Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту по низькочастотних запитах

  1. Що таке низькочастотний запит
  2. Як знайти низькочастотні запити
  3. Як працювати з низькочастотними запитами

  Просувати сайт по високочастотним запитам не складно, але при цьому слід враховувати два аспекти:  1 Просувати сайт по високочастотним запитам не складно, але при цьому слід враховувати два аспекти:

  1. На першій сторінці пошукової видачі як Google, так і Яндекса всього 10 позицій, а оптимізованих сайтів сотні тисяч, тому місця в топі по самим «смачним» запитам всім не вистачить.

  2. Виходячи з першого пункту, просування сайтів популярної тематики стало «війною бюджетів», які обчислюються великими і дуже великими сумами. При цьому конверсія не завжди виправдовує витрати.

  Просування сайту по низькочастотних запитах більш ефективно, і при цьому вимагає:

  • менших витрат коштів
  • великих витрат часу.

  Що таке низькочастотний запит

  Низькочастотний запит зазвичай складається з 2-5 слів, часто не пов'язаних між собою за змістом і граматично, але більш точно описують шуканий результат (наприклад, характеристики та / або назва конкретного предмета або послуги + дія).

  Запит вважається низькочастотних при поєднанні наступних факторів:

  • пошук невеликою кількістю користувачів
  • низька конкуренція в пошуковій видачі.

  Однак конкретні цифри наводити безглуздо, тому що вони залежать від тематики сайту. Наприклад, при 1000 показів на місяць популярний запит буде вважатися низькочастотних, а менш затребувані - високо- або середньочастотними.

  Як знайти низькочастотні запити

  Гугл в допомогу Гугл в допомогу! І це не жарт, тому що для підбору ключових слів і Google, і Яндекс розробили інструменти, які можна знайти тут і тут .

  Користуватися ними дуже легко, при цьому можна вивести показники не тільки за результатами пошуку, але і по регіонах, що дозволить більш точно провести оптимізацію сайту. Для цього достатньо ввести ключове слово або словосполучення потрібної тематики та оцінити результати, які видасть система:

  • варіанти запитів
  • частоту запитів в місяць (не плутати з кількістю переходів).
  • рівень конкуренції (тільки Google).

  На підставі отриманих даних необхідно встановити нижню межу частоти запитів (наприклад, 300 користувачів в місяць) і вибрати ті ключові слова, кількість показів яких її перевищує.

  Дізнатися конкуренцію за запитом ще простіше, але займає більше часу. Для цього потрібно ввести кожне з відібраних ключових словосполучень в пошуковий рядок Google або Яндекса і оцінити два показника:

  1) кількість результатів пошуку

  2) якість сайтів на першій сторінці пошукової видачі.

  Як працювати з низькочастотними запитами

  Звичайно, по трудомісткості просування низькочастотні запити програють високочастотним. Адже в даному випадку доведеться працювати з семантичним ядром з 50 і більше позицій, а також:

  • провести повну внутрішню оптимізацію сайту (виправити помилки, заповнити мета-теги, скласти sitemap, грамотно облінкований сторінки посиланнями з анкором, точно повторює ключові запити)
  • підготувати якісний контент з достатньою кількістю входжень обраних запитів
  • збільшити природну кількість посилань (ЄСМ), в ідеалі - не куплені посиланнями зі значущих сайтів
  • своєчасно проводити оновлення.

  Виникає закономірне питання: чи доцільно витрачати час на просування сайту по 50-100 низькочастотних запитах, якщо можна працювати з 1 високочастотним?

  Практика показує, що:

  • ймовірність попадання в топ великої кількості низькочастотних запитів вище, ніж одного високочастотного
  • вартість просування сайту і конкуренція нижче
  • утримати позиції в пошуковій видачі легше
  • охоплення цільової аудиторії більш точний, внаслідок чого ймовірність здійснення користувачем необхідного дії більше.

  Виникає закономірне питання: чи доцільно витрачати час на просування сайту по 50-100 низькочастотних запитах, якщо можна працювати з 1 високочастотним?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»