Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Просування сайту в інтернеті: найпопулярніші способи

  1. Контекстна і медійна реклама
  2. SMO, SMM
  3. SEO

  Успіх інтернет-ресурсу залежить від того, наскільки він відомий користувачам, скільки людина відвідує майданчик, які дії вони здійснюють. Для підвищення відвідуваності застосовують методики просування сайтів, які вибирають з урахуванням:

  Ринок просування досить насичений, тому для розкрутки маркетологи і оптимізатори придумують витончені ходи, які не завжди бувають ефективними. Замовникам ж варто пам'ятати, що привести клієнта до проекту - це тільки початок успіху. Решта залежить від цінової політики компанії, якості товару, оперативності та грамотності відділу продажів, юзабіліті ресурсу.

  Замовити просування сайту в компанії Webline Promotion

  Сьогодні існують «чорні» і «білі» види розкрутки сайту. «Білі» дають результат пізніше, але він стабільний, ресурсу не будете отримувати будь штрафні санкції. «Чорні» в більшості зводяться до спаму - масову розсилку по електронній пошті і в месенджерах, розміщення критичної кількості посилань на нерелевантних майданчиках. Раніше така стратегія могла принести плоди, але зараз пошукові системи фіксують це поведінка, і ресурс потрапляє під фільтри, баниться.

  «Білі» технології просування сайту вимагають часу і фінансових вкладень, але дозволяють довго протриматися в топі.

  Контекстна і медійна реклама

  Це основний інструмент маркетологів, який дозволяє домогтися швидкого підвищення відвідуваності. Застосовується для інтернет-магазинів, посадочних або підтвердження бронювання, партнерських проектів.

  • Контекстні оголошення показують користувачеві, коли він вводить певний запит. Він відразу ж отримує оголошення від рекламодавця. Високочастотні запити можуть вводитися до десятків тисяч разів щодня, але в цьому випадку покупка контекстного оголошення обійдеться дорого. Новачкам краще вибрати низькочастотні запити - вони дешевші, а цільова аудиторія визначається точніше.

  • Медійна реклама - це аудіо- та відеоролики, тизери, банери. Популярні раніше спливаючі вікна вже неактуальні: багато браузери їх блокують, та й потенційні клієнти відчують тільки роздратування. Критерії ефективної медійної реклами: стислість, яскравість, вплив на емоції глядача або слухача.

  SMO, SMM

  SMO, SMM

  це розкрутка сайту за допомогою соціальних мереж, які охоплюють дуже велику аудиторію різного віку. На таких майданчиках можна знайти покупця для всіх груп послуг або товарів. Такий маркетинг використовує кілька видів стратегій.

  • Розсилки, боти. Це самий низькопробний варіант, але при продуманому підході він може принести плоди. Вимоги до розсилки: індивідуальний текст, звернення до користувача по імені. Процес можна автоматизувати, використовуючи ботів - програми, які ведуть діалоги.

  • Орієнтування - оголошення, орієнтовані на цільову аудиторію. Переваги таргетированной реклами - це можливість вибору ЦА, відносна дешевизна, ефективність. Маркетологи створюють 10-15 оголошень перед початком кампанії. Бажано, щоб розрізнялися не тільки опису, але і картинки, заголовки. Після пілотного тестування для подальшого використання вибирають ті варіанти, які дали найбільший призначений для користувача відгук.

  • Тематичні групи або канали. Тут є два шляхи: створення власної групи або розміщення інформації в уже існуючих. Для брендів або магазинів оптимальний варіант - це своя група в соціальній мережі, просуванням якої можуть займатися маркетологи або піарники. Так вона стане популярною швидше, збільшиться кількість передплатників. Можна розміщувати оголошення та в популярних групах релевантної тематики - для цього достатньо зв'язатися з їх власниками.

