Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування по кар'єрних сходах в компанії, в якій ви працюєте

  1. відгук

  У сьогоднішній неспокійною економіці як ніколи важливо розуміти основоположні принципи розвитку своєї кар'єри. На тлі прискорення науково-технічного прогресу і наслідків глобалізації професії можуть змінюватися або зовсім зникати. Застосовуючи перевірені часом принципи, ви будете перебувати в більш вихідному положенні і зможете допомогти досягти успіху як собі, так і своїй компанії:

  Розробіть п'ятирічний план

  Запишіть, де б ви хотіли опинитися через п'ять років. Цей план може включати найменування посад, які вам цікаві, місця, де ви хотіли б жити, компанії, в яких ви хотіли б працювати і так далі. Плани розвитку кар'єри дають вам можливість визначити кроки, необхідні для того, щоб досягти своїх цілей і знайти людей, які вам з цим допоможуть. Ваш план може також включати фразу, в якій буде висловлено те, що про вас думатимуть люди, почувши ваше ім'я. Дивіться на неї, як на ваш власний «бренд», щось, що говорить про те, якою людиною ви хочете стати-ваш професійний образ. розробити план розвитку кар'єри вам допоможуть викладаються в центрі зайнятості принципи. Скласти свій план і стежити за успіхами ви також можете, увійшовши в систему , На сайті www.ldsjobs.org.

  Визначте, хто може стати вашим консультантом і наставником

  Люди не можуть досягти всіх своїх цілей без допомоги інших. Вивчаючи свій план, подумайте, хто може проконсультувати вас і хто може допомогти вам зорієнтуватися як в самій компанії, так і за її межами. Розмірковуючи про те, хто може стати вашим консультантом , Шукайте тих, хто вже досяг успіху і кому ви довіряєте. Ці люди розкажуть вам про підводні камені і познайомлять вас з тими, хто зможе вам допомогти. На додаток до цього знайдіть людину, що займає більш високу посаду, ніж ваша, спостерігайте за тим, що він робить і просите у нього поради. Більшість людей готові допомогти. Все, що вам потрібно, - це попросити їх про це і розповісти, як вони можуть це зробити.

  Розвивайте здібності

  З огляду на той факт, що сучасний світ швидко змінюється, вам потрібно стежити за тим, в який бік змінюється ваша професія і чи спостерігається в ній будь-які нові тенденції. Ці зміни допоможуть вам зрозуміти, які нові навички потрібно розвивати. Багато великі компанії і навіть деякі маленькі усвідомлюють, що повинні допомагати своїм співробітникам розвивати нові навички, щоб ті могли залишатися конкурентоспроможними. Проявіть ініціативу і запитайте свого менеджера або керівника, які грядуть зміни, що ви можете зробити, щоб до них підготуватися, і які існують можливості підвищення кваліфікації. Це також вдалий час запитати своїх консультантів і наставників, чи є у них будь-які рекомендації.

  Будьте чудовим працівником

  Можна говорити про стратегію розвитку цілий день, але якщо ви не в змозі домогтися гарних результатів у своїй нинішній посаді, вас не порекомендують для підвищення. Роботодавці хочуть, щоб їхні працівники були оперативними, уважними до членів своєї команди, продуктивними і винахідливими. Чи знайомі ви з цілями компанії, в якій працюєте? Чи знаєте ви, за що цінують вашого начальника? Знайдіть час для того, щоб дізнатися, як ви можете сприяти досягненню цих цілей.

  Запропонуйте свою кандидатуру на виконання спеціальних проектів

  Якщо у вас є можливість запропонувати свою кандидатуру на виконання спеціальних проектів, зробіть це. Таким чином ви зможете продемонструвати свою ініціативність, знайти нові навички і попрацювати з тими, з ким в іншому випадку ви ніколи б не познайомилися.

  Вчіться спілкуватися

  Ефективна комунікація - один з найбільш важливих навичок у бізнесі. Більшість людей вважають, що вміють прекрасно спілкуватися, але в реальності багато хто з нас не так в цьому гарні, як могли б бути. Наприклад, приділяєте ви час на підготовку до зустрічей або ж імпровізіруете? Комунікація являє собою набагато більше, ніж просто поділитися думкою або підготувати презентацію. Це здатність в короткій формі розповісти про якійсь ідеї і досягти певної мети. Найкращі керівники вміють ясно викладати свої думки. Приділіть час на те, щоб дізнатися, що ж із себе представляє ефективна комунікація.

  Отримуйте користь з конструктивних відгуків

  Отримувані відгуки, навіть якщо це відбувається і не в конструктивній манері, - це подарунок. У нас у всіх є слабкості, і ми повинні цінувати те, що про нас говорять інші. Коли з вами діляться відкликанням, запишіть його і не включайте захисну реакцію. Найбільш важливий навик, який ви повинні застосовувати в таких випадках, - це навик слухати. Висловіть подяку за відгук і проаналізуйте його. Після того як ви над ним подумайте, якщо у вас будуть питання, підійдіть до цієї людини і будьте готові їх задати, а також отримати на них відповіді. Використовуйте цей відгук, щоб розвиватися.

  Ефективно розпоряджайтесь своїм часом

  Навик управління часом допоможе вам просунутися по кар'єрних сходах в будь-якій організації. Від вас вимагається бути дисциплінованим і знати, коли потрібно ввічливо відповісти: «Вибачте, зараз я не можу». По цій темі існує безліч книг і рекомендацій, які допоможуть вам навчитися цьому навику, якщо ви виділите на цей час.

  Ведіть записи своїх досягнень

  Створіть документ, де ви могли б вести записи всіх своїх досягнень (як на роботі, так і поза нею). Цю інформацію потім слід переглядати під час щорічного огляду і включати в резюме . Щоб дізнатися, як ще можна використовувати подібну інформацію, прочитайте про заготовки, що відображають сильні сторони . Якщо у вас є список вражаючих заготовок, що відображають сильні сторони, ви зможете ділитися з іншими тим, як ви можете принести їм користь.

  Допомагайте людям з їх кар'єрою і діліться своїм досвідом. Допомагайте їм встановлювати зв'язки, надихайте їх і хваліть їх за внесений вклад.

  Пам'ятайте, ніхто не буде планувати вашу кар'єру за вас. Цікаво те, що, коли ви намагаєтеся рости і розвиватися, ви можете намітити курс і просуватися вперед, знаючи, що ви зробили все, що в ваших силах, і, якщо що, вам завжди допоможуть.

  відгук

  Чи було це корисно?

  Чи знайомі ви з цілями компанії, в якій працюєте?
  Чи знаєте ви, за що цінують вашого начальника?
  Наприклад, приділяєте ви час на підготовку до зустрічей або ж імпровізіруете?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»