Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту і Маркетинг

  1. Як зробити сайт відвідуваним Сучасний сайт має сенс тільки якщо про нього знає досить велика кількість...
  2. початкові вимоги
  3. Практика і тести
  4. Як проходити навчальний курс?

  Як зробити сайт відвідуваним

  Сучасний сайт має сенс тільки якщо про нього знає досить велика кількість користувачів Інтернету.

  Яку б спрямованість ні мав сайт: інтернет-магазин або простий сайт з інформацією по інтересам власника, його потрібно "розкрутити", тобто домогтися досить високого становища у видачі пошукових машин за ключовими словами тематики сайту. Технічно зробити це не складно: "1С-Бітрікс: Управління сайтом" надає всі інструменти для просування сайту. Успіх в більшій мірі залежить від того як Контент-менеджер користується цими інструментами.

  Якщо ваш сайт - інтернет-магазин, то крім просування сайту велике значення мають інструменти Маркетингу, тобто просування ваших товарів за допомогою акцій, знижок, повідомлень і розсилок.

  Для кого цей курс?

  Курс Просування сайту і Маркетинг адресований тим хто займається просуванням сайтів і маркетологів, що працюють в інтернет-магазинах, створених на основі "1С-Бітрікс: Управління сайтом". Вивчення цього курсу без ознайомлення з курсом Контент-менеджер буде складним, тому рекомендуємо почати саме з початкового курсу для Контент-менеджер.

  Ви навчитеся:

  • працювати з модулем SEO;
  • прийомам роботи з різними видами реклами;
  • роботі з різними видами розсилок;
  • працювати з інструментами E-mail маркетингу;
  • аналізувати результати вашої роботи за допомогою модуля Веб-аналітика.

  Увага! Скріншоти в курсі зроблені з демонстраційній версії "1С-Бітрікс: Управління сайтом" в шаблоні Інтернет-магазин. Реальний сайт, на якому буде працювати контент-менеджер, матиме свій власний зовнішній вигляд. Це не стосується інтерфейсів Адміністративного розділу і форм створення / редагування елементів, які розробники сайтів змінюють вкрай рідко.

  початкові вимоги

  Необхідний мінімум знань для вивчення курсу:

  • базові навички комп'ютерної грамотності та роботи з ОС Windows;
  • базові уявлення про WWW;
  • базові уявлення про SEO та маркетингу;
  • вивчений курс Контент-менеджер Курс Контент-менеджер адресований тим, хто працює з вмістом сайту: наповнення, зміна тексту, завантаження і розміщення картинок і так далі.
   Детальніше ... , Щоб розуміти принципи роботи з інтерфейсом "1С-Бітрікс: Управління сайтом".

  Практика і тести

  Після вивчення курсу пройдіть тести на сертифікацію Після вивчення курсу пройдіть тести на сертифікацію. При успішній здачі послідовності тестів зі сторінки моє навчання скачайте сертифікат про успішне проходження курсу в форматі PDF.


  Економте час і вчіться по дорозі на роботу або в ВНЗ? Для цього потрібні файли. Ми надаємо дві можливості офлайнового вивчення: файли у форматі PDF і CHM, вони відкриваються на будь-яких пристроях. Програми для читання доступні в AppStore і Play Market. Файли оновлюються періодично, але все одно будуть відставати від онлайнової версії курсу. Тому, все ж, ми рекомендуємо он-лайн версію курсів, тим більше, що мобільний інтернет зараз не проблема.

  Завантажити матеріали курсу в форматі PDF .

  Як проходити навчальний курс?

  Успіхів! У вас все вийде!


  Для кого цей курс?
  Економте час і вчіться по дорозі на роботу або в ВНЗ?
  Як проходити навчальний курс?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»