Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування, розкрутка публічної сторінки (паблік) вконтакте

  1. Деякі важливі поради при просуванні публічної сторінки вконтакте

  Від того як Ви будете рекламувати публічну сторінку, які матеріали будете використовувати, які фішки будете застосовувати буде залежати Ваш особистий час, Ваші витрати і який дохід Ви зможете отримати.

  Основний секрет просування публічної сторінки (паблік) Вконтакте - це реклама постами з божевільним і божевільним змістом. Такі пости називаються вірусними. Іншими словами, це пости з цінною та корисною інформацією, яка буде цікава більшості людей.

  Існує рівно 5 найактуальніших і робочих типів вірусних постів:

  • поради на кожен день;
  • списки книг;
  • цікаві історії і притчі;
  • різні списки фільмів;
  • пости присвячені різним святам (день закоханих, новий рік, 8 березня і т.д.).

  Вірусні пости в разі правильної їх публікації можуть приводити на Ваш паблік навіть по 100 тис. І більше унікальних відвідувачів. Не кажучи вже про те, скільки лайків, репоста і передплатників можуть принести вірусні пости. На своєму досвіді скажу, що 100 тис унікальних відвідувачів, які прийшли на Вашу публічну сторінку конвертуються в передплатники в пропорції 1:10, тобто в середньому - 100 тис відвідувачів конвертуються в 10 тис. Передплатників. Багато це чи мало? На підставі досвіду своїх колег можу сказати, що вже при 50 тис. Передплатників на публічній сторінці вконтакте можна заробляти хороші гроші.

  Вірусні пости, звичайно, можна вже знаходити в хороших розкручених паблік, але краще їх шукати самому не вконтакте, а на сторонніх ресурсах, типу «поради на кожен день», «фільми» і т.д. З якісного, унікального вірусного поста Ви зберете набагато більше передплатників, ніж з заїждженої в vkontakte.

  Отже, створюється свій унікальний рекламний пост і закріплюється на стіні і в шапці свого паблік. Як це зробити? Та дуже просто. Щоб це зробити потрібно натиснути на «час посту» (малюнок 1) і далі на «закріпити» (малюнок 2).

  Малюнок 1. Закріпити пост - дата публікації (виділено червоним)

  Малюнок 2. Закріплення поста

  І після цього Ваш пост з'явиться вгорі Вашої публічної сторінки над самою стіною. І якщо в подальшому Ви будете розміщувати пости, то Ваш закріплений так і буде розташовуватися в самому верху. Будь-пост через який ви обрали для реклами свій паблік потрібно обов'язково закріплювати в шапці.

  Наступний крок - потрібно домовлятися з адміністраторами вже розкручених спільноти про розміщення Вашої реклами в їх паблік. Потрібно дізнаватися ціни і умови розміщення. Рекламу найкраще замовляти з понеділка по четвер - в ці дні найкращий трафік. Що стосується часу, то це Діапазони з 9.00 до 11.00 і 21.00 до 23.00. Після того, як Ви домовилися з адміністратором про розміщення, то Ви йому даєте той самий пост, який закріпили в шапці своїй публічній сторінки. Але даєте йому не повний пост, а частина поста з гіперпосиланням. Ви напевно вже не раз натикалися на пости, які обриваються на самому цікавому, але в той же час в них є посилання, перейшовши по якій можна прочитати весь текст. Створюється посилання за наступною схемою:

  [Адреса Вашої публічної сторінки (та частина яка йде після vk.com/)|Текст, який буде відображатися у вигляді посилання].

  Наприклад, так - [prodvizhenie_sajtov_seowind | Читати запис повністю тут]. Далі потрібно вмонтувати дане посилання в рекламний пост, який і будемо розсилати адміністраторам паблік, груп і т.д. Робиться це в такий спосіб: якщо у Вашому паблік закріплена якась історія, то потрібно її обірвати на самому цікавому і вставити далі гіперпосилання. Передплатники паблік в якому Ви замовте рекламу, переходячи по ній будуть потрапляти в Вашу публічну сторінку, читати пост повністю і підписуватися. Тому ми і закріпили пост в шапці, щоб користувачі перейшовши за посиланням, потрапляючи на паблік, що не прокручували його в низ, а в самому видному місці бачили і могли прочитати. У тому випадку, якщо Ви дасте рекламу в якомусь сторонньому паблік, але при цьому забудете закріпити посаду в шапці своїй публічній сторінки, то конверсія знизиться в рази.

  У разі використання для реклами різних списків книг, фільмів, рад на кожен день, тоді надходити потрібно іншим чином. На відміну від історій і притч, де гіперпосилання може знаходиться в абсолютно будь-якому місці (головне, щоб це місце було з інтригою), в списках книг, фільмів і рад на кожен день важливо, щоб ця посилання була видна відразу. Вконтакте так влаштований, що якщо пост довгий, то вся інформація може не показуватися, а щоб його подивитися повністю потрібно натиснути, відповідно, на посилання «Показати повністю». Тому при використанні для розкрутки публічної сторінки вконтакте різних списків намагайтеся, щоб Ваша гіперпосилання була видна відразу. Таку гіперпосилання можна назвати, наприклад, так «Відкрити весь список», «Дивитися далі тут» або «Відкрити повний список».

  Деякі важливі поради при просуванні публічної сторінки вконтакте

  • Важливо !!! Ніколи не намагайтеся видати стандартну посилання Вконтакте «Показати повністю» за свою гіперпосилання. Адміністрація Вконтакте бореться з цим моментом, так як дана посилання може вводити людей в оману. А такого допускати не можна.
  • Найголовніше правило успішної розкрутки Вашого паблік - ніколи не замовляйте репоста, а завжди давати пости з гіперпосиланням. Якщо Ви будете рекламуватися репоста, то більшість людей буде натискати на «мені подобається», але не заходитимуть саме в Ваш паблік. Адже навіщо це робити, якщо вони і так прочитали весь пост цілком.
  • Наскільки вдало Ви склали свій пост, можна перевірити проаналізувавши для цього статистику публічної сторінки. Потрібно дивитися на найперший графік, а саме подивитися скільки унікальних відвідувачів прийшло з даного поста. Потім подивіться на графік «Учасники», щоб оцінити скільки нових людей підписалося на Ваш паблік. Нагадую, що кількість нових передплатників має бути не менше 10% від кількості унікальних відвідувачів, які Ви бачите в першому графіку. 8-9% також допустимо, але якщо буде нижче, то справа або в самому рекламному пості, або в контенті, яким наповнена Ваша публічна сторінка. Важливо стежити за якістю контенту!

  Багато це чи мало?
  Як це зробити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»