Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту в Яндексі або білі методи SEO

  Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів. Сьогодні я продовжую серію статей про білому SEO та просування сайту в пошуковій системі Яндекс. Доброго часу доби, шановні читачі блогу SEO-дилетантів
  На жаль, до сих пір є люди, підкреслю, грамотні люди, які мають свій власний успішний offline бізнес, які задають мені питання:

  На щастя, Яндексу точно платити не потрібно. А ось коли мова йде про просування комерційного сайту, то варто звертатися в спеціалізовані агентства, такі, наприклад, як компанія Seo Solution, в такому випадку ви оплачуєте їх роботу по просуванню вашого сайту.

  Але не завжди у власника сайту є можливість користуватися послугами компаній, тому сьогодні я розповім про безкоштовні білих методах просування сайту в пошуковій системі Яндекс.

  Як уже писала в попередній статті , Пошукові системи на офіційному рівні визнають пошукову оптимізацію сайтів, складають керівництва по ній, створюють ресурси, що полегшують просування сайту в інтернеті.

  На даний момент ми представляємо, що таке пошукова система, як вона працює, як ранжує сайти, які алгоритми використовує.

  Отже, вивчивши матеріали Яндекс, у нас повинен з'явитися якийсь план дій.

  Перше, що необхідно зробити відразу, це додати сайт в інструменти для веб-майстрів. Завдяки цьому інструменту ми будемо знати:

  1. Як індексується наш сайт Яндексом. Розділ - Індексування сайту.
  2. Яким його бачить Яндекс. Розділи - Сайт в результатах пошуку і Безпека.
  3. Як і за якими запитами ранжируется сайт. Розділ - Пошукові запити.
  4. Чи зможемо впливати на індексацію за допомогою спеціальних файлів і налаштувань в розділах - Налаштування індексування і Географія сайту.
  5. Чи зможемо вказати свій список запитів, по яким просуваємо сайт в Яндексі.
  6. І інші приємні дрібниці - підтвердження авторства, перевірка орфографії і інше, про що я розповім в окремій статті.

  Друге за планом - установка лічильника статистики Яндекс.Метрика обов'язково з Вебвізор.

  Пам'ятаю, коли з'явилася Метрика, багато вебмастера сперечалися про те, що установка цього лічильника може негативно відбитися на просуванні сайту. Мовляв, Яндекс побачить сайт зсередини, щось не сподобається, і знизить в пошуку. Дурість якась.

  Не робіть на сайті те, що суперечить офіційній пошукової оптимізації сайтів і буде вам щастя.

  Давайте подивимося на це з іншого боку. Яндекс.Метрика не просто сервіс статистики, завдяки своїм інструментам в розділі Карти і Вебвізор - це відмінний інструмент для аналізу сайту, поведінки користувачів на ньому. Завдяки цьому інструменту ми можемо побачити проблеми сайту, його слабкі місця.
  З практики:

  Всі ми зараз користуємося інтернетом з телефону або планшета, і як часто сваримося на сайти, які не оптимізовані під мобільні пристрої. Але жодного разу я не подумала, а як відвідувач відчуває себе на моєму сайті з мобільного пристрою ... Ще не подивилася запис Вебвізор. Чесно зізнаюся - я розплакалася. Бідні люди. Після цього я максимально постаралася оптимізувати сайт під мобільні пристрої. І спасибі Яндекс.Метрика за це.

  А карта кліків від Метрики - це відмінний інструмент не тільки для аналізу поведінки відвідувачів сайту, але і колосальна допомога при розміщенні та аналізі рекламних блоків.

  Це два найважливіших інструменту від пошукової системи Яндекс, якими необхідно користуватися всім в обов'язковому порядку. Вони настільки важливі, що їм будуть присвячені окремі докладні статті.

  Далі інструменти для просування в Яндекс можна розділити на дві категорії - ті, які ми можемо використовувати безпосередньо на сайті, і ті, в яких ми можемо розповісти або згадати про свій сайт.

