Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту через зовнішні посилання на сайт ~ Просування сайтів. SEO оптимізація.

  Нарощування маси є основою зовнішньої оптимізації web-ресурсу, але покупка зовнішніх посилань - вельми витратний захід. Оскільки далеко не у кожного є вільні кошти на платну розкрутку сайту, багато розробників шукають безкоштовні способи отримання посилань на свій сайт.
  Хтось скаже, що розкрутити сайт абсолютно безкоштовно неможливо, особливо якщо мова стосується посилань, але насправді наростити кількість посилань безкоштовно цілком реально. Однак варто розуміти, що пошук безкоштовних посилань буде більш витратним за часом і нервам і менш ефективним в порівнянні зі звичайною купівлею посилань. Зате таке просування не зажадає від вас фінансових вкладень. Замовити просування сайтів в Казахстані

  Спосіб №1 - Обмін посиланнями або статтями з сайтами аналогічного профілю

  Високу ефективність обмін посиланнями і контентом характеризувався кілька років тому, але і сьогодні цей метод просування сайтів працює на ура. Щоб від обміну посиланнями та статтями було більше користі, рекомендується ретельно підбирати донорів: враховувати вік сайтів, їх рейтинг в пошукових системах і тематику.

  Коли в обмін на безкоштовне розміщення вашого посилання ви пропонуєте чужому сайту свою SEO-оптимізовану статтю, гарненько опрацювати її текст. Якщо ви розміщуєте у себе чужу статтю, також будьте уважні до її якості.

  Спосіб №2 - Створення профілів на різних форумах
  На більшості тематичних форумів при реєстрації нового профілю дозволяється додати посилання на власний сайт. Поспішаємо попередити: як правило, сторінки з акаунтами не підлягають індексації, тому користі від посилання буде мало. Щоб не витрачати час даремно, пошукайте форуми, на яких сторінки з профілями дозволені до індексації.
  Реєструйтеся тільки на популярних форумах з хорошим двигуном і високою активністю. Обов'язкова умова: тематика форуму повинна відповідати тематиці вашого сайту або хоча б частково стикатися з нею.
  Щоб підвищити шанси на індексацію сторінки з профілем (і вашої посиланням), створіть видимість реального і активного користувача: додайте власне фото на «аватарку», заповніть всі запропоновані графи, залиште на форумі кілька унікальних коментарів.

  Спосіб №3 - Підпис на форумах
  На багатьох форумах додана функція підпису. Зазвичай користувачі додають в підпис свій девіз або якусь відому фразу, а ви можете вставити туди посилання на свій сайт з коротким і цікавим описом діяльності ресурсу.
  На більшості форумів підписи навмисно закриті від індексації за допомогою спеціальних тегів. В цьому випадку користь від підпису все одно буде: ви можете отримати додаткові переходи на ваш сайт.
  Підписи на форумах не належать до найбільш ефективних способів просування сайту, але вони дозволяють додати посилальної масі більш природний вигляд.

  Спосіб №4 - Сервіси закладок
  Сервіси закладок, як і підписи на форумах, не є потужним інструментом для нарощування посилальної маси, але дозволяють домогтися максимально природного вигляду зовнішньої посилальної маси.
  Років 10 назад з закладок можна було отримувати непоганий додатковий трафік, але сьогодні пошукові роботи виключають більшість сервісів закладок з індексу, та й самі закладки затребувані далеко не у всіх користувачів.
  Важливо: потрапити в закладки ви можете лише в тому випадку, якщо ваш сайт буде настільки цікавий і корисний користувачам, що вони захочуть зберегти посилання.

  Спосіб №5 - Спілкування в блогах
  Спілкуючись на тематичних форумах, ви практично завжди маєте можливість прикріплювати до своїх коментарів посилання на власний сайт. З таких записів можна отримувати додатковий трафік. При цьому в більшості блогів коментарі приховані від індексації, тому не можуть передавати вагу. Однак ви можете пошукати блоги, в яких індексація відкрита.

  Спосіб №6 - Записи в гостьових книгах
  Далеко не на всіх сайтах впроваджені гостьові книги, але там, де вони є, до основного тексту зазвичай дозволяється прикріплювати посилання на власний сайт. Записи в гостьових книгах - це не дуже ефективний і досить трудомісткий спосіб отримати посилання на сайт безкоштовно, проте в безкоштовному просуванні легких шляхів не буває.
  Знайти гостьові книги можна в пошуковику.

  Спосіб №7 - Каталоги сайтів
  На початку поточного століття присутність сайту в каталогах сприятливо позначалося на тИЦ (тематичний індекс цитування) і просуванні ресурсу, але сьогодні цей метод втратив свою ефективність.
  Однак реєстрація сайту в каталогах має сенс, оскільки дозволяє урізноманітнити кількість посилань. Попередження: використовувати каталоги для просування молодого сайту категорично не рекомендується; вносити web-ресурс в каталоги слід лише через 6-8 місяців після його індексації.

  Спосіб №8 - Каталоги статей
  Каталоги статей є непоганим способом отримати посилання на сайт безкоштовно. Багато власників сайтів і копірайтери навіть не знають про існування таких ресурсів, проте каталоги статей дають величезну можливість як авторам, так і продвіженцев.
  Як правило, використання посилань у статтях на даних сервісах безкоштовно (або вимагає символічної плати). Зазвичай до ваших послуг пропонується зручний редактор з функціями додавання картинок і відеороликів.
  Якщо ви напишете якісну і цікаву SEO-оптимізовану статтю і грамотно її оформите, ефект від каталогу буде непоганим.

