Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайтів: SEO, SEM і SMO

  Існує поняття просування сайтів. Суть, зміст і визначення, що це таке неоднозначно, як і багатьох загальних понять. Коротко можна сказати так: без просування на сайт ніхто не прийде, крім ваших знайомих. Просування сайтів використовується при роботі на дому в Інтернеті. Це один із способів заробітку в Інтернеті.

  Це один із способів заробітку в Інтернеті

  SEO Search Engine Optimization. Оптимізація пошукової машини, точніше, пов'язана з пошуковими машинами. Необхідність просування пов'язана з неймовірно великою кількістю сайтів. В Інтернеті в кінці 2009 року налічувалося приблизно 238 мільйонів сайтів. Природно, що впоратися з такою кількістю сайтів можуть тільки пошукові роботи. Вони вчаться оцінювати кожен сайт. Тому вебмастерам доводиться пристосовуватися в цій ситуації і знаходити спільну мову з роботами, точніше ботами.

  Так ось SEO на увазі просування сайту шляхом свого роду спілкування з цими ботами пошукових машин. Надання їм інформації про те, кому, по яких запитах даний сайт може бути цікавий людям. SEO часто просто називають оптимізацією. Таким чином, SEO, це зовнішня і внутрішня оптимізація сайту.

  Але крім цієї чисто електронної оптимізації існують і користуються все більшою популярністю інші методу. Так само, як на допомогу звичайній рекламі прийшов вірусний маркетинг, так і в Інтернеті на допомогу SEO прийшло SMO. Це віртуальний вірусний маркетинг. Взагалі кажучи, він використовується для просування політичних фігур і різних інших цілей. Але нас цікавить тільки заробіток в Інтернеті.
  SMO Social Media Optimization, Оптимізація Соціальних носіїв. По-іншому називають Соціальне SEO. Ще одна назва SMM, Social Media Marketing. Тобто SEO, це одна річ, сама по собі. А SMO інша. Це теж SEO, але соціальне, і існує незалежно від просто SEO. Цей метод має на увазі використання соціальних, громадських носіїв інформації, до яких відносяться RSS feeds, різні підписки, новини, соціальні закладки і тому подібні відносно нові способи поширення інформації. Інший напрямок блоги, соціальні мережі і так далі.

  Інший напрямок блоги, соціальні мережі і так далі

  Загалом, безліч відносно чесних способів реклами, доставки інформації населенню. SMO, це оптимізація не через пошукові машини, а орієнтована на вплив на людей. Просування в соціальних мережах, наприклад розкрутка групи вк .

  Нарешті, SEM, Search Engine Marketing включає звичайне SEO, без нього ніяк, плюс дача платних оголошень про сайті, отримання відвідувачів на сайт через контекстну рекламу і отримання відвідувачів за допомогою платного підвищення позиції свого сайту безпосередньо через пошуковики. Тобто, простіше кажучи, покупка відвідувачів.

  Ну звичайно, в нашій країні найбільшою популярністю користується SMO. Різноманітні форми вірусного, мікробного та іншого паразитичного просування сайту.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»