Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайтів по Україні

  1. Просувати сайти на Україні потрібно інакше
  2. Що потрібно знати про SEO-просуванні по Україні?
  3. Чи варто російської компанії братися за просування сайту в Києві?

  Інтернет стирає кордони, і немає нічого неможливого в тому, щоб займатися просуванням сайтів в іншій країні. Досить зрозуміти специфіку SEO в іншій державі і можна починати роботу. У випадку з Україною відмінностей не так багато, але вони є, тому без їх розуміння домогтися успіху в просуванні буде неможливо.

  У випадку з Україною відмінностей не так багато, але вони є, тому без їх розуміння домогтися успіху в просуванні буде неможливо

  Просувати сайти на Україні потрібно інакше

  Основна відмінність полягає в тому, що велика частина текстів для сайтів написана російською мовою, а значить, пошукові системи не відрізняють їх від російських. Це призводить до непотрібної конкуренції за місце у видачі та необхідності велику увагу приділяти геопривязку.

  Друга особливість - вибір пошукової системи, на яку варто орієнтуватися при просуванні по Україні. За даними statcounter.com, Google користуються майже 90% українців. Так що SEO-просування варто вести саме під цю пошукову систему.

  Так що SEO-просування варто вести саме під цю пошукову систему

  Що потрібно знати про SEO-просуванні по Україні?

  Загальні методи розкрутки сайтів для різних пошукових систем не мають кардинальних відмінностей один від одного. Проте всім, хто вирішить зайнятися SEO-просуванням по Україні, потрібно знати ряд нюансів.

  • Пам'ятайте про «Фреде».

   З березня 2017 року Google діє алгоритм Fred, який карає ресурси, орієнтовані виключно на отримання доходу. Це сайти з неякісним контентом і заплутаним інтерфейсом, але при цьому великою кількістю реклами. Під санкції «Фреда» можна потрапити також за агресивну рекламу (наприклад, спливаючі вікна, які заважають перегляду контенту).

  • Ретельніше аналізуйте конкурентів.

   При просуванні по Україні потрібно більше уваги приділяти аналізу конкурентів, причому не тільки за ключовими словами. Щоб утриматися в ТОПі, доведеться враховувати якомога більше факторів. Причому проводити такий аналіз потрібно регулярно.

  • Прагніть на перше місце.

   Google все активніше розвиває голосовий пошук. Це означає, що максимальний трафік отримуватимуть тільки перші місця у видачі, які запропонує Google Assistant. Отже, потрібно ретельніше опрацьовувати семантичне ядро ​​і приділяти особливу увагу посадковим сторінкам.

  • Заведіть регіональний домен.

   Якщо Ви хочете позначити «національність» свого ресурсу, він повинен мати ім'я виду website.ua. Не зайвим буде вказати і точнішу регіональну приналежність. Наприклад, просування в Києві буде простіше виконати для ресурсів з доменним ім'ям виду site.kiev.ua, а в Ялті - site.yalta.ua.

  • Найчастіше згадуйте регіон, в якому знаходиться компанія.

   Це важливо, щоб пошукова система могла визначити регіональну приналежність сайту, навіть якщо він знаходиться, наприклад, в доменній зоні .com. Українці звикли шукати інформацію із зазначенням географічної прив'язки (наприклад, «просування сайту в Києві»). Отже, при SEO-оптимізації пишіть тексти так, щоб регіон згадувався в title, в заголовках і на сторінках.

  • Враховуйте двомовність.

   Бажано, щоб у сайту було дві версії: російською та українською мовами. Завдяки цьому просування можна вести одночасно в двох напрямках, охоплюючи більше користувачів. Цей нюанс потрібно пам'ятати при роботі з SEO-посиланнями: у провідних на російську версію повинні бути російські анкор, а в другому випадку - українські. Справа в тому, що пошук ведеться одночасно на всіх мовах, і якщо користувач введе ключове слово на одній мові, то система видасть йому результати ще і на другому. Таким чином можна отримати у видачі відразу два посилання на Ваш ресурс.

  • Вибирайте національний хостинг.

   Просування буде простіше, якщо ресурс буде знаходитися на серверах, розташованих на Україні. Це забезпечить більшу швидкість роботи сайту, а значить, позитивний вплив поведінкових факторів. Також національний хостинг дасть геопривязку по IP-адресою.

  Чи варто російської компанії братися за просування сайту в Києві?

  Очевидно, що SEO-просування по Україні цілком можуть виконувати і російські компанії. Кардинальних відмінностей в процесі розкрутки немає, а ті невеликі особливості, які ми згадали, цілком можна освоїти.

  Не варто шукати підрядників в Києві або, скажімо, Львові, а краще впоратися своїми силами. Можете сміливо братися за просування сайтів по Україні!

  Чи варто російської компанії братися за просування сайту в Києві?
  Що потрібно знати про SEO-просуванні по Україні?
  Чи варто російської компанії братися за просування сайту в Києві?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»