Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту статтями: як просувати сайт статтями, де розмістити статтю безкоштовно

  1. Як просувати сайт статтями? Просування сайту статтями є найефективнішим способом просування ресурсу...
  2. Де розмістити статтю?
  3. Де шукати майданчики для статей?
  4. Каталоги статей
  5. Де розмістити статтю безкоштовно?
  6. Список сайтів де можна розмістити статтю безкоштовно
  7. Поради по просуванню сайту статтями:

  Як просувати сайт статтями?

  Просування сайту статтями є найефективнішим способом просування ресурсу в пошукових системах Просування сайту статтями є найефективнішим способом просування ресурсу в пошукових системах. Цей метод полягає в написанні тематичної статті з використанням потрібних ключових слів і розставлені в ній посилань на Ваш ресурс.

  Готову статтю розміщують на інформаційних ресурсах, блогах і інших сайтах схожої Вашої тематики. Ефективність даного методу полягає у вазі посилань з розміщених статей. Так як текст навколо посилання і сама посилання належать однорідної тематики, посилання несе більшу вагу і збільшує ТИЦ.

  З чого почати просування сайту статтями?

  Насамперед необхідно написати статтю. Якщо ви досвідчений письменник-описувач або, по-сучасному, копірайтер, то для вас не складе труднощів написати її самостійно. Якщо ж ви не з їх числа, то можете замовити статті на біржах контенту, таких як TextBroker або CopyLancer та інші. При замовленні статті необхідно вказати назву статті, тему, кількість символів і ключові слова, які будуть анкорами посилань на ваш сайт.

  Інший спосіб отримати статтю, це зробити самому або замовити рерайт тексту. Рерайт - це просто виклад тексту своїми словами, тобто ви берете вже існуючу статтю і переписуєте її по-своєму і під себе.

  Коли стаття на руках, необхідно забезпечити її посиланнями. Робимо вихідними посиланнями ключові слова в тексті. Для більшого ефекту бажано не більше двох посилань зі статті, зазвичай одна на головну і одна на внутрішню станицю сайту. Можна так само поставити посилання на два різних сайту з однаковою тематикою, але не більше. Отже, стаття готова до розміщення.

  Де розмістити статтю?

  Перш за все варто зайнятися пошуком веб-майданчиків, де розмістити статті. До вибору майданчика треба поставитися вкрай серйозно! Тематика площадки повинна бути схожою з вашою. Це збільшить потік цільової аудиторії вашого сайту. Так само є сенс вибирати майданчики з хорошими показниками ТИЦ і PR, так як посилання з таких ресурсів передасть частину ваги цього ресурсу вашому сайту, відповідно частина ТИЦ і PR піде до вас у кишеню.

  Де шукати майданчики для статей?

  Майданчики для статей можна знайти на форумі про пошукових системах
  Майданчики для статей можна знайти на форумі про пошукових системах. Там часто пропонуються непогані майданчики для розміщення статей різних тематик за прийнятними цінами.

  Можна також скористатися спеціальними сервісами, які допоможуть знайти потенційні майданчики під статті. Вам допоможуть біржа статей Liex, біржа статей SeoLink, біржа посилань і статей Sape, біржа статей SeoZAVR. Ви можете вибрати там оптимальну майданчик для вашої статті. Зазвичай статті розміщуються на майданчику на весь час існування цієї самої площадки, тобто на весь час функціонування ресурсу.

  Каталоги статей

  Іншими ресурсами, де можна розмістити статтю, є каталоги статей. Вони не вимагають зворотного посилання, допомагають просунути сайт по низькочастотних і середньочастотних запитах, вносять свій вклад в ТИЦ і PR. В каталог статей стаття і посилання додаються раз і назавжди.

  Якщо ви плануєте додавати статті в каталоги самостійно, то приготуйте базу каталогів статей, її можна купити або зібрати самому. Так само знадобляться статті. А так як каталогів статей багато, то унікально написаних статей на всіх не набрати, доведеться вдатися до послуг рерайтерів і розмножити наявну у вас статтю.

  Важливо повідомити рерайтеру відразу всі деталі замовлення: необхідну кількість статей на виході, необхідні html-теги, чи потрібно генерувати заголовки статей і проставляти посилання, їх кількість на статтю, схиляти чи текст посилання для підвищення природності, і інші вимоги. Намагайтеся не генерувати понад шістдесят статей з вихідною, інакше виникнуть проблеми з унікальністю і пошуковики склеять неунікальні статті, а посилання з них втратять всякий вага, а значить і сенс.

  Іншим шляхом розміщення статей в каталогах буде замовлення прогону у професіонала. Плюсами даного методу будуть бази каталогів, вони точно будуть оновлені, їх чистять і доповнюють прогонщікі. Так само не доведеться витрачати час на сам прогін, а деякі прогонщікі навіть самі розмножують (рерайт) ваш вихідний текс статті, проставляють посилання і анкор, головне дати їм ключові слова. Прогонщіков можна пошукати на Mastertalk, SeachEngine або на інших форумах, в розділі SEO послуги.

  Де розмістити статтю безкоштовно?

  Безкоштовно розмістити статтю можна в каталогах статей
  Безкоштовно розмістити статтю можна в каталогах статей. Якщо стаття якісна і актуальна, то можливо її захочуть розмістити у себе на ресурсі інші веб-майстри.

  Так само існує багато сайтів, які надають місце за статті визначено тематики. І якщо виникає питання де можна розмістити безкоштовно статтю, то запитайте пошуковик, і він видасть список сайтів, які роблять цю пропозицію, можливо там буде і ваша тематика.

  Список сайтів де можна розмістити статтю безкоштовно

  Пропонуємо вашій увазі список сайтів-каталогів статей, де можна розмістити свою статтю безкоштовно
  Пропонуємо вашій увазі список сайтів-каталогів статей, де можна розмістити свою статтю безкоштовно. Велика частина каталогів статей розміщує огляди і новини відвідувачів з посиланнями на їхні сайти тільки після авторизації або реєстрації нового користувача.

  sabrina.ru
  pisali.ru
  alltoday.ru
  ru-article.ru
  articlebox.org.ua
  giper.net
  articat.ru
  proplace.ru
  obzor-internet.ru
  5article.ru
  vsevse.ru
  articless.ru

  Поради по просуванню сайту статтями:

  • Не варто публікувати велику кількість статей за один день, це може викликати підозру у пошукачів і дати їм зрозуміти, що статті покупні. Намагайтеся розміщувати одну статтю в день.
  • Розміщувати статті слід виключно на трастових ресурсах, близьких по тематиці до вашого сайту.
  • Бажано, щоб майданчики мали тИЦ більше 100, PR від 4, а вік домену майданчика повинен бути більше трьох років.
  • Великим плюсом є наявність майданчика в Яндекс каталозі або в dmoz каталозі.
  • Публикуемая стаття повинна бути унікальна і написана без помилок. Обсяг статті повинен бути щонайменше 2500 символів. У статті допускається максимум два посилання. Посилання повинні вести на різні сторінки.
  • Статтю потрібно писати під конкретні запити. У ній повинні бути присутніми ключові слова і їх синоніми.

  Статті по темі:

  Просування сайту посиланнями
  SEO оптимізація і просування сайту самостійно

  Як просувати сайт статтями?
  Де розмістити статтю?
  Де шукати майданчики для статей?
  З чого почати просування сайту статтями?
  Де розмістити статтю?
  Де шукати майданчики для статей?
  Де розмістити статтю безкоштовно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»