  Спосіб №9 - Безкоштовні дошки оголошень
  Багато безкоштовні дошки оголошень дозволяють додавати посилання на web-ресурс прямо в поле тексту або в спеціальній графі. ТИЦ свого сайту ви, зрозуміло, таким способом не піднімете, зате істотно різноманітите зовнішню кількість посилань.

  Спосіб №10 - Сервіси питань і відповідей
  Незважаючи на те що сьогодні в інтернеті можна знайти відповідь практично на будь-яке питання, багато користувачів вважають за краще ставити питання безпосередньо і отримувати відповіді не з статей, а від живих співрозмовників. Саме тому до цих пір популярні такі сервіси питань і відповідей, як otvety.google.ru, otvet.mail.ru і деякі інші.
  На таких ресурсах не забороняється ділитися web-посиланнями, тому при нестачі фінансування ми рекомендуємо не виключати сервіси питань і відповідей із способів отримання безкоштовних посилань на сайт.

  Спосіб №11 - Консультування цільової аудиторії
  Даний спосіб отримання безкоштовних вхідних посилань на сайт підходить лише тим, хто має затребуваними знаннями в своїй області.
  Наприклад: ви розкручуєте web-сайт платного медичного центру, при цьому ви (або ваш партнер) маєте вищу медичну освіту і можете консультувати своїх потенційних клієнтів в online-режимі. В даному випадку ви можете домовитися з одним з популярних сайтів, які підходять вам за тематикою, про те, що ви будете відповідати на питання відвідувачів, а адміністрація сайту зробить вам безкоштовну рекламу.
  Даний спосіб досить ефективний при просуванні сайту, а партнери охоче йдуть на такий варіант співпраці, оскільки онлайн-консультація істотно підвищує і їх рейтинг.

  Спосіб №12 - Конкурси сайтів
  Даний метод ми відносимо до досить ефективним способам отримання безкоштовних посилань на сайт, однак зовсім без вкладень обійтися тут не вийде. Щоб конкурс знайшов високу популярність у користувачів, необхідний хороший приз.

  Спосіб №13 - Посилання на соціальних новинних сайтах
  На таких сайтах, як правило, не забороняється прикріплювати посилання до матеріалів. Щоб отримувати додатковий трафік з подібних ресурсів, рекомендується не публікувати статтю повністю, а складати чіпляє анонс, запропонувавши користувачам ознайомитися з повним варіантом тексту за посиланням.

  Спосіб №14 - Прес-релізи
  Серед сайтів, що розміщують чужі прес-релізи, є ті, які вимагають за це чималі гроші, а є і такі, які готові прорекламувати ваш сайт абсолютно безкоштовно. Вам залишиться лише грамотно скласти текст оголошення.
  При правильному підході прес-релізи можуть стати ефективним способом безкоштовного отримання посилання.

  Спосіб №15 - RSS-каталоги

  RSS - група XML-форматів, які використовуються для короткого або повного викладу анонсів новин, стрічок статей, нових постів в блогах і інших Веб-ресурсах.Еслі на вашому ресурсі присутній RSS-потік, додайте сайт в спеціальні каталоги, щоб отримувати додатковий трафік і урізноманітнити кількість посилань. Оскільки пошукові роботи підозріло ставляться до всіх молодих сайтам, реєструвати недавно створений web-ресурс в RRS-каталогах не рекомендується.

  висновок
  Як бачите, існує маса способів отримати посилання безкоштовно. Однак варто розуміти, що вибитися в топ пошукової видачі по конкурентних запитах за допомогою лише безкоштовних посилань вдасться навряд чи. Пам'ятайте: конкуренти не дрімають; завжди є ті, хто знайде гроші на закупівлю посилань на кожній сторінці. Таких проектів багато, і вони завжди будуть на крок попереду вас. Замовити просування сайтів в Казахстані

  Замовити просування сайтів в Казахстані  Каталог webplus
  Каталог webplus.info

  розміщуйтесь в білий каталог сайтів , І замовте фотошпалери на стіну і тюремні татуювання розміщуйтесь в  білий каталог сайтів  , І замовте  фотошпалери на стіну  і  тюремні татуювання  Білий каталог сайтів s-catalog  Інтернет - каталог інтернет сайтів  Каталог сайтів GENDILANA  запчастини Nissan  Готелі Севастополя  котеджі,  каталог сайтів,  каталог посилань:  будівельні компанії  створення сайтів,  обмін посиланнями,  каталог посилань:  ЗМІ - Інтернет ЗМІ, друковані ЗМІ, закордонні ЗМІ  Omcrew Білий каталог сайтів s-catalog

  Інтернет - каталог інтернет сайтів

  Каталог сайтів GENDILANA
  запчастини Nissan
  Готелі Севастополя котеджі, каталог сайтів, каталог посилань: будівельні компанії
  створення сайтів, обмін посиланнями, каталог посилань: ЗМІ - Інтернет ЗМІ, друковані ЗМІ, закордонні ЗМІ Omcrew.ru - сайт про брейкданс
  Віртуальний виборчу дільницю, фото знаменитостей, опитування, коментарі, каталог сайтів, каталог посилань: політичні партії Каталог порід собак бультер'єр клубу Кіев.UA: - папільон
  "Фабрика Зірок" - неофіційний форум. Учасники,
  викладачі, концерти "Фабрики Зірок". Новини з життя і
  творчості учасників.
  Весь інтернет в одному каталозі!
  тости, каталог сайтів, каталог посилань: анекдоти рецепти


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»