Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Просування сайту в різних регіонах - Сосновскій.ру

  1. 1. Додавання регіонів через Яндекс.Довідник
  2. 2. Регіональність в Яндекс.Вебмастере
  3. 3. Реєстрація сайту в Яндекс-каталозі
  4. Просування цільових геонезавісімих запитів
  5. Присвоєння піддоменів цільових регіонів
  6. Створення окремих доменів
  7. Загальнорегіональному просування геозалежних запитів

  Нещодавно до мене на пошту надійшов приблизно таке питання: "як просувати сайт в різних регіонах?". Я подумав, що відповідь на це питання буде цікавий і вам.

  Після введення Яндексом алгоритму Арзамаса, стало враховуватися регіональна приналежність сайтів, користувачів. Пошукові запити розділилися на 2 великі табори: геонезавісімие (ГНЗ) і геозалежні (ГЗ). В основному ГЗ - це комерційні запити, так як користувачу цікаво щось купити, або придбати саме в своєму місті (регіоні).

  Це нововведення дало "ковток свіжого повітря" регіональним фірмам, які мали свої сайти. Тепер не треба було боротися зі столичними проектами, які мають високі бюджети на просування.

  А тепер візьму якусь вигадану фірму "НЛОшка", яка продає унікальні дитячі іграшки - літальні апарати в формі НЛО. Компанія була організована в Єкатеринбурзі. Там же знаходилися її цільова аудиторія, так як бізнес починався з невеликого офісу і інтернет-магазину. Ресурсу було присвоєно регіон "Єкатеринбург" і через деякий час він став непогано ранжуватися в топах пошукових систем.

  Пішли замовлення, був трохи збільшений штат співробітників. "НЛОшка" була готова до розширення Пішли замовлення, був трохи збільшений штат співробітників . Власник фірми захотів "завоювати" великі сусідні міста: Челябінськ, Тюмень, Іжевськ, Перм. Як йому збільшити пошукову аудиторію з цих регіонів?

  1. Додавання регіонів через Яндекс.Довідник

  Це один з легальних способів присвоїти чергові регіони. Вам необхідно:

  1. Відкрити реально існуючий філія в бажаному регіоні. Якщо вже є, то переходимо до пункту 2.
  2. Додати філія в Яндекс.Довідник .

  2. Регіональність в Яндекс.Вебмастере

  В Яндекс.Вебмастере можна додати до 5 регіонів. Додатково буде необхідно вказати на сторінки з підтверджуючими контактами.

  Я раджу додавати регіони все-таки через Яндекс.Довідник.

  3. Реєстрація сайту в Яндекс-каталозі

  UPD. Зараз Яндекс.Каталог не працює, але регіони, присвоєні через нього, перенеслися в Яндекс.Вебмайстер.

  Сайтам, які знаходяться в цьому каталозі, можна додавати до 7-ми регіонів. Коштує це "задоволення" (сама реєстрація) трохи менше 15000 рублів. Але тут є своя заковика. Мало просто написати лист Яндексу і попросити привласнити регіональну приналежність до інших міст. Потрібно показати, що фірма не віртуально там працює, а, наприклад, має конкретний філія, з конкретною адресою, телефоном.

  Правда, не знаю, як щодо обманних махінацій, не знаю, як Яндекс перевіряє реальну картину, але на мене краще вести чесну гру Правда, не знаю, як щодо обманних махінацій, не знаю, як Яндекс перевіряє реальну картину, але на мене краще вести чесну гру . Наприклад, "НЛОшка" все-таки здобув дочірні філії в цільових містах. Інтернет-магазину були присвоєні додаткові регіони. Тепер при пошукових запитах з Іжевська, у видачі у сайту буде показуватися "Іжевськ", а при запитах з Челябінська - "Челябінськ". Тобто колись раніше чисто екатеринбургский сайт перетворився в "місцевого" для нових міст.

  Тільки завдяки присвоєнню додаткових регіонів, у сайту повинна збільшитися відвідуваність завдяки користувачам з нових міст.

  У деяких бюджет обмежений, і вони не можуть дозволити собі реєстрацію в яндекс-каталозі. Чесно кажучи, мені в такому разі не дуже зрозумілий бізнес, який не може забезпечити вкладення в 15000 рублів У деяких бюджет обмежений, і вони не можуть дозволити собі реєстрацію в яндекс-каталозі .

  Просування цільових геонезавісімих запитів

  Якщо бюджет все-таки понад обмежений або необхідно просунути сайт більш ніж по 7-ми регіонах, то цей метод буде якраз до речі. Мова тут йде про просування геонезавісімих запитів: "дитячі іграшки пермь", "купити дитячі іграшки в Іжевську" і так далі (визначення геозалежні http://www.seolib.ru/script/geo/).

  А геонезавісіми вони якраз тому, що геозалежні користувачем вже продиктована в самому пошуковому запиті. Так ось по ряду ключових слів можна вдаватися в регіональні Топ. В основному це справедливо для невеликих "областей", де місцеві сайти погано представлені або взагалі немає інформації, яка б задовольнила запити користувачів.

  Поки вивчав видачу, наткнувся на одну web-студію, яка користується саме цим способом. Самі дивіться.

  Самі дивіться

  І так по багатьом запитам. А сайт нульовий. Тільки в індексі багато сторінок, що говорить про велику кількість контенту, який оптимізований під конкретні регіони.

  Тільки в індексі багато сторінок, що говорить про велику кількість контенту, який оптимізований під конкретні регіони

  Тобто для виходу в ТОП 5-10 в непопулярні регіони досить тільки контенту і внутрішньої оптимізації . Не думаю, що там тисячі відвідувачів на добу, але я писав про регіональне просування і конверсійні запити , Звідки можна дізнатися, що і з малої кількості цільового трафіку можна отримувати клієнтів.

  В основному, в ТОПі більших регіонів все одно знаходяться регіональні сайти навіть по таким геонезавісімим запитам (воно в принципі логічно), але потрапити в десятку все одно реально. Правда, швидше за все, треба буде задіяти зовнішню оптимізацію В основному, в ТОПі більших регіонів все одно знаходяться регіональні сайти навіть по таким геонезавісімим запитам (воно в принципі логічно), але потрапити в десятку все одно реально .

  Дана схема просування в регіонах зводиться до створення оптимізованих сторінок під цільові, цікаві, геонезавісімие запити з назвами міст. Якщо після деякого часу вони самі не займуть потрібну позицію в серп, то можна допомогти зовнішніми посиланнями.

  Присвоєння піддоменів цільових регіонів

  Ще один здоровий спосіб просування сайту в різних регіонах. Для цього найкраще створити піддомени в вигляді назви міст: perm.domen.ru, izhevsk.domen.ru і так далі. Виходить, що якщо ви не маєте реального регіонального представництва, то краще за все, щоб ваш піддомен до потрібного регіону Яндекс присвоїв автоматично.

  Для цього якраз підійдуть такі назви піддоменів. Додатково потрібно написати контакти, які зараховували б ваш субдомен до певного регіону (телефон з кодом міста, адреса). Плюс до цього використання в текстах регіональні слова, назви, словосполучення (для Пермі - Перм, в Пермі, пермські і так далі).

  Якось давно я створював експериментальну сторінку. У мене там вийшло привласнити регіон. Нещодавно я хотів автоматично привласнити "Москва" 2-м сайтам, коли помітив особливість, яку загадував в конкурсі до цього посту . Це зробити не вийшло. Хоча я обмежився тільки розміщенням контактних даних в футере сайтів Якось давно я створював експериментальну сторінку .

  Ще один момент. Якщо просто без якихось змін перекинути основний сайт з головного домену на піддомени, змінивши лише контактні дані, то нічого доброго з цього не вийде. Буде дубльований контент. Тут потрібен тонкий підхід. На піддоменів можна створювати унікальні оптимізовані сторінки під цільові запити, а в шапці сайту картинкою помістити безкоштовний федеральний номер для дзвінка потенційних клієнтів. Або регіональний з перенаправленням на основний. Я точно не знаю, але маю на увазі, що подібні послуги перенаправлення дзвінків існують в Росії. Також можна скриптом виводити каталог товарів, щоб не дублювати контент. Загалом, на піддомені потрібно створити практично окремий регіональний сайт, який буде цікавий кінцевому користувачеві з даного регіону.

  Створення окремих доменів

  Тут в принципі також, як і в попередньому випадку за винятком того, що створюються окремі домени.

  Загальнорегіональному просування геозалежних запитів

  Метод, звичайно, для оригінальних, у яких є дуже багато грошей Метод, звичайно, для оригінальних, у яких є дуже багато грошей . Напевно ви бачили або бачите московські сайти у видачі іншого регіону. Найчастіше там з'являються "Прокачані" сайти, лідери галузі по країні. Тобто вони настільки "круті", що обходять у видачі "найкрутіші" регіональні ресурси. Або в серп з'являються такі загальноукраїнські гіганти типу avito.ru. У більшості випадків це екзотика. На цей метод краще не грунтуватися.

  Ось в принципі і все методи, які я знаю. А ви просуваєте сайти в декількох регіонах? Якщо так, то яким чином це здійснюєте? Може бути, це метод, який не ввійшов до списку? Як завжди будуть радий вашим відгуками і коментарям Ось в принципі і все методи, які я знаю . Якщо з'явилися питання, то задавайте.

  Як йому збільшити пошукову аудиторію з цих регіонів?
  А ви просуваєте сайти в декількох регіонах?
  Якщо так, то яким чином це здійснюєте?
  Може бути, це метод, який не ввійшов до списку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»