  • SEO

   Це найпопулярніші і дієві види просування сайтів, які приносять відчутні результати. Така стратегія вимагає комплексного підходу і часу, але залишається оптимальним варіантом легально підняти рейтинг ресурсу. Завдання SEO - це підвищення трафіку, яке тягне поліпшення пошукової видачі майданчика і збільшує кількість продажів. Є різні види SEO-стратегій.

   • Оптимізація - ділиться на зовнішню і внутрішню. Зовнішня - це підвищення привабливості ресурсу з точки зору пошукових систем: використання контексту, медіа, активність на форумах, записи в популярних блогах, каталогах. Внутрішня оптимізація - це підвищення юзабіліті, упорядкування структури сайту, щоб користувач, вперше потрапив на майданчик, швидко знайшов потрібну інформацію або товар.

   • Просування посиланнями - один з видів зовнішньої оптимізації. Має на увазі покупку або обмін посиланнями з іншими ресурсами. Для ефективності такого інструменту потрібно звертатися до авторитетних з точки зору пошукових систем сайтам, релевантним по тематиці. Кількість посилань нарощують поступово, при цьому важливо, щоб посилання були природно. Для нових ресурсів краще використовувати безанкорние варіанти.

   • Статті - при такому підході на сайтах-донорах публікують не окремі посилання, а цілі статті з органічно вписаними анкорами. Це більш безпечний і ефективний варіант, при якому посилання буде мати більшу вагу для пошукових роботів. Тут приділяють увагу і якості, актуальності контенту - якщо матеріал зацікавить користувачів, вони перейдуть на просувається сторінку. Розміщують статті в популярних блогах, на тематичних ресурсах, в спеціальних каталогах або бібліотеках. Гідність методу - комплексний результат, недолік - необхідність пошуку копірайтера. Якщо власник ресурсу сам може писати статті, питання просування вирішується дешевше.

   • Прес-релізи та новинні сайти - це безпечний спосіб, який дозволяє підвищити місце у видачі. Пошукові системи високо ранжируют інтернет-ЗМІ, тому публікація прес-релізів і згадка продукту в новинах - хороший хід. Для цього потрібно інформаційний привід - проведення акцій, запуск нових програм, розширення асортименту.

   • Форуми - тут публікують статті або приховану рекламу в обговореннях. Такий спосіб дає можливість живого діалогу з ЦА, що підвищує її інтерес до товару або проекту.

   • Вірусний маркетинг - і SEO

   • Це найпопулярніші і дієві види просування сайтів, які приносять відчутні результати. Така стратегія вимагає комплексного підходу і часу, але залишається оптимальним варіантом легально підняти рейтинг ресурсу. Завдання SEO - це підвищення трафіку, яке тягне поліпшення пошукової видачі майданчика і збільшує кількість продажів. Є різні види SEO-стратегій.

   • Оптимізація - ділиться на зовнішню і внутрішню. Зовнішня - це підвищення привабливості ресурсу з точки зору пошукових систем: використання контексту, медіа, активність на форумах, записи в популярних блогах, каталогах. Внутрішня оптимізація - це підвищення юзабіліті, упорядкування структури сайту, щоб пользовантересний, але дорогий спосіб. Суть полягає в тому, що розповсюджувачі і носії - це користувачі. Про бренд або продукт створюється оригінальний ролик, який набуває популярності в мережі, залучаючи нових клієнтів.

   Важливий момент: «білі», або легальні методи просування сайту в інтернеті - це довга копітка робота, яка вимагає постійної участі фахівців.

   В SEO є і «чорні» способи: накрутка відвідувань або поведінкових факторів, створення сателітів, маскування інформації від пошукових систем. Це небезпечний шлях, який може привести до накладення штрафів і бану проекту.

   Оптимальний варіант просунути власний сайт - це використовувати не один метод, а їх комбінацію. Для вибору конкретних інструментів враховують специфіку товару, бажані результати, терміни і бюджет. Починати розкрутку краще з низькочастотних запитів, а коли така стратегія окупиться, переходити до високочастотним. Увага потрібно приділити і самому сайту, оптимізувавши його «зсередини».


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»