  Використовуючи будь-які інструменти від Яндекс важливо розуміти, що по-перше, розміщення на сайті інструментів від даної пошукової системи не гарантує гарне ранжування в ній. По-друге, розробник програми буде збирати свою власну статистику.

  Це може стати для будь-якого власника сайтом як плюсом, так і мінусом.
  Будь-які подібні інструменти разом з Яндекс.Метрика «змушують» нас постійно вдосконалювати свій сайт, робити його максимально прозорим для пошукової системи. Навіть якщо уявити, що через цих інструментів Яндекс може знизити наш сайт в рейтингу, щось йому не сподобається, це не повинно бути приводом не використовувати їх, а навпаки, це має бути стимулом працювати над власним ресурсом.

  На мій погляд, першими в цьому списку повинні стати кнопки соціальних мереж від Яндекс. Інструмент, за допомогою якого ми можемо стимулювати користувачів ділитися матеріалами сайту в соціальних мережах.

  Другим по значущості може стати пошук по сайту від Яндекса. Завдяки йому можна поліпшити індексування сайту даними пошукачем.

  Вивчивши розділ Технології Яндекса, я зробила свою добірку найцікавіших і більш затребуваних додатків від даного пошукача, які можна використовувати на власному сайті без додаткових спеціалізованих знань.

  Перекладач, якщо зміст сайту може бути корисно іноземним відвідувачам.

  Віджет Яндекс.Діск, дозволяє ділитися відвідувачами сайту інформацією, розташованої на Яндекс.Діск. Для цього, звичайно, потрібно взагалі використовувати Яндекс.Діск, зберігати інформацію, а через сайт за допомогою спеціальних віджетів ділитися їй з користувачами. Доступні для зберігання, як звичайні документи Office, так і музика, і відео.

  На сьогоднішній день практично будь-який сайт має підключення бібліотеки, такі як jQuery і їй подібні. До недавнього часу я знала про два способи - розміщення бібліотеки на своєму хостингу, або використання бібліотек, що зберігаються в Google. Виявляється, Яндекс теж надає подібний сервіс, і на даний момент є 14 JavaScript-бібліотек.

  Яндекс.Карти - якщо у вас сайт організації, що має офіс в місті.

  Яндекс.Распісанія - може бути корисно на інформаційних порталах.
  Це далеко не всі інструменти Яндекса, з повним списком можна ознайомитися на сторінці технлогії .

  Друга категорія інструментів просування в Яндексі - це розміщення інформації про власний сайті на спеціалізованих ресурсах. Знову ж зауважу, що це не гарантує хороших позицій в Яндексі, але побічно вкаже пошуковику про вашу організацію, про те, що ви активно розвиваєте свій ресурс, що зацікавлені, щоб він був присутній в сервісах Яндекса. І варто зазначити, що це може бути корисно переважно для комерційних ресурсів.

  Яндекс.Довідник - дозволяє безкоштовно додати інформацію про свою організацію на Яндекс.Карти. Коли відвідувач буде шукати товар або послугу, яку надає ваша організація, в результатах пошуку йому буде показана карта з організаціями, які знаходяться в безпосередній близькості від нього. Це може стати визначальним фактором для багатьох користувачів в деяких сферах бізнесу.

  Яндекс.Каталог

  - один з небагатьох, а для Яндекса найавторитетніший. Безкоштовне додавання теоретично можливо тільки для некомерційних ресурсів.

  Яндекс.Маркет - великий каталог товарів, корисний для інтернет-магазинів.

  Підводячи підсумок даної статті, можна сказати, що сучасна пошукова оптимізація в першу чергу зводиться до постійної роботи над сайтом. До поліпшення юзабіліті сайту, до аналізу поведінки користувачів сайту і роботі над поліпшенням поведінкових факторів .
  У наступній статті мова піде про сервіси Google, як з їх допомогою просуватимуть свій сайт в цій пошуковій системі.

  Стаття написана за матеріалами сайту https://seosolution.ua/odessa.html
  Удачі в просуванні.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»