Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайтів послуг: «SEO не працює» або неправильно працюємо

  1. Особливості сайтів послуг
  2. Що важливо при просуванні сайту послуг
  3. замість висновку

  У попередній статті ми писали про особливості SEO сайтів-каталогів. Цього разу розглянемо другий тип сайтів - сайти послуг. У чому їх особливості, а також відмінності в SEO читайте далі.

  Особливості сайтів послуг

  Особливості сайтів послуг

  1. Мінімум посадочних сторінок під SEO

  На відміну від інтернет-магазинів, сайти послуг мають обмежене, можна сказати, мінімальна кількість сторінок, які використовуються для просування сайту під комерційні запити.

  2. Вузька семантика і пріоритет високочастотних запитів

  Специфіка попиту по послугах така, що за деякими тематиками 5-10 високочастотних запитів (ВЧ) забезпечують 90% усього комерційного попиту. Якщо по товарах багато загальні високочастотні запити не володіють високою конверсією, то для послуг ці запити є основними, за якими шукають ту чи іншу послугу.

  У багатьох компаній є свої спеціалізовані пропозиції, назви послуг. Але їх не шукають через пошук. Спочатку запитується високочастотний запит по тематиці, далі вже користувач фільтрує компанії за певними критеріями.

  3. Перегріта конкуренція

  Семантика і кількість сторінок обмежена, а кількість компаній в тематиках послуг (медицина, логістика, юриспруденція, банки і тд.) Позамежне. Виникає величезна конкуренція в пошуку за запитами.

  4.Мінімальний трафік по середньо і низькочастотних запитах

  Сайтам послуг, в залежності від тематики, також може бути корисний трафік по нішевим вузькоспеціалізованим запитам, вони мають високу конверсією. Тому роботи з розвитку структури і аналізу попиту для такого типу сайтів також доречні. Але обсяг загального трафіку по цих запитах буде додатковим, але ніяк не визначальним як це може бути в інтернет-магазинах . Є винятки, але ми говоримо про загальну спрямованість структури попиту по послугах.

  Що важливо при просуванні сайту послуг

  Що важливо при просуванні сайту послуг

  1. Авторитетність компанії і якість сайту

  Для сайту послуг, перш за все, важливі результати по високочастотним запитам, загальним запитам по послугах. Вони визначають ефективність SEO-каналу, кількість заявок / продажу з сайту, все інше є доповненням, якщо ми говоримо про сайтах середнього і великого бізнесу.

  На ранжування по ВЧ впливає ні скільки внутрішня оптимізація (метатеги, тексти, перелінковка) - на більшості сайтів за тематиками це однотипні сторінки і оптимізація, якісно виділитися тут складно. Скільки сама популярність і згадувань компанії, а також якість та інформативність сайту. Популярність впливає на частку прямого і брендованого трафіку, авторитетність і якість сайту - на поведінкові фактори. За інших рівних умов дані показники і фактори є визначальними при ранжируванні.

  Для інтернет-магазинів авторитетність і якість сайту також багато значить, але для них трафік по ВЧ не першорядне, багато чого можна домогтися шляхом роботи з внутрішньою оптимізацією і структурою каталогу.

  2. Роботи по внутрішній і технічної оптимізації сайту є базовими, але не визначальними результат

  Внутрішня і технічна оптимізація - це фундамент для досягнення результатів по SEO. Роботи дозволяють оптимізувати сторінки під пошукові запити, скорегувати структуру сайту для користувачів і пошукових роботів, підказати пошуковикам, що сторінка релевантна того чи іншого набору запитів. Окремо настройка індексації та регіональності, поліпшення перелинковки, усунення технічних помилок - це також найважливіші елементи даних робіт. Вони важливі і необхідні, але досягати ТОП по ВЧ тільки цими роботами не представляється можливим. Є поодинокі винятки, але це не правила. (Прим. - тут ми говоримо про просування сайтів послуг в конкурентних тематиках по Москві і Санкт-Петербургу. У регіонах може бути інша ситуація, конкуренція на порядок може бути нижче і ефективність базових SEO-робіт вище)

  3. Необхідність проведення робіт з комплексного маркетингу

  Виділитися і відбудуватися від конкурентів шляхом внутрішньої оптимізації сайтів послуг практично неможливо. Тому щоб досягати результатів в SEO необхідно проводити роботи, які можуть вплинути на авторитетність і якість сайту. Для їх проведення потрібно підключати фахівців з дизайну, контенту, маркетингу і програмінг. Ці роботи виражені в поліпшенні релевантності цільових сторінок, PR-розміщення, краудмаркетінге, професійному контентному розвитку.

  Тут потрібно відзначити - щоб ці роботи були ефективними і приносили реальну користь, важлива активність і допомогу клієнта з експертизи і доопрацюванням матеріалів.

  4. Разові / періодичні роботи як оптимальний варіант співпраці з SEO

  Виходячи з інформації викладеної вище, можна зробити висновок, що немає необхідності в постійній абонентській платі з просування сайтів послуг. Тут важливо підключати SEO-фахівців на первинну оптимізацію, термін її зазвичай 1-3 місяці в залежності від тематики та специфіки сайту. Далі, якщо говорити саме про SEO, рекомендується проводити повторні роботи один раз в 3-6 місяців знову ж залежно від сайту, кількості посадкових сторінок, періодичності оновлень на сайті. За повторним робіт досить 1 місяця.

  Звичайно, варто залучати SEO-фахівців і по роботах з комплексного маркетингу. Вони володіють достатньою експертизою в пошуку тематичних майданчиків, форматах розміщення, юзабіліті і контентному розвитку. Але тут важлива стратегія робіт, і оплата повинна формуватися не як стандартна абонентська плата за SEO, а як оплата за роботи по комплексному маркетингу. Таким чином, досягається прозорість робіт і ціноутворення, простежується стратегія розвитку сайтів і клієнт стає не обтяжений постійним платежем по SEO. Це вигідно для обох сторін.

  замість висновку

  Сайти послуг найбільш складно піддається для SEO-просуванню ресурси. «SEO не працює» найчастіше саме для таких ресурсів. Функціонала тільки SEO-фахівця тут недостатньо, важливо підключення фахівців з суміжних галузей і залученість керівника / маркетолога компанії в процес робіт.

  Для співпраці між клієнтом і агентством важлива стратегія і поетапність, поділ SEO та робіт з комплексного маркетингу. Тільки тоді фразу «SEO не працює» ми будемо чути набагато рідше, покращиться прозорість взаємодії і цін, підвищиться довіра до SEO. Ну а поки внутрішня оптимізація сайту послуг буде проводитись роками, «додатково оптимізуючи» 20 посадочних сторінок і файл robots.txt місяцями, ще додаючи в місяць по дві рерайт-статті в розділ «Статті», тоді фразу «SEO не працює» ми будемо чути часто, і з нею буде складно посперечатися.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»