливо розуміти, що продаж товару неминуча при максимальних джерелах роботи з трафіком. Таких джерел багато - найбільш простим можна назвати сайт (або Лендінгем) товарів на 1 місто (область), тематична група (інтернет-магазин) в ВК, ФБ, реклама в яндекс-директ і таргетована реклама в соціальних мережах.

  1.1. Починати просування на Авито можна з партнерських програм. Якщо вам дзвонить клієнт з метою дізнатися чи є у вас товар в наявності, ви відповідаєте ствердно і просите повідомити дані клієнта для передачі їх менеджеру. Він з вами зв'яжеться і вже уточнить всі деталі по відправки товару.

  1.2. Після освоєння базових алгоритмів роботи ви завжди можете почати здійснювати і просування на Авито не тільки для себе, але і за плату за інших. Тим більше фахівці з Авито (як і по яндекс-директ) завжди затребувані. Однак на мій погляд це буде можливо в комфортному, прибутковому варіанті (де легко можна розкрити свої професійні навички і замовники після цього продовжать з вами працювати, а також залишать позитивні відгуки про вашу роботу, що буде залучати ще більше клієнтів, тільки в тому випадку, в якому ви перед цим попрактікуетесь не менше ніж 200-300 (краще 300-400) оголошеннях і бажано з різних акаунтів (2-3).

  1.3. Також можна самостійно закуповувати товар оптом у постачальників, а потім продавати його в роздріб на Авито. Грошей в цьому випадку буде 2-3-4 рази більше ніж за класичною партнерською схемою, але це розділ для окремих статей. У будь-якому випадку самостійна робота і відповіді на дзвінки (як власного товару, так і партнерських) все ж як вважаю варто спочатку спробувати самому і краще починати з найближчих до вас міст, а вже після успішних продажів можна масштабувати і делегувати ці процеси.

  Ну і звичайно Авито лише інструмент для успішних продажів Ну і звичайно Авито лише інструмент для успішних продажів. Важливо при роботі з нею не страждати перфекционизмом. На нього нерідко витрачатися 80-90% зусиль, які часто ніхто не оцінює належним чином і за великим рахунком нікому не потрібні. Намагайтеся використовувати правило Парето 20 | 80, де 20% часу включають в себе 80% виконаних справ (і так і потрібно робити!), Інші 80% часу це або перфекціонізм, або страждання х * н * й, або щось інше, але у всякому разі ніякого відношення до оперативної і успішної діяльності не мають.

  резюме

  Просування на Авито / на інших дошках оголошень типу OLX (для України, Білорусії, Казахстану), IRR (з рук в руки) своїх / партнерських товарів / послуг це ефективне і просте напрямки здатне впливати на велику цільову аудиторію. Бажаю успіхів і удачі на anton-apraev.ru